Автор Гілка: Книга Developing in Gnome  (Прочитано 8949 раз)

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #15 : 2004-08-21 18:08:41 »
Шановний  Товариш Дмитро Ковальов,

саме цю думку я і висловлював: "цей сайт такий не актиний через відсіювання людей за мовною ознакою". Але якщо ваш домен називаєтся linux.org.ua то він має бути сайтом для усіх громадян України які цікавлятся лінуксом а ваш сайт з таким агресивним відношенням до російської мови скоріше шкодить просуванню лінкуса на Україні ніж допомогає цьому.

з повагою російськомовний анонім вася

ЗІ: а для того щоб витягувати з інших сайтів новини, перекладати їх, і заливати на цей сайт з затримкою в день, можно і робота заточити
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #16 : 2004-08-21 18:24:53 »
а для того щоб витягувати з інших сайтів новини, перекладати їх, і заливати на цей сайт з затримкою в день, можно і робота заточити
Вам не подобаються новини українською з затримкою на день? В такому разі, якщо вони перекладаються з ЛОРу, Ви їх там можете почитати на день раніше, тою мовою, яка Вам подобається.

Чому вам, російськомовним, так необхідно насадити свою цю недолугість і іншим? Чому ви ніяк не уйметеся з своєю російськомовністю і не займетесь чимось корисним? Ну російскомовні Ви. Ну й ладно. Але при чому тут всі інші нормальні люди? Ми ж до вас не чіпляємось, щоб Ви неодмінно говорили українською. Не хочете не говоріть. Я теж не хочу говорити російською. А це (якщо подивитися з обох боків) означає, що ми з вами говорити не хочемо.

А Ви приходите і починаєте чіплятися "пагаварі-са-мною-мама". І обов'язково на вашем язикє. Тьху, та й годі.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #17 : 2004-08-21 18:37:14 »
ваш сайт з таким агресивним відношенням до російської мови скоріше шкодить просуванню лінкуса на Україні ніж допомогає цьому.
Підіть на ЛОР (хоча і будь-який інший російський майданчик підійде) і спробуйте там написати що небудь про те, що їм потрібно там не тільки російською спілкуватися, а і іще хоча б однією мовою національностей, які там проживають (кажуть в Росії біля 20млн. українців). Українська, татарська, чеченська будуть непоганими кандидатами. Почитайте відгуки на свою публікацію. Подумайте з півгодинки.

А потім повертайтесь сюди і ми разом з Вами поплачемо над тим, що таке агресивне ставлення до іноземних мов.

k_ilya_

  • Гість
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #18 : 2004-08-21 19:15:06 »
зі списком фрішного софа який ви розробили або в який щось contribute, але код а не переклада

Ти хвалько, та, на щастя, не всі такі. Включи голову та подумай, скільки рядків коду є у вільних програмах, порахуй кількість лише зазначених розробників (а ще дуже багато не зазначених) і пошукай сторінки на яких вони хваляться, що вони круті такі, пару рядків написали.;D ;D ;D І яка мета такого "випендрьожа"?;D ;D ;D

Але навіть на ЛОРе є досить активна гілка форума присвячена девелопменту,
а в вас нею і не пахне.
гілка форума присвячена девелопменту не <=> девелопмент.  ;D ;D
;D



Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #19 : 2004-08-21 19:40:15 »
Вам не подобаються новини українською з затримкою на день? В такому разі, якщо вони перекладаються з ЛОРу, Ви їх там можете почитати на день раніше, тою мовою, яка Вам подобається.
і не тільки я, думаю практично всі новини що з"являються тут відвідувачі LUA встигають побачити в інеті до того як вони з"являться тут, навіщо потрібен такий інофрмаційний ресурс. ???
Чому вам, російськомовним, так необхідно насадити свою цю недолугість і іншим? Чому ви ніяк не уйметеся з своєю російськомовністю і не займетесь чимось корисним? Ну російскомовні Ви. Ну й ладно. Але при чому тут всі інші нормальні люди?
недолугості за собою я не помічаю, а ненормальними людьми ви вважаєш більше половини населення України? (по перепису населення виходить,наскільки я пам"ятаю, що українців 70%, але то ще нічого не означає, в мене також в паспорті стоїть національність "українець"). Краще загляни в себе і подумай звідки в тебе стільки ворожості до нас. Крім того потрібно розуміти що розвиток української мови і боротьба з російською то різні речі. Як що чесно мені вас навіть трохи шкода, мабуть важке в вас було життя якщо в вас виробився подібний комплекс неповноцінності через те що ви спілкуєтесь українською (а чим ще можна пояснити подібну агресивність???)

