Автор Гілка: Школи міста Прилуки перейшли на Linux  (Прочитано 9617 раз)

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Re: Школи міста Прилуки перейшли на Linux
« Відповідей #15 : 2010-04-08 13:56:40 »
Хлопці з Прилук! Будь-ласка напишить докладніше десь, що до чого, бо дуже короткий текст, а новина дійсно цікава.

По-друге, запрошуємо да нас на конференцію в Чергігівській політех http://cs.stu.cn.ua/blogs/view.html?id=536 з доповіддю.

Ну і по третє, до нас точно буде іхати хось с вашого прилуцького провайдера TIM, так що можете з ними зкооперуватись, я щойно говорив з Кубраком. Між іншим, для нього ця новина - теж НОВИНА. :)
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Відсутній ggromko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
Re: Школи міста Прилуки перейшли на Linux
« Відповідей #16 : 2010-04-08 23:54:47 »
Гарна новина! Так тримати!
Цитата
виникали певні проблеми технічного плану, які успішно були подолані.
Можна більш детальніше?
У них використовується ALT Linux 5.0.1. Встановився без проблем, є мережа та Інтернет. Були проблеми  зі SmartBoard ("скачали" фірмові драйвера - працює), з принтером Cannon LBP-1120 (драйвера є, але потрібно ще налаштовувати), VPN (не знаю ні провайдера, ні технічних деталей). Є проблеми з "машинами" із 128 Мб оперативної пам’яті - сучасні дистрибутиви з таким ОЗП працювати не будуть (за винятком DSL, Knoppix, PappyRus). Порекомендував використати дистрибутив п’ятирічної давнини (у мене працював на такому "залізі")

Відсутній ggromko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
Re: Школи міста Прилуки перейшли на Linux
« Відповідей #17 : 2010-04-08 23:57:01 »
Нажаль це тільки райцентр... Але все ж варто сподіватися на краще.
Місто Прилуки - не мільйонник, тисяч із 65 населення. 13 шкіл

Відсутній ggromko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
Re: Школи міста Прилуки перейшли на Linux
« Відповідей #18 : 2010-04-08 23:58:15 »
Підправив текст, переклавши з бюрократичної мови на українську та підредагував відповідно до специфіки цього сайту. Пасаж про Російську Федерацію вилучив, оскільки з тексту не зрозуміло, який стосунок має тамтова програма розвитку ВПЗ до його впровадження у школах міста Прилуки.
Дякую, все добре

Відсутній ggromko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 29
  • Карма: +0/-0
Re: Школи міста Прилуки перейшли на Linux
« Відповідей #19 : 2010-04-09 00:22:46 »
Хлопці з Прилук! Будь-ласка напишить докладніше десь, що до чого, бо дуже короткий текст, а новина дійсно цікава.

По-друге, запрошуємо да нас на конференцію в Чергігівській політех http://cs.stu.cn.ua/blogs/view.html?id=536 з доповіддю.

Ну і по третє, до нас точно буде іхати хось с вашого прилуцького провайдера TIM, так що можете з ними зкооперуватись, я щойно говорив з Кубраком. Між іншим, для нього ця новина - теж НОВИНА. :)
Пане Олексію, я вже їм повідомив про конференцію.
Звяжіться з Володимиром Липиним
 Липин Владимир Павлович,
e-mail: Volodymyr vvv55 at mail.ru