Автор Гілка: Відставка  (Прочитано 5933 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Відставка
« Відповідей #15 : 2010-04-25 23:14:53 »
Залишок гілки відрізано, тепер він тут.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Відставка
« Відповідей #16 : 2010-04-26 14:53:40 »
Я переговорив з Ігорем Сачком, власником доменного імені linux.org,ua. Ми згодилися, що якщо така ситуація (ігнорування модераторської системи) повториться в майбутньому, то сайт буде перенесено на інший гостинг, більш захищений від стороннього втручання.

PS.
Модератори: плюсики і бани ще не відмінили? Правила стосуються всіх, навіть адміністраторів.
[Fedora Linux]

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Відставка
« Відповідей #17 : 2010-04-26 15:08:11 »
Я переговорив з Ігорем Сачком, власником доменного імені linux.org,ua. Ми згодилися, що якщо така ситуація (ігнорування модераторської системи) повториться в майбутньому, то сайт буде перенесено на інший гостинг, більш захищений від стороннього втручання.
А Cthulhu хто буде реабілітувати?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відставка
« Відповідей #18 : 2010-04-26 16:40:07 »
Я переговорив з Ігорем Сачком, власником доменного імені linux.org,ua. Ми згодилися, що якщо така ситуація (ігнорування модераторської системи) повториться в майбутньому, то сайт буде перенесено на інший гостинг, більш захищений від стороннього втручання.
Готовий by all means сприяти цьому, включаючи фінансовий аспект.

PS.
Модератори: плюсики і бани ще не відмінили? Правила стосуються всіх, навіть адміністраторів.
Так. Але краще було б, якби множина людей з шеллом перетиналась за адміністрацією власне форуму. Хоча б частково.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Відставка
« Відповідей #19 : 2010-04-26 16:48:20 »
Я переговорив з Ігорем Сачком, власником доменного імені linux.org,ua. Ми згодилися, що якщо така ситуація (ігнорування модераторської системи) повториться в майбутньому, то сайт буде перенесено на інший гостинг, більш захищений від стороннього втручання.
А Cthulhu хто буде реабілітувати?
Обговорили вже в приваті, але, щоб не виникало питань, напишу сюди.

Мені треба трохи подумати. Я явно погарячкував, але, здається, вчинив таки правильно. Треба обдумати, як видобути максимум користі з цього. І трохи часу, щоб дати головам охолонути, включаючи, перш за все, мою.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Відставка
« Відповідей #20 : 2010-04-26 16:52:23 »
краще було б, якби множина людей з шеллом перетиналась за адміністрацією власне форуму. Хоча б частково.
Шели тут є у всіх  ;D
От тільки добираються вони в різні місця  ;)

/me стирчить від роботи з VIM, але то поки нікого не налякало  [smiley=evil.gif]
« Змінено: 2010-04-26 16:54:36 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.