Опитування

Кого вважаєте гідним посади модератора?

Cthulhu
5 (11.1%)
Re.
9 (20%)
Piktor(Сусід)
12 (26.7%)
noddeat
9 (20%)
вибув (Сергій Лісовенко)
10 (22.2%)

Проголосувало: 20

Автор Гілка: Вибори модератора  (Прочитано 19476 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #15 : 2010-04-27 18:01:18 »
Так. Почались "інтриги, скандали, розслідування".

Роз'яснюю - своєї думки про пана адміністратора сервера я не змінював. Я все ще не вважаю можливим використовувати хостінг, над яким має необмежену владу вельми непорядна людина. На щастя, цей момент вже погоджено.

Я розглядаю можливість повернення до обов'язків модератора на цьому хостінгу тільки на фактичне прохання Re. (що зрозуміло - нема чим більше людині зайнятись, тільки вдень і вночі тут сидіти). Так мені вистачає і анонімуса.

Також не виключаю, що моє повернення допоможе прискорити процес переїзду. Як персоніфікована провокація.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #16 : 2010-04-27 20:53:18 »
Роз'яснюю - своєї думки про пана адміністратора сервера я не змінював. Я все ще не вважаю можливим використовувати хостінг, над яким має необмежену владу вельми непорядна людина.
Ой-ой-ой Ктулху бачите-но "порядна" людина. Як заскочив парад планет - довелось зв'язуватись аж з власником хостнейму.
Та більшої шкоди ніж від Ктулху та можливості анонімних дописів форум ще не бачив.
Дайте приклад шкоди форуму вуд необмеденої влади "непорядної" людини.
Мило це все побутове...
Через одного Ктулху линяти на інший хостинг, де буде мати необмежену владу інша непорядна людина (яка ще й ньюбів любити не буде) - тоді деяким користувачам доведеться звалювати на ЛКУ...
Нагадати давну мильну історію, про те, як Ктулху прогнав Хсе з форуму?
***, ви - занадто запальний - не годитесь в модератори  :P
Спілкуватись, тролити - будьласка скільки влізе, а от модерувати - для вас забагато влади.

M.: * за п. 10.
« Змінено: 2010-04-28 15:17:47 від Re. »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

r00t x

  • Гість
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #17 : 2010-04-27 23:55:55 »
Хто б сумнівався, що Ктулху - чудовисько  :P
По-першу: Чхунту - Людина.
Цитата: Cthulhu
... ... ...
По-друге: Краще слухати мовчання мудрих, ніж базікання інших. Саме тому я і не навазився написати, те що хотів.
---
Я за те, щоб пан Чхунту відпочив від модерування\адміністрування форуму, просто тому, що це нелегка справа. Але ж хто буде...? Я не знаю.
---
Я не памятаю скільки моїх облікових записів було заблоковано паном Чхунту, але Чхунту - святий! Я сказав!
---
Хто думає, що мдерування\адміністрування форуму то такі собі цацкі-пецкі, то ви дуже помиляєтесь. Поставтесь до вибору нового модератора дуже серйозно.
---
... а то я зареєструюсь і дізнаєтесь, як воно бути модератором. Бананами по ip неналякаєте!


Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #18 : 2010-04-28 00:27:00 »
Ще один представник фан-клубу Ктулху голос подав  ;D
Без анонімусів бан по IP стане безглуздою справою. Потім спробуйте забанити по IP Ого.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #19 : 2010-04-28 00:30:31 »
Сергій, я з вами сперечатись не збираюсь (хоча пункт щодо анонімів таки дуже смішний). Лише дозволю собі висловити думку щодо вашої кандидатури - як мінімум, в цій гілці така думка вже була висловлена. Ви абсолютно непридатні займати модераторську посаду з тої простої причини, що відкрито рветесь до неї вже не перший рік. Я навіть повний список "пруфів" шукати не буду - ви, як чесна людина, зі мною маєте погодитись.

А той факт, що це не дає ніякої "влади", а лише можливість стати загальною мішенню і посміховиськом, чомусь випадає з вашого поля зору.

