Автор Гілка: Хто що думає про використання дома піратської Вінд  (Прочитано 10940 раз)

Відсутній Юрій Василюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
   Це широко розповсюджене явище. Мене за це навіть совіть не мучить - вважаю, що М$ винні мені за те, що морочу собі голову з даним продуктом, а не я їм. Мені не подобається Windows, не подобався він з самого початку, після переходу з DOS, але поставив його для того, щоб писати звіти (чомусь обов'язково у Ворді). Ця ОС нав'язана мені насилу. Коли всі ставили WIN 3.11, ніхто не "шелестів" про якісь авторські права. Це подібно як з наркоманами, спочатку декілька раз пропонують траву "задурно", а потім пояснюють, що вона коштує немало грошей. Будь-які пред'яви з цього приводу буду вважати доречними тоді, коли в державних установах формати файлів з відкритих програм будуть прийматися на рівні з M$.
   Хотів би дочекатися часу, коли б я міг стерти Windows з вынчестера і взагалі забути про його існування.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Я б сказав, у мене багато думок, та всі вони нецензурні...

Вінди вдома нема. На роботі -- ліцензійна.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Я б сказав, у мене багато думок, та всі вони нецензурні...

Вінди вдома нема. На роботі -- ліцензійна.
Аналогічно і у мене.  ;D
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
То використовуйте rtf.

Відсутній Fotokor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 90
  • Карма: +0/-0
  • Он воно як....
То використовуйте rtf.
Linux дається менi набагато важче ніж Wind  але якщо Полiцiя загрюкає чоботями у дверi то я вiддам
свою Копiю та перейду на Linux 100%  (поки що 50%)
 8)
« Змінено: 2005-01-28 20:50:18 від Fotokor »
Work Less - Live Longer

Ох

  • Гість
...  але якщо Полiцiя загрюкає чоботями у дверi то я вiддам свою Копiю та перейду на Linux 100%  (поки що 50%) 8)
Якщо вже поліція прийде, то вони не тільки копію заберуть, але й шкуру здеруть (Біл пускає таких посвіту з торбами)  :'(

mind_assasin

  • Гість
Аналогічно і у мене.  ;D
are you sure ;)
а взагалі ти не правильний лінуксоїд, мені розповідали шо в вашій розрісшийся шарашке дехто з девелоперів на лінуксі під екліпсою сидить(за бажанням), а в тебе вінда....

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
  Це широко розповсюджене явище. Мене за це навіть совіть не мучить - вважаю, що М$ винні мені за те, що морочу собі голову з даним продуктом, а не я їм. Мені не подобається Windows, не подобався він з самого початку, після переходу з DOS, але поставив його для того, щоб писати звіти (чомусь обов'язково у Ворді). Ця ОС нав'язана мені насилу. Коли всі ставили WIN 3.11, ніхто не "шелестів" про якісь авторські права. Це подібно як з наркоманами, спочатку декілька раз пропонують траву "задурно", а потім пояснюють, що вона коштує немало грошей. Будь-які пред'яви з цього приводу буду вважати доречними тоді, коли в державних установах формати файлів з відкритих програм будуть прийматися на рівні з M$.
   Хотів би дочекатися часу, коли б я міг стерти Windows з вынчестера і взагалі забути про його існування.

а чого так емоціонально? спробуй перечислити все що тобі неподобаєтся в вінді, і подумай чи дійсно воно так заважає.і треба бути чесним - визнати що як би ти використовував для своєї роботи(набору звітів)   linux-based систему, то "морочити собі голову з даним продуктом" прийшлося би більше. Лінукс вже давно можно використовувати для серверів (і імхо вінду він робить, хоча особливих переваг порівняно з фрібсд і солярісом я не помітив), останімі часом гуї для лінукса трохи підріс, тепер його можно використовувати для корпоративних робочих місць (тобто на комп ставиться обменижений набір программ які необхідні для роботи, супортом займаются місцеві адміни), а ось в якості "народної " системи вінда рулить, бо вони дуже прота в використанні, лінукс на звичайному домашньому/робочому компі це для ентузіастів.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
забув додати, світлі ось цього
Ющенко обіцяє Біллу Клінтону захистити інвесторів, а Біллу Гейтсу - подолати піратство
http://www.korespondent.net/main/33955
здаєтся що компакти з прогами пропадуть і з Петровки
а коли біллі "трохи" інвестані в Украіну, то шанса попасти в державні установи і школи у лінукса не залишится.

