Автор Гілка: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?  (Прочитано 7559 раз)

antichrist

  • Гість
А в Житомирі хтось пінгвінів роздає? Або хоча б позичає?  :)

christ

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #1 : 2005-01-23 02:51:48 »
вигризено модератором
« Змінено: 2005-01-24 01:17:29 від JaFd »

antichrist

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #2 : 2005-01-23 03:39:28 »
вигризено модератором
« Змінено: 2005-01-24 01:16:17 від JaFd »

vika

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #3 : 2005-01-23 08:39:58 »
Ти, мабуть, не зрозумів людину -- ім'я користувача форуму (і підпис) в тебе дуже провокаційне і може спричиняти ворожнечу на релігійному грунті, а це заборонено правилами форуму.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #4 : 2005-01-24 01:15:18 »
Тут ще один момент, людина як хоче, так і самовиражається своїм псевдом та підписом. Крім прямих образ іншим учасникам (скажімо, підпис "<псевдо учасника> sucks" -- це прямий сигнал того, що пора одягнути шапку адміна і йти розстрілювати винуватця). Особисто я сприймаю їх як ідентифікатор, не більше. Се ля ві, але гості учасниками не є. Отож, повідомлення номер два автоматично переходить в розряд провокацій (а якби написали "неграм не роздаємо"?), а реквізити автора -- в сірий список.

Автор повідомлення номер три дістає догану за те, що повівся на провокацію (хех! :) ), хоча й без занесення до особової справи. :)

Велике прохання дотримуватись теми дошки. Нема що сказати -- thou better shut up.

До гостей, які хотіли б провадити триваліші розмови, прохання реєструватись.:)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #5 : 2005-01-24 01:20:38 »
Ти, мабуть, не зрозумів людину -- ім'я користувача форуму (і підпис) в тебе дуже провокаційне і може спричиняти ворожнечу на релігійному грунті, а це заборонено правилами форуму.

Псевда й підписи не є частинами дискусії й тому не бувають провокаційними, достатньо не звертати на них увагу. Провокації у вигляді повідомлень караються за всіма правилами, бо власне є поштовхами до ворожнечі. Гадаю, користувачі лінуксу мають право сповідувати будь-яку релігію, в тому числі не сповідувати жодної.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #6 : 2005-01-24 08:48:59 »
Я сприймаю такі псевда як особисту образу і як ознаку перетворення сайту в кодло.
Підтримую! І, якщо цей новий учасник хоче "самовиражатись" таким чином, нехай шукає відповідні сайти або товариства.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

dusoft

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #7 : 2005-01-24 11:01:11 »
Вам нема чого робити? Є в людини таке псевдо, не хочете не дивіться, а ставити такі ультиматуми модератору (або я або він) - то є некоректно. Можливо то всього лише прояв юнацького максималізму, а ви вже так критично ставитеся до цього.. і чого я сюди дописую.. теж мабуть повівся на провокацію  ;)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #8 : 2005-01-24 18:17:13 »
Є в людини таке псевдо...
Є, бо він собі його сам вибрав.
Цитата
... не хочете не дивіться...
Неможливо, дивлячись на допис, не бачити псевда.
Цитата
Можливо то всього лише прояв юнацького максималізму, а ви вже так критично ставитеся до цього..
Яка б там не була причина чи виправдання -- тут не місце для диявольщини.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

k_ilya

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #9 : 2005-01-24 22:15:32 »
А goth може тут бути?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #10 : 2005-01-25 02:44:04 »
[admin_hat]
Я послав учасникові приватне повідомлення. На основі реакції на нього буде виноситись відповідне рішення. До того моменту вважаю подальше нагнітання ситуації злісним оффтопіком (взагалі, з другого повідомлення _все_ є злісним оффтопіком, якщо комусь це ще цікаво знати).

Не знаю, як на рахунок кодла, але якщо плодити такі повідомлення, то форум може з технічного порталу перетворитися в місце розборок між учасниками за псевда, колір шкіри, хто з якого боку б'є яйця на снідання... Вам того треба?