Ми ж до вас не чіпляємось, щоб Ви неодмінно говорили українською. Не хочете не говоріть. Я теж не хочу говорити російською. А це (якщо подивитися з обох боків) означає, що ми з вами говорити не хочемо.
боюсь якраз чіпляєтесь, подивись що в правилах форуму написано про мови. Можливо вам варто створити собі окремий форум на http://www.una-unso.org/ а домен linux.org.ua передати тим хто буде займатися просування лінукса в Україні, а не боротьбою з російською мовою в побуті.
А Ви приходите і починаєте чіплятися "пагаварі-са-мною-мама". І обов'язково на вашем язикє. Тьху, та й годі.
подивись уважніше на який мові написані усі мої пости, і нівіть як би вони були на російській відповідати на тій самій мові тебе ніхто не заставляє. І прошу не ототожнювати мене з тією абстрактною злою силою, з якою ти воюєш.

ЗІ: і чому в мене склалося враження що Ви один з тих патріотів які вже давно живуть за бугром і звідти "допомогають розвивати державу", в той час як грощі на які вона реально живе ідуть з податків таких як я? ;D

Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #20 : 2004-08-21 19:50:04 »

Ти хвалько, та, на щастя, не всі такі.
гілка форума присвячена девелопменту не <=> девелопмент.  ;D ;D
;D

я нічим і не хвалюся, мені просто цікаво чому цей сайт в такий обмежений.

а на рахунок тої гілки на ЛОРі, в вас і того немає, захоче людина яка не знає англійської задати питання по цій темі, і піде вона на той ЛОР, opennet.ru, etc. Але тільки не сюди.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #21 : 2004-08-21 23:49:02 »
вважаєш ... загляни... в тебе... тебе ...ти
Перше: я не пам'ятаю за собою згоди переходити на "ти". Ми, з Вами, Васю, разом свиней не пасли. Тому, мені Ваша фаміл'ярність не до смаку.

Друге: я вже писав, що ми з російською не боремося, ми нею не спілкуємося.

Третє: запис про мови з'явився не зразу. Він з'явився у відповідь на неодноразові візити подібних до Вас, Вася, таваріщей чи ґаспод, як ви тепер зветесь. Хронологічно це було саме так. Випади рускоязычных спочатку, засоби захисту пізніше. Саме так. Це я гарантую, тому що перший варіант правил писав я і чудово пам'ятаю, що мене побудило вписати цей пункт.

І нарешті четверте: а чому, б Вам, Васю, не зайнятися просуванням лінаксу, на теренах матушкі України і не зробити собі майданчик? Ми Вам заважаємо тим, що зайнята адреса ЛОУ? Так не ми в тому винні. Коли організовувася цей ресурс, було багато розмов про те, що непогано б було зайнятися організацією Ukrainian Unix Users' Group, наприклад. Перебиралися багато інших адрес. І скрізь виявлялося, що цей слот вже зайнятий черговим русскаязычним ресурсом. Організувався цей ресурс. І що? Стало легше? Ні. Приходять Васі і знову те-ж саме... Вася, та чому ж Вам потрібно, щоб російська була скрізь? Чому Ви погоджуєтесь з тим, що існують чисто російські ресурси в Україні? Чому Ви не даєте права на існування чисто українського. Вам обов'язково треба вставити сюди своє недалеке двуязичіє. Якщо мають право на існування російські ресурси, повинні мати право на таке ж існування і українські (зауважте, Васю, що я ще ні слова не згадав про державну мову, а врешті решт, ми й базаримо про державну мову, і це я б повинен виступати з претензіями до Вас -- чому Ви потураєте права корінного населення України).  Я підозрюю, що не сама адреса ЛОУ стала на перешкоді Вам, Вас просто теліпає від того, що от прокляті хохли-бандери-унсо тут влізли з "сваєй-мовай". Ну, але з цим Вам, мабуть, таки прийдеться миритися. Для російської Ви можете знайти багато інших майданчиків в інтернеті не тільки Росії, але й України. Чи не так?

k_ilya

  • Гість
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #22 : 2004-08-21 23:59:51 »
чому цей сайт в такий обмежений.
Про Contributions я вже відповів - це не обмеженість, ще дивіться перекладачку Соломка

а на рахунок тої гілки на ЛОРі, в вас і того немає,
Може тутешні відвідувачі не потребують розжовування RTFM?

