Автор Гілка: Регламентація меж модераторської активності  (Прочитано 22495 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Пропоную обговорити терміни банів для внесення їх до правил.

Як на мене, максимальний термін бану не повинен перевищувати 1 місяць, аби дурно не розганяти  відвідувачів.
Довічний бан розумно застосовувати лише до невиправних іномовців та явних вандалів. Тоді як ньюбам потрібно давати можливість освоїтись аби спільнота інтенсивніше розширювалась.
« Змінено: 2010-05-31 16:40:11 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
1. Чому саме 1 місяць?
2. Чому дурно розганяти? Адже він створений, щоб розганяти правопорушників.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
бан повинен бути прогресивний:
1 бан — тиждень
2 бан — два тижні
3 бан — місяць

далі, думаю, можна назавжди банити. через рік всі «судимості» повинні скасовуватися, звісно.
« Змінено: 2010-05-24 19:41:55 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
бан повинен бути прогресивний:
Підтримую. Тільки можна зробити перший бан коротшим, тобто
1 бан — 2 доби,
2 бан — тиждень,
3 бан — два тижні,
4 бан — місяць,
5 бан — довічний.

Скасування через рік теж нормальна ідея.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
По перше, згідно існуючих правил, бан - ! = +++ = *** *** ***, ген за часів фідонету. "Поцієнт", що заробив таку кількість "нагород", потребує бані явно більше за дві доби, як пропонується в проекті, так як три плюса - це три грубих порушення.
По друге, запропонована модель передбачає зберігання про кожного учасника додаткових відомостей типу коли і за що був нагороджений чи забанений. Тобто, додавання в профіль кожного додаткового поля, в яке могтиме писати лише модератор. А це компетенція і добра воля адміністратора.
По третє, довічним треба робити вже, принаймні, третій бан, ті люде, що до нього доходять, їм тут точно не місце.
На останок - "прощати" зароблені фраги також потрібно не безумовно. Якщо вони незначні - звичайно, забуваємо.
« Змінено: 2010-05-24 23:17:33 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Я теж за звичаєве право. Може, джентльмени, розглянемо це на реальному прикладі? Якщо взяти romi, то можна побачити, що його не випадково на такий період забанено і явно не вперше.

А кидатися, як кажуть наші північні сусіди, «средне-потолочными» цифрами не потрібно. Вибачте, але це справді імпіричне марнословство.
« Змінено: 2010-05-24 23:48:45 від Re. »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
По третє, довічним треба робити вже, принаймні, третій бан, ті люде, що до нього доходять, їм тут точно не місце.
За вашою логікою /me має бути неоднократно довічно забаненим  ;D

Суб'єктивізм та формальні ознаки скоріше загроблять світ, ніж краса встигне його врятувати.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
2. Чому дурно розганяти? Адже він створений, щоб розганяти правопорушників.
Занадто голосно сказано: до бану здебільшого потрапляють через запальний темперамент, а не через злі наміри.
Хоч один користувач гіпертрофованого ПВВ синьго плюсомета додумався в приваті новачка попередити про те, що він іде не туди?
Жоден?
Отож...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Занадто голосно сказано: до бану здебільшого потрапляють через запальний темперамент, а не через злі наміри.
Аякже, можете це підтвердити? Ні? Отож…
Хоч один користувач гіпертрофованого ПВВ синьго плюсомета додумався в приваті новачка попередити про те, що він іде не туди?
Жоден?
Отож...
Незнання законів не звільняє від них. Ще не вистачає цяцькатись з усіма. То тут точно буде дитячий садок. Гадаю, тут зібралось доросле панство. І воно не воліє бачити дітвори, історично так склалось. Ваше сприяння вже не змінить те, чим цей ресурс є зараз.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
За вашою логікою /me має бути неоднократно довічно забаненим  ;D
На ніч пан генерує просто чудові ідеї.  ;D
Якщо чесно, давайте відкинемо ваші сварки з моїм попередником, де ви дійсно давали кіптяви і лулзів, та подивитися bwglog, то у вас там не так і багато - на довічний точно не вистачить. Враховуючи, що ми, таки, прощаємо з часом невеликі порушення.
Занадто голосно сказано: до бану здебільшого потрапляють через запальний темперамент, а не через злі наміри.
Ага, нам той темперамент терпіти. Люди дорослі, маємо вміти стримуватися.
Хоч один користувач гіпертрофованого ПВВ синьго плюсомета додумався в приваті новачка попередити про те, що він іде не туди?
А чому-б вам із доброти душевної не стати таким "народним адвокатом"? Попереджати, вести роз'яснювальну роботу.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Аякже, можете це підтвердити? Ні? Отож…
Можу: якось  /me одному нині немодератору з запалу таких чортів в джабері виписав, що він мене на кілька років забанив - довелося термін бану мінімалізувати з залученням власника доменного імені.

Посади народного адвоката на ЛОУ не передбачено.
« Змінено: 2010-05-25 09:35:01 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Посади народного адвоката на ЛОУ не передбачено.
Регламентації термінів бану також не передбачено, але ми тут щоб змінювати все на краще.  ;)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Можу: якось  /me одному нині немодератору з запалу таких чортів в джабері виписав, що він мене на кілька років забанив - довелося термін бану мінімалізувати з залученням власника доменного імені.
І що завадило звернутись до адміністрації?

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Політикою тодішнього адміністратора було невтручання в суперечки між злими модераторами та зразковими користувачами  ;) Тобто тоді адміністратор "обмежувався" лише рушієм.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Цитата
Як на мене, максимальний термін бану не повинен перевищувати 1 місяць, аби не дурно розганяти відвідувачів.
Довічний бан розумно застосовувати лише до невиправних іномовців та явних вандалів. Тоді як ньюбам потрібно давати можливість освоїтись аби спільнота інтенсивніше розширювалась.

Я двома руками підтримую.

Бо зі сторони дуже дивно виглядає, коли десяток старперів вправляються в красномовстві один з одним і найбільше що їх цікавить – це жорстка система бану юзерів. Це при тому що за рік на форумі не з’явилося жодного активного нового юзера...
Про яку популяризацію цього форуму чи розширення спільноти можна говорити якщо постійно розмахувати тут плюсометом?
Наскільки я розумію, система банів призначена для захисту членів спільноти\форуму від “невиправних іномовців та явних вандалів”. На мою думку - не дуже є кого захищати (старпери не рахуються), і я не дуже розумію чому будь-які пропозиції помякшити бан сприймаються так хоробливо.

Ваш форум – ваші й правила, це зрозуміло. Я ж лише кажу як воно виглядає зі сторони.
А виглядає так ніби є намагання збудувати певну ідеальну спільноту без її (спільноти) участі.