Автор Гілка: пропозиція: PdfExport на dlou  (Прочитано 945 раз)

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Доброго дня/вечора...
Хочу звернутись до адміністраторів DLOU - як ви ставитесь до ідеї встановлення розширення MediaWiki PdfExport?

Мені здається, це б суттєво полегшило підготування матеріалів з сайту до друку чи просто для офлайн-читання (особливо розгалужених на під-сторінки підручників).

P.S.
Дякую вам за DLOU!:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

MZe

  • Гість
Re: пропозиція: PdfExport на dlou
« Відповідей #1 : 2010-05-09 16:55:21 »
Для офлайнового читання треба встановлена на локалхості "вікіпедія" та "плювачка" базою данних на сервері.
Хм... цікаво... де взяти відповідну начинку для встановлення вікі на локалхості? Щось дурні питання мені рідко приходять  ::)

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: пропозиція: PdfExport на dlou
« Відповідей #2 : 2010-05-09 23:26:11 »
Для офлайнового читання треба встановлена на локалхості "вікіпедія" та "плювачка" базою данних на сервері.
Хм... цікаво... де взяти відповідну начинку для встановлення вікі на локалхості? Щось дурні питання мені рідко приходять  ::)
Вибачте, не дуже розумію про що Ви... Встановити mediawiki у себе на комп'ютері? А що таке "плювачка" базою даних?..

Взагалі, дуже цікава ознака проекту dlou: колективна робота над перекладом, а відповідно, доповненням, оновленням, словом, розвитком документів... Справжній open-source у літературі:) Можна якось підкреслити цю рису на сайті dlou - ще одна ідейка для творців сайту:)

А щодо PdfExport - сам не знаю, чи то дійсно найкращий вихід, але поки що єдиний, котрий можу запропонувати. Можливо якісь конвертори у latex/sgml/odt було б ще зручніше:)

P.S.
На кількох сторінках бачив, що теґи <footnote> та <listfootnotes> не спрацьовують, а натомість потрапляють "на очі" читачу прямо з джерела.
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: пропозиція: PdfExport на dlou
« Відповідей #3 : 2010-05-10 13:38:20 »
Все просто: підіймаємо апача або лайті на локалхості, встановлюємо на нього вікіпедію і підключаємо запозичену з ДЛОУ базу даних. Плювачка якраз її має дати (без облікових записів користувачів).
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: пропозиція: PdfExport на dlou
« Відповідей #4 : 2010-05-10 22:23:48 »
Все просто: підіймаємо апача або лайті на локалхості, встановлюємо на нього вікіпедію і підключаємо запозичену з ДЛОУ базу даних. Плювачка якраз її має дати (без облікових записів користувачів).
Здається, я розумію про що Ви.
Проте мені все ж цікаво, як адміністратори dlou ставляться до ідеї встановлення розширення PdfExport (як напр. на Вікіпідручнику)...:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: пропозиція: PdfExport на dlou
« Відповідей #5 : 2010-05-10 22:27:11 »
Все просто: підіймаємо апача або лайті на локалхості, встановлюємо на нього вікіпедію і підключаємо запозичену з ДЛОУ базу даних. Плювачка якраз її має дати (без облікових записів користувачів).
This is true Gentoo-way.  ;D
« Змінено: 2010-05-10 22:27:46 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.