а на  захоче людина яка не знає англійської задати питання по цій темі, і піде вона на той ЛОР, opennet.ru, etc. Але тільки не сюди.
Чому ні?
« Змінено: 2004-08-25 15:59:19 від lvm »

k_ilya_

  • Гість
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #23 : 2004-08-22 01:17:37 »
vasia
Цитата
І для чого на LOU нужна девелоперська дока? ви ж не пишете оперсоурсні проекти, тільки і можете що іх перекладати.

Вибачайся, пане.

Цитата
"цей сайт такий не актиний через відсіювання людей за мовною ознакою". Але якщо ваш домен називаєтся linux.org.ua то він має бути сайтом для усіх громадян України які цікавлятся лінуксом а ваш сайт з таким агресивним відношенням до російської мови скоріше шкодить просуванню лінкуса на Україні ніж допомогає цьому.

Тобі не шкодить, йди на linux.kiev.ua чи lafox.net чи ще кудись та не розводь демаґоґію. Уяви себе україномовним і поглянь на ситуацію ще раз.

Немає мети та арґументів у вас.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #24 : 2004-08-22 13:25:19 »
а на  захоче людина яка не знає англійської задати питання по цій темі, і піде вона на той ЛОР, opennet.ru, etc. Але тільки не сюди.
Чому ні?

бо ви просто не хочети тут бачити людей які живуть в Севастополі чи Луганську, тобто створили всі умови щоб вони трималися подалі звідси
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #25 : 2004-08-22 14:50:36 »
Перше: я не пам'ятаю за собою згоди переходити на "ти". Ми, з Вами, Васю, разом свиней не пасли.
я їх ніколи і не пас.
Друге: я вже писав, що ми з російською не боремося, ми нею не спілкуємося.
А в мене склалося інакше враження. Ось я виражаю свої думки вашою рідною мовою але чомусь все одно дуже вам не подобаюсь. ::)
Третє: запис про мови з'явився не зразу. Він з'явився у відповідь на неодноразові візити подібних до Вас, Вася, таваріщей чи ґаспод, як ви тепер зветесь. Хронологічно це було саме так. Випади рускоязычных спочатку, засоби захисту пізніше. Саме так. Це я гарантую, тому що перший варіант правил писав я і чудово пам'ятаю, що мене побудило вписати цей пункт.
Подивитесь будь ласка  попередні мої і свої месаджі, ви просто взорвалися як тільки побачили слово з коренем "росій.." запропонували ідти подалі від цього сайту ( якщо я комусь не подобаюсь можете забанити юзера vasia ;D це не завадить зареєструвати нового юзера). Звичайно я в таких діскусіях взагалі участі не приймаю (по принципи "Тільки ХХХХ буде щось пояснювати ХХХХ"), але на цей раз мені стало просто цікаво, ви виглядаєте вже старшою ї солідною людиною, і тут така нетерпимість і агресія ??? Згадалося одне висловлювання яке відноситься не лише до політики:

если у вас в 20 лет не вызывают горячее одобрение либерально-радикальные идеи, значит у вас нет сердца.
если в 40 лет вы еще не стали консерватором, значит у вас нет мозгов
(с) Черчилль

І нарешті четверте: а чому, б Вам, Васю, не зайнятися просуванням лінаксу, на теренах матушкі України і не зробити собі майданчик? Ми Вам заважаємо тим, що зайнята адреса ЛОУ?

тому що я не відчуваю себе активістом і не маю достатньо вільного часу. І ви мені не заважаєте, просто я звертаю увагу що назва домему не відповідає його змісту

<skipped>
Організувався цей ресурс. І що? Стало легше? Ні. Приходять Васі і знову те-ж саме... Вася, та чому ж Вам потрібно, щоб російська була скрізь? Чому Ви погоджуєтесь з тим, що існують чисто російські ресурси в Україні? Чому Ви не даєте права на існування чисто українського. Вам обов'язково треба вставити сюди своє недалеке двуязичіє. Якщо мають право на існування російські ресурси, повинні мати право на таке ж існування і українські (зауважте, Васю, що я ще ні слова не згадав про державну мову, а врешті решт, ми й базаримо про державну мову, і це я б повинен виступати з претензіями до Вас -- чому Ви потураєте права корінного населення України
базарити будете з братками на вулиці... самі ж розповідали які ви культурні. і як це я чиїсь права потураю, я ж не пропоную заборонити тут писати українською, а ось протилежне ви вже зробили. Доречі Товариш Дмитро Ковальов, ви розумієте що деяких ваших висловлювать достатньо щоб цей сайт закрили за розпалювання міжнаціональної ворожнечі? наприклад: "Ну російскомовні Ви. Ну й ладно. Але при чому тут всі інші нормальні люди? "