Якщо хтось (окрім вас - пробачте, вам я не довіряю) зголоситься зайняти цю "посаду" - я гаряче підтримаю цю ініціативу.

Між іншим, ми таки забули ще про дві кандидатури. Прапора і Сусіда. Джентельмени, що скажете?

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #20 : 2010-04-28 10:12:40 »
окрім вас - пробачте, вам я не довіряю
Голослівне оціночне висловлювання, вибачаю  :P
Ніхто вам не винен, що ви так не любите хіміків (уявлення не маю, чим мої колеги вам не вгодили).
Що до "рватись" до посади: модераторські повноваження хіба силою нав'язуються?
Щодо пруфлінків: ну і що... ну знайдете ви сокирку під лавкою. Не мушу ж я зламувати вашого акаунта і знаходити пруфи в логах вашої пошти.

Не забувайте, що /me - модератор цієї дошки і ваш допис не постраждав від того. Тоді, як ви перепаскудили мабуть не 1 десяток дописів внаслідок власного параду планет. Пруфлінки шукати не треба: ті, хто тривалий час на форумі можуть і пам'ятати.
Знову єхидно нагадаю про втечу учасників на ЛОР, бо бачите -но якиесь чудовисько Лавкрафта вирішило влаштувати репресії. Власник домену може пам'ятає, бо це був унікальний випадок, коли йому поскаржились на модератора, який з невідомих причин, всупереч всім правилам, наклав бан на півроку. А ви: "рветься, рветься".
Прагнення чогось і зловживання чимось - різні речі.

r00t x - наслідок Cthulhu, а не те з чим Cthulhu бореться.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #21 : 2010-04-28 11:38:30 »
Цитата
Ніхто вам не винен, що ви так не любите хіміків (уявлення не маю, чим мої колеги вам не вгодили).
Припиніть маніпулювати! Ну, я теж частково хімік, і що з цього б мало випливати? Може, ви подорослішаєте нарешті? Якщо модератор колись вас забанив чи дав зірочку, значить, ви це заслужили. Я не пригадаю випадків необ’єктивності модераторів, бо таких випадків не було. Зрештою, навіть якби було, це просто ганебно — ображатися на когось за події дворічної давності. Майте гонору трохи!

rootx-а треба давно забанити за ІР чи ip-столом — це неадекватний троль.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #22 : 2010-04-28 13:59:13 »
Почистив гілку та здається, що дещо перестарався, тому вибачайте. ::)
Прапора і Сусіда. Джентельмени, що скажете?
Підтримую обох. Єдине, чому я проти Лисовенка — це його необ'єктивність і порушення таких пунктів правил, як 2.1; 2.3; 2.4.
Ще можна розглянути noddeat-а. Також тут є багато непоганих користувачів, але вони надто рідко сюди забігають.
« Змінено: 2010-04-28 13:59:38 від Re. »

r00t x

  • Гість
Re:
« Відповідей #23 : 2010-04-28 14:03:15 »
Краще слухати мовчання, ніж базікання інших. --> Краще б зараз я тут нічого не писав, бо тема не в балачках, але ж ви згадали мене..., тому:
rootx-а треба давно забанити за ІР чи ip-столом — це неадекватний троль.
Дякую.
Ну от... в людини є багато інших справ. Отже за нормальних умов вона не схильна до шкідливої діяльності (порушення правил).
Памятаю були часи, коли в мене не було ні інтернету, ні компютера - але я тоді писав на форумі, отримував, так зване, підвищення рейтингу. Ну і попередження та блокування від модераторів були... У мене тоді був лише 195.5.61.115 (комп загального доступу в укртелекомі)... А зараз є комп, є мережа... але щось змінилося(?).
---
Взагалі-то я й зараз пишу зі стопятнадцятого, бо домашній накрився - доводиться бомжувати, і вночі також.
---
Взагалі-то мої шановні скажіть мені двічі "Спасибі". Так саме двічі - багато не буде. Пояснюю:
По-друге - за те що, іще не зроблено (за мою ідею, щодо анонімних коментарів).
І по-перше: За те що вже зроблено, але не всі знають про це - За полегшення роботи модераторів та адміністраторів (я не обмовився!). Тому, що завдки мені на форумі реалізували НЕМОЖЛИВІСТЬ ПОВТОРНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ НА вже зареєстровану ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ. Бо був випадок, коли я повторно зареєструвався, вказавши адресу на якій вже висів заблокований обліковий запис.
---
Справ дійсно ціле море. (КРАПКА), а то дійсно виходить щось напівадекватне.(?)

