Автор Гілка: Починати треба з абетки.  (Прочитано 1698 раз)

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик

http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/june/8/1.shtml
Нова стаття в УП, продублюю її тут:

До написання цього матеріалу підштовхнуло нереалізоване бажання - купити своїм дітям україномовну комп'ютерну гру. Власне, навіть не гру, а хоча б абетку. Та у процесі пошуку знайшов лише карту Києва. І абетки на інших мовах. Навіть самовчитель японської. А української не знайшов.

Мені пропонували вивчати разом з дитиною російську "Азбуку" чи англійську "Alphabet", німецьку "Abc-Buch" чи іспанську "Abecedario". Я бачив самовчитель по в'язанню, тантричному сексу, приготуванню суші тощо. За допомогою комп'ютера можна вивчати будь-що. Крім рідної мови.

Така ж ситуація і з комп'ютерними іграми. Знайшлася лише одна людина серед продавців, з якими я спілкувався, яка згадала, що один раз бачила якусь україномовну гру (та й ту, як сказав продавець, "голіму").

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Починати треба з абетки.
« Відповідей #1 : 2005-06-15 17:32:35 »
Мені пропонували вивчати разом з дитиною російську "Азбуку" чи англійську "Alphabet", німецьку "Abc-Buch" чи іспанську "Abecedario".

По Інтеру йшла українська абетка та числа виробницта фоліо та маскі-шоу. Я що зміг скинув на VHS-касети. Якби знав де можна придбати такі касети чи діски, той не морочив би собі голови. Доречі, дитина до трьох років, завдяки цім мультікам вивчила всю абетку й знає усі цифри... І саме головне, що їй цікаво.  :)
Linux. The future is open.