Поки що ситуація знайшла відображення в пунктах 14 і 15 Правил (прошу до них придивитись). Я думав досі, що це розуміють і так.
[/admin_hat]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #11 : 2005-01-25 03:01:48 »
До слова. Ось перелік псевд, які з тих чи інших міркувань можуть вважатись провокаційними:

  • Dark_Elf
  • Totenkopf
  • Orion
  • evil
  • werevolf
  • Angel
  • black_fire
  • Virgin_Killer
  • Satan
  • devil
  • Bisenja
  • fallen
  • F.U.C.K.
  • Goblin
  • Poison
  • Tiamat
  • slayer
  • deadSlayer

Тобто, 18 псевд існувало ген як довго й це питання не ставилось ребром.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #12 : 2005-01-26 01:26:28 »
Коротше кажучи,

це має бути остання тема, де висловлюється критика обраного кимось псевда, підпису, аватару. Баста! Віднині й надалі такі зауваження має право робити лише адміністратор чи модератор.

Як превентивний захід,

а) встановлюється табу на використання будь-яких псевд узагалі. Учасники при наступному вході на форум повинні змінити свої псевда (поле "ім'я") на свої справжні імена та прізвища. Невиконання цієї вимоги ==> бан. Обмеження в часі не встановлюються (хтось може зайти вперше лише за тиждень). Для входу на форум використовуватимуться псевда й далі, проте учасники їх не бачитимуть.

Повідомлення гостей, не підписані їх іменами та прізвищами, видалятимуться без огляду на змістову цінність.

б) якщо підпис чи особистий текст учасника містить нецензурну лексику, модератори мають право змінити їх без попередження. Публічне обговорення, критика і т.п. чужих підписів, аватарів, особистих текстів (під аватаром) учасниками суворо забороняється.

в) на будь-які повідомлення, котрі не стосуються безпосередньо піднятої теми й тематики дошки, такі як тутешня дискусія (крім цього повідомлення), встановлюється супер-табу.

То хто там говорив про бездіяльність, га?!

dusoft

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #13 : 2005-01-26 03:47:53 »
Ехх.. люди-люди.. я вже незнаю.. тепер боюся що за допис у цій темі, чи за те що я зараз напишу отримаю догану.. Ви знаєте, я тільки що подивився фільм Hitler: The raise of Evil... Заходжу на форум.. а тут вже.. Я не бачу нічого поганого що б змінити імена на справжні, але, це просто на мою думку примхи. Давайте тепер ну я незнаю.. мій аватар заборонимо, чи ще щось.. Мені не подобаються якого кольору у вас шкарпетки - знімайте! Це непозитивний зсув. Прикро.

dusoft

  • Гість
Re: А в Житомирі хтось пінгвінів роздає?
« Відповідей #14 : 2005-01-26 04:14:11 »
Ні, щось я не можу заспокоїтися.. це мене обурило. А що якщо хтось з розробників ядра сотоніст, чи може там я незнаю.. ну щось таке.. гомосексуаліст.. деякі релігії ж теж цього не допускають.. і ображають напевно. А взагалі той чувак через якого все зараз почалося, просто якийсь металіст, захоплений усім цим, от і проявляє це, от слухає cradle of filth, ну може молодий, хоче це виставити на широкий загал, думає що це круто, що, все забороняти? Це недемократично, це принижує мої права, достатньо бути просто цивілізованою сучасною людиною щоб не сприймати будь що у штики.. Здається часи інквізиції минули.. чи ми повертаємося до цього. Я не сотоніст, і нічого не маю проти жодної релігії, я просто тверезо дивлюся на речі, не через призму своїх релігійних переконань, це знаєте на фанатизм схоже. Давайте складемо перелік слів які треба заборонити вживати, буржуй наприклад, ще щось.. давайте робити тут те задля чого і створений цей майданчик, а не займатися складанням безмежних правил. Я проти фанатичних заборон.