Вас просто теліпає від того, що от прокляті хохли-бандери-унсо тут влізли з "сваєй-мовай". Ну, але з цим Вам, мабуть, таки прийдеться миритися.
якщо ви вже згадали унсо то на їхньому сайті є і російська версія, бо вони розуміють те що ніяк не доходить до вас, те що патріотом України може бути і хлопець зі сходу який і 2 слов українською не зв"яже.
Для російської Ви можете знайти багато інших майданчиків в інтернеті не тільки Росії, але й України. Чи не так?
власне я так і роблю, але не так давно почув від знайомих про  Володимира Лісівку який в них проходив співбесіду(а повідомлення від HR тої фірми в форумі стерли :)) і про те що він модератор на сайті українських лінуксоїдів. Ну і вирішив перевірити, чи є той сайт дійсно корисним. Якщо чесно то ви мене розчарували, звичайно можно булоб про то і не писати в форум, але якось дивує те що я постійно користуюсь іноземними інтернет ресурсами, в основному англомовними, вже кілька років російськими, а ось українська ком"юніті лише і здатна що гризтися між собою (не в останню чергу завдяки вам, а від тем типа байкота лафокс взагалі смішно, там навіть хтось казав що буде роздавати компакти з лінуксом в Харькові але лише тим людям що доведуть йому своє знання укр. мови) а нічого дійсно корисного так і не створила.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #26 : 2004-08-22 20:30:51 »
Ну, це я попросив стерти це повідомлення. І не тому, що мені вони не сподобались, а тому, що натикали повідомлення у всі гілки підряд (ніби тут люди не вміють форумом користуватись і не знайдуть).

По-друге, не подобається -- не ходіть сюди й не користуйтесь, ніхто не змушує. Для нас головне не лише кількість, а й якість. Чесно, що тому ЛОРі доброго? Ну одне добре -- анонімусів днями заборонили. А дешевого стьобу скільки було, стільки лишилось. І мене не цікавить, що там тусуються десятки чи й сотні тисяч користувачів. Тут принаймні (я б так сказав до Вашої, vasia, тут появи) вміють поважати одне одного, незважаючи на певні суперечності поглядів. Ви хоч помітили, що з Вами надзвичайно стримано розмовляють?

Все. Завершую флейм. Він мені вже давно нецікавий. Як і Ви самі. linux.org.ua != linux.org.ru, й не збирається таким бути.

На все добре.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #27 : 2004-08-22 22:24:27 »
Привильно кажете, цей флейм вже не цікавий, не буду більше в цей thread писати(тут якраз цікава новина з"явилась про купу професорів з доцентами які позасідали і признали укр. локалізацію вінди непридадною до застосування ::) ) А ось боюсь на рахунок вміння поважати один одного ви помиляєтесь, тут є принаймні один Товариш який спускаєтся до рівня анонімусів дуже легко (і мені його шкода, бо я писав ці месаджі по пріколу і від надлишку пива в організмі, так що до наступної тяпниці, якщо ви звичайно мій IP не забаніте  ::) ), а він такий "по-жизни"
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

dusoft

  • Гість
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #28 : 2004-08-23 02:57:40 »
Шановний, Васю.. хоч ви вже і не будете сюди писати, але ж хочеться індоі сказати таким як ви.... Знали б ви що іноді люди з Запоріжжя(російськомовного регіону України) заходять сюди, і знаходять тут чи не єдине місце в житті, де можна побачити українську, рідну, чудову, співучу мову. І не тільки, тут люди поважають одне одного, і отримують дійсно корисну інформацію, і якщо вам не подобаються ті новини що з'являються тут, то чи тайте їх там де вам подобається. Які проблеми? Проходили повз, то й проходьте...

Вибачайте за деяку агресивність.

Відсутній XsID

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
  • ****x
Re: Книга Developing in Gnome
« Відповідей #29 : 2004-08-23 03:02:16 »
Мабуть це оффтопік, але книгу я зкачав.
Цікава річ - man'уальна терапія