Автор Гілка: Регламентація меж модераторської активності  (Прочитано 22497 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Про яку популяризацію цього форуму чи розширення спільноти можна говорити якщо постійно розмахувати тут плюсометом?
Не про розмахування мова, а про не завжди розумне використання.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
anatolijd, я таж був новачком (не так давно - якихось 2.5 років тому), але чомусь ні разу не посварився ні з страшним Cthulhu, ні з prapor'ом, хоча любитель побазікати.
Врешті, якщо почитати банлог і викреслити звідти "Сергій Лисовенко забанив Сергій Лисовенко" та різні дрібні "на 1-2 доби за нецензурну лайку", то не залишиться нічого цікавого. Не такі ми і монстри.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Цитата
Як на мене, максимальний термін бану не повинен перевищувати 1 місяць, аби не дурно розганяти відвідувачів.
Довічний бан розумно застосовувати лише до невиправних іномовців та явних вандалів. Тоді як ньюбам потрібно давати можливість освоїтись аби спільнота інтенсивніше розширювалась.

Я двома руками підтримую.

Бо зі сторони дуже дивно виглядає, коли десяток старперів вправляються в красномовстві один з одним і найбільше що їх цікавить – це жорстка система бану юзерів. Це при тому що за рік на форумі не з’явилося жодного активного нового юзера...
Про яку популяризацію цього форуму чи розширення спільноти можна говорити якщо постійно розмахувати тут плюсометом?
Наскільки я розумію, система банів призначена для захисту членів спільноти\форуму від “невиправних іномовців та явних вандалів”. На мою думку - не дуже є кого захищати (старпери не рахуються), і я не дуже розумію чому будь-які пропозиції помякшити бан сприймаються так хоробливо.

Ваш форум – ваші й правила, це зрозуміло. Я ж лише кажу як воно виглядає зі сторони.
А виглядає так ніби є намагання збудувати певну ідеальну спільноту без її (спільноти) участі.
поясніть що таке старпер? це українське слово чи скорочення?
а молодь може і на 23 річних казати старий п.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
а молодь може і на 23 річних казати старий п.
Головне - щоб на 28-річних не казали  ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
anatolijd, я таж був новачком (не так давно - якихось 2.5 років тому), але чомусь ні разу не посварився ні з страшним Cthulhu...
А треба було посваритись за межами форуму - побачили б "об'єктивність" прямої дії.

Якось був один в нас вчитель фізики. Казав, що якщо хоча б в одного учня є 5-ка - вчитель об'єктивний, а клас тотальні дурні.
В мене тоді була трійка в четверті - якби не нещасний випадок з тим вчителем (живий він зараз і здоровий- не хвилюйтесь, кажуть навіть розумнішим став  :P) - не бачив би я тоді підсумкової 5-ки  >:(
П'ятірку (система тоді була 5-бальна)  отримала повна дурепа, яка навряд чи могла навіть законом збереження енергії оперувати для вирішення задачок з механіки. Ось така об'єктивнісь...
Одиничний випадок - ніщо - з нього нема чого вибудовувати цілу теорію. Тим більше - в соціології, бо тут похибка не поступається навіть похибці рентгенографічного або ІЧ експерименту.
« Змінено: 2010-05-30 00:54:36 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
А треба було посваритись за межами форуму - побачили б "об'єктивність" прямої дії.
Не маю хисту до цього.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Я взагалі не розумію для чого правила.
Це ж окозамилювання.
Все одно всі і так знають як себе поводити у пристойному товаристві. Все одно користувач більше орієнтується на дописи инших і як де заведено. Бо в правилах майже скрізь одне, ле що в одному місці офтоп, те в иншому номально і т.д.
Також правила використовуються тільки з однією причиною - надати особистому рішенню формального игляду. Типу це згідно правил. та всім ясно, що в одному випадку порушення можуть "не помітити" а в иншому причепитися до формальности.

Так навіщо цей маскарад. Що нівкого не вистачає сміливости відкинути шаблон і не мавпувати, а сказати відверто як є: поводьтеся пристойно. От і всі правила.

Я за прецедентне і звичаєве право. Бо так воно насправді майже на всіх форумах і є.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Це гра в загальнообов’язкові правила поведінки на одній вулиці. Тут же всі майже всіх знають, це невеликий колектив. Хто кого арештовувати буде? Степан Петра і Грицько свідком? Які закони у племені? Тут тільки звичаї.

І ще якісь засоби безпеки від гіпотетичної навали сферичних новачків у вакумі. :) Готуймо катапульти, лучників на стіни! Нема проходу від нових рядів лінуксоїдів. :D

З иншого боку, чому б не бавитися, гра у солдатиків, або у поліцейських і бандитів, теж цікаво, можна і побавитися. :)

Не хотілось би щоб це сприймалося по відношенню до всього форуму.
Мова йде тільки про гру з плюсометами. Треба ж якось відпочивати.
В основному призначенні форум прекрасно працює, гуртує спільноту і вирішує технічні питання. ;)
« Змінено: 2010-05-30 03:02:11 від vitre »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Одразу видно, що пан не юрист. :)
Без правил модераторів точно б ненавиділи.
« Змінено: 2010-05-30 11:22:30 від Re. »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Virte, скільки ненависті до системи.  :)
По перше, правила дозволяють всім модераторам діяти приблизно однаково - тобто всеодно який модератор прочитає допис - плюса видасть однаково.
Далі, в нас є такі речі, які не входять до правил поведінки у пристойному товаристві. Зокрема це питання російської мови - ну тут такий уже наш монастир, хочете бути - пишіть українською.
Далі - пункт про політичні та релігійні дискусії, які запросто призводять до приходу gvy з черговим шедевром багатосторінкових флеймів з образами та подібним.
І взагалі - почитайте правила на форумі Екслера для порівняння.  :)
« Змінено: 2010-05-30 15:58:58 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
хто в що бавиться-то? модератори працюють мовчки і непомітно, про що дискусія?

правила не хочете, можете не читати.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Зараз - так :)
Але колись... Поки gvy не позбавив користувачів від одного дуж-же недобросовісного модератора...
Згодом акція "поверніть нам чудовисько" переросла в "скажи чудовиську ні".
« Змінено: 2010-05-30 17:43:55 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
хто в що бавиться-то? модератори працюють мовчки і непомітно,
- Васько, чого ти руками махаєш?
- Відганяю літаючих крокодильчиків!
- Так їх же нема.
- От ому їх і нема!

Тепер ясно що рятує форум від навали сферичних новачків. :)

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Зокрема це питання російської мови
Далі - пункт про політичні та релігійні дискусії,

Але про ці правила люди не дізнаються із правил.
Всім їх лільнки читати.
« Змінено: 2010-05-30 18:33:21 від vitre »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Тепер ясно що рятує форум від навали сферичних новачків. :)
Років з півтора тому така навала, до речі, була.  :)
Всім їх лільнки читати.
А це їх проблеми.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.