і ше піратською віндою я не користуюся. в мене стоіть  вінда звільнена від оков копірайта ;D
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
are you sure ;)
а взагалі ти не правильний лінуксоїд, мені розповідали шо в вашій розрісшийся шарашке дехто з девелоперів на лінуксі під екліпсою сидить(за бажанням), а в тебе вінда....

Та мені ніхто не забороняє сидіти під Лінуксом, але мені забороняють зносити вінду (vmware/qemu :-( ) і в якості системи контролю версій використовують SourceSafe, який не має клієнта під лінукс. Першу проблему можна досить легко побороти, другу побороти значно важче - ПМ не піддається на вмовляння.
[Fedora Linux]

Відсутній Юрій Василюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
   To vasia
   і ше піратською віндою я не користуюся. в мене стоіть  вінда звільнена від оков   копірайта

Як це? Самі звільнили?

То Сергій Піддубчак
 rtf, звичайно, добре, але мені треба вносити і редагувати математичні формули. LaTeX професор (шеф) не сприйме, так що залишусь в ізоляції.
Ось витяг з вимог для журналу "Нафтова та газова промисловість":
"Текст авторського рукопису друкується у текстовому форматі у програмі WinWord через півтора інтервалу шрифтом розміром 14... ". Тепер, сподіваюся, Ви мене зрозумієте (часто доводиться писати в цей журнал).

  Чув по телебаченню, що Білл обіцяв Ющенку "збільшити присутність Microsoft в Україні"  >:(.

Відсутній Юрій Василюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
І ще.
Знаєте, є шофери, що вміють лише крутити рулем і тиснути на педалі, не знаючи ні будови автомобіля, ні його принципу роботи. Кажуть, в Німеччині більшість не знає, як викрутити свічку. Є також інша категорія. Ці знають машину досконало, у випадку незначної поломки знаходять і ліквідують її самостійно. І тут недоречно балакати, що ось ці - кращі, а ці - гірші. Це - натура, характер, спосіб мислення, якщо хочете. Я не можу затишно почувати себе на машині, навіть обладнаній сучасною електронікою, клімат контролем і т.п., якщо, зупинившись вночі десь у полі чи на перевалі, не зможу дати собі з нею ради. Тому відношу себе до другої категорії. Windows - для перших, Linux - для других. І питання це мною піднімалося через те, що вважаю свої права порушеними.

Praporshic

  • Гість
Що до того для яких людей яка система можу процитувати книгу "UNIX. System administration handbook" видавництва bhv (в моєму вільному перекладі):
"Windows може стати містком між користувачем та мережевим кабелем який зникає у стіні, за якою знаходиться UNIX"  ;)
А що до зустрічі Ющенка з БГ, я вже готую листа до обранного нами президента. Зміст буде приблизно таким:
Чому Ви домовляєтеся з іноземними виробниками які грабують своїми цінами, замість того щоб дати роботу українським розробникам. Навіщо державі платити за програмне забезпечення замість того щоб відмовитись від нього на користь більш досконалого, так як це роблять у всьому цивілізованному світі, до якого ми так бажаємо потрапити. Пан Гейтс погрожує судом державам які зроблять Linux державною системою. Але є й інші системи, ліцензійна та патентна чистота яких не викликає сунівів. Так, з піратством треба боротися, але це не означає що ми мусимо перейти на ліцензійні копії ПЗ від Microsoft. Коли ми обирали Вас президентом ми голосували за можливість вільного вибору, у той саме час Ваші кроки стають схожими на спробу нав`язати нам щось. Може Україні треба дати можливість обирати: Вільне ПЗ чи ПЗ за яке треба платити? Може треба й державним установам перейти на щось вільне а гроші які потрібно буде віддати закордонним виробникам використати на внутрішні потреби?

Прошу всіх небайдужих надсилати свої зміни/доповнення.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Що до того для яких людей яка система можу процитувати книгу "UNIX. System administration handbook" видавництва bhv (в моєму вільному перекладі):
"Windows може стати містком між користувачем та мережевим кабелем який зникає у стіні, за якою знаходиться UNIX"  ;)
А що до зустрічі Ющенка з БГ, я вже готую листа до обранного нами президента. Зміст буде приблизно таким:

Прошу всіх небайдужих надсилати свої зміни/доповнення.
Підписи збираєш? Я можу додати свій. Але хотілося б трохи більше конкретики - наприклад те, що "впровадження Лінукс суттєво збільшить внутрішнє виробництво програмних продуктів, кількість робочих місць для спеціалістів та зменшить відтік цих спеціалістів за кордон" і таке інше.
[Fedora Linux]

Praporshic

  • Гість
І підписи також. Взагалі, думаю яким чином його надіслати.  ??? Може через політичні організації, а може якось інакше.