r00t x

  • Гість
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #24 : 2010-04-28 14:07:31 »
Почистив гілку та здається, що дещо перестарався, тому вибачайте.
Нормально, все-таки чистіше стало. І приємніше  ;)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #25 : 2010-04-28 14:12:29 »
Почистив гілку та здається, що дещо перестарався, тому вибачайте. ::)
Прапора і Сусіда. Джентельмени, що скажете?
Підтримую обох. Єдине, чому я проти Лисовенка — це його необ'єктивність і порушення таких пунктів правил, як 2.1; 2.3; 2.4.
Ще можна розглянути noddeat-а. Також тут є багато непоганих користувачів, але вони надто рідко сюди забігають.
Мушу дати об'єктивну відповідь:
  • Необ'єктивність Лисовенка не доведено конкретними фактами. Оціночне висловлювання > /dev/null
  • 2.1 - неправда: перевірку синтаксису в своєму браузері Лисовенко не вимикав.
  • 2.3 - наклеп: знайдіть хоч одну політичну тему, яку я створив, або політичне повідомлення.
  • 2.4 - правило розмите, тому під нього тут можна відкривати справу на кожного учасника форуму. Навіть на Re.
Re. Перестарався... то може треба вчитись користуватись запобіжником?
Витерти настільки чудовий мій допис - просто модераторський злочин  >:(
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #26 : 2010-04-28 14:40:25 »
Між іншим, ми таки забули ще про дві кандидатури. Прапора і Сусіда. Джентельмени, що скажете?
О, так, поверніть нас з Прапором, згадаємо минуле  ;D
Хочу поділитися своїм деяким досвідом та спогадами.
Колись, як Ктулху віддав мені свого плюсомета, я також трішки воював з Лисовенком. Ну, нічого серйозного, але цей чоловічок трішки викидував коників у вигляді транспарантів "Протестую", самобану із флудом в логах та іншого.
Потім ми провели експеримент - дали йому зеленого плюсомета і гілку з Gentoo. Ну, ви знаєте, таки дисциплінувався.
В мене була ідея провести експеримент на romi, але побоявся.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #27 : 2010-04-28 14:41:52 »
О, так, поверніть нас з Прапором, згадаємо минуле  ;D
Берешся? Прапор не хоче.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #28 : 2010-04-28 14:42:57 »
Необ'єктивність Лисовенка не доведено конкретними фактами. Оціночне висловлювання > /dev/null
Це особливо видно у відкритій ненависті до певних стилів музики, користувачів інших операційних систем тощо.
2.1 - неправда: перевірку синтаксису в своєму браузері Лисовенко не вимикав.
Інколи буває і також полюбляєте вживати лайливі, що таки стосуються пункту 2.2:
в білшу сральню, ніж це /me може?
2.3 - наклеп: знайдіть хоч одну політичну тему, яку я створив, або політичне повідомлення.
Я мав на увазі радше релігійні. Це, звісно, справа кожного, але коли Ви модератор, то краще притримуватись нейтралітету.
Re. Перестарався... то може треба вчитись користуватись запобіжником?
Витерти настільки чудовий мій допис - просто модераторський злочин  >:(
Не варто було офтопити, я ж попереджав.

Відсутній Tarasyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 68
  • Карма: +0/-0
Re: Call of Cthulhu
« Відповідей #29 : 2010-04-28 14:47:51 »
Нащо стільки обопільних образ, давайте краще проголосуємо: Сусід, Cthulhu, noddeat і Лисовенко. Чи такі питання вирішуються на рівні адміністратора?