Автор Гілка: Відкритий лист до В.А. Ющенка  (Прочитано 7629 раз)

Відсутній Ox

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #15 : 2005-02-05 21:23:47 »
Якщо я зможу де-кого вмовити то можлива підтримка з боку однієї політичної партії (поки не називаю якої).

малоімовірно, що хтось буде тобі лінукс лобіювати за те, що ти оранжевим прапорцем поразмахував місяць назад. Студенти то просто мясо революці, своє діло вже зробили і тепер їх можно послати на %%%, разом з лінуксоідами що вішали "стрічки" на сайти

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #16 : 2005-02-05 23:36:52 »
Цитата
лінукс лобіювати за те, що ти оранжевим прапорцем поразмахував місяць назад.
Non sequitur. Розмахування прапорцями навіть голубого кольору й використання лінуксу -- речі, малопов'язані між собою.

Ox-real

  • Гість
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #17 : 2005-02-06 01:08:14 »
Та це ж була провокація пришелепкуватого Мановара!

Praporshic

  • Гість
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #18 : 2005-02-06 06:40:16 »

малоімовірно, що хтось буде тобі лінукс лобіювати за те, що ти оранжевим прапорцем поразмахував місяць назад. Студенти то просто мясо революці, своє діло вже зробили і тепер їх можно послати на %%%, разом з лінуксоідами що вішали "стрічки" на сайти
Ні, мені допоможуть бо я раніше був головою обласної молодіжної організації (тепер робота....)

Praporshic

  • Гість
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #19 : 2005-02-06 06:44:09 »
Все, для збору підписів викладаю лист з врахуванням всіх зауважень .

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #20 : 2005-02-10 01:26:34 »
А де там підписуватись? ::)
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Wad +

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Мене дуже цікавить Лінух
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #21 : 2005-02-16 21:33:58 »
Все, для збору підписів викладаю лист з врахуванням всіх зауважень .
На мою думку цей лист є правильним рішенням. Хоч якось ми маємо боротися за свої права, як це ми робили в останній місяць 2004 року. Може воно щось і дасть. адже на нашому боці правда, економічна вигода. Я гадаю, це дасть нашим чиновникам привід для роздуму, адже вони так швидко і різко взялися на наведення порядків. Може і НАС послухаються?...
Я пропогую Linux уже 2 роки в свому університеті, між друзями, та всі бояться перейти на цю ось

Відсутній iron

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #22 : 2005-02-25 23:28:35 »
Підписуюсь
[root@iron sbin]#find /mnt/життя -name

Анатолій Троцюк

  • Гість
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #23 : 2005-02-28 21:08:47 »
Якщо хтось із привладних привласнив чи купив із привласнених коштів собі та дружині на 1млн $ автомобілі чи інші забавки, то, враховуючи, що нас близько 50 млн.  - витягнув із кишень (включаючи дітей та пенсіонерів) по 10 коп. - А скільки таких?.
І ще пів-біди, якщо привласнене виробництво, яке дає можливість заробляти кошти іншим, чи будує щось екстравагантне, даючи заробити будівельниикам чи виробникам.
Порахуєм інше. Допустим кожний тисячний є держслубовець, що працює з інформацією, (а їх більше, потім на кофіцієнт помножимо) тоді тільки  держслужбовців України   - 50 тис.- тих, робота чия немислима без комп’ютера (колись друкарської машинки).
Необхідний комплект -  ОС, Офіс, антвірусне ПО -близько 500$, разом 500х50000=25000000 - 25 млн. і кожних 4 роки (період ротації - морального старіння комп.), або 6 млн. USD щороку за кордон - по самих грубих підрахунках, або по 10 центів чи 0.5грн зкожного громадянина, включаючи дітей, калік, пенсіонерів - лише на такі речі, без яких можна цілком обійтись,
А якщо з допомогою коеффіцієнту (напр. 10) врахуємо навчальні заклади, працівників лікарень, держпідприємств, працівників міліції, арміїї ??? вийдемо на :(.
За ці кошти відчизняні програмісти таке б натворили !!!!.

Відсутній aNGER

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Відкритий лист до В.А. Ющенка
« Відповідей #24 : 2005-03-02 20:05:49 »
Цілком погоджуюся з усим вищенадрукованим.
Під листом до Президента нехай стоїть і мій підпис