Автор Гілка: Регламентація меж модераторської активності  (Прочитано 22495 раз)

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Цитата
... І взагалі, можете навести приклад, коли було відігнано хоч одного адекватного новачка?
мабуть ви й праві, особисто я не можу такого пригадати.

Але, отакі дискусії про з"ясовування стосунків між постійними дописувачами я вважаю нудними і такими що відштовхують. Я б і радий був оминати ці теми і не читати їх взагалі, та нажаль , вибирати не доводиться - інших дописів часто просто немає :( . І тому загальне враження про форум складається саме з цих дописів. Відповідно, й бажання навідатись сюди ще раз пропадає на тиждень-два.

Думаю, новачки можуть поводитись так само, але за два тижні просто втрачають інтерес бо знаходять відповіді де-інде.


Як щодо змін які запропоновані топікстартером ? їх обговорення вже закінчили ? що вирішили ?
« Змінено: 2010-05-30 21:12:32 від anatolijd »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
anatolijd, так на форумі не обов'язково сидіти постійно, читаючи хто що написав - заходьте лише коли у вас є якісь технічні запитання, питання щодо перекладів якихось технічних слів, є якась новина, рецепт вирішення проблеми. В решті решт, читайте лише технічні гілки, там здебільшого порядок - адміністраторська, балачки та опитування минайте.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Як щодо змін які запропоновані топікстартером ? їх обговорення вже закінчили ? що вирішили ?

Вирішили, що "анархія - мать порядка" і ну того топікстартера...
« Змінено: 2010-05-30 21:34:26 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Скільки років на цьому форумі - не пригадую, щоб gvy був модератором.
А він тут до чого? Я про Вашу «любов» до «одного дуж-же недобросовісного модератора».
Як щодо змін які запропоновані топікстартером ? їх обговорення вже закінчили ? що вирішили ?
Ви мене дивуєте. Його це турбує, бо любить порушувати правила. А Вас як це має турбувати? Не смішіть.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Років з півтора тому така навала, до речі, була.  :)
Щось я не помітив. :)
Може я був по той бік барикад. :)

А це їх проблеми.  :)
Інтернет уже дрослий всі й так знають як поводитися, тому правила ніхто не читає. І проблем нема.

Колись у Версалі було прийнятним ходити в туалет за завіси. І хоч сьогодні перед входом у театр не пишуть "не ходіть в туалет за завісами", всі й так усе розуміють.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Щось я не помітив. :)
Тоді був набіг нюбів, що вперто не хотіли нічого читати, мали проблеми із стриманням емоцій та інше. Тоді ще prapor пішов із модератора, віддавши плюсомет cadca.
Інтернет уже дорослий всі й так знають як поводитися
По перше, не завжди і дорослий. По друге, навіть дорослим не всім відомо поняття етикету.
Власне, а що ви пропонуєте - прибрати правила та модерацію, бо форум не популярний, щоб не залякувати нових учасників?
« Змінено: 2010-05-30 22:00:10 від serg_ik »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
І не правила ж відганяють новачків.
Я кажу, що писані правила взагалі нічого не роблять. Хіба я казатиму, що вони когось відганяють? :)

І взагалі, можете навести приклад, коли було відігнано хоч одного адекватного новачка?
Ні, я ж не кажу, що когось образили чи незаслужено вигнали. Я просто пропагую думку про те, що правила ніхто не читає але їх дотримуються і вони є. Тому що працюють насправді неписані правила. Який з цього висновок? Я думаю що все і так добре, бо все одно свідомість більшости людей не справлятися сама, потрібні релігійні і нормативні обмеженя. :)
Але ж ті хто біля керма повинні усвідомлювати, що це тільки для відводу очей, щоб не стати такими самим рабами системи. :D
« Змінено: 2010-05-30 22:06:28 від vitre »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Власне, а що ви пропонуєте - прибрати правила та модерацію, бо форум не популярний, щоб не відлякувати нових учасників?
Нічого не пропоную. Просто звертаю увагу на цікавий момент. Можна сховати на пів року правила і ніхто навіть не помітить.

Можна за якесь порушення від лампочки написати пункт правил 1.23 і все одно ніхто не полізе перевіряти. :)
« Змінено: 2010-05-30 22:03:03 від vitre »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Знаєте, було два випадки скандально налаштованих порушників, що лізли і перевіряли.
Edit:
Навіть три
« Змінено: 2010-05-30 22:07:49 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Тому що працюють насправді неписані правила.
Я не дуже розумію до чого Ви клоните.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Пропоную додати до правил пункт про заборону модераторам вандалізувати дописи звичайних дописувачів. Якось не приємно коли читаєш власного дописа, а там червоними літерами: "тут був я" (за суттю, а не буквально).
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Ви відразу запропонуйте правило, де забороняється торкатися себе хорошого. Або взагалі відібрати плюсомети у модераторів. Бо так гуманно.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Не перекручуйте:
я просто хотів сказати, що модератори не повинні зловживати своїми правами. Є можливість писати окремий допис - будьласка - не пишіть в чужому - це ж форум, а не вікіпедія.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Не перекручуйте:
я просто хотів сказати, що модератори не повинні зловживати своїми правами. Є можливість писати окремий допис - будьласка - не пишіть в чужому - це ж форум, а не вікіпедія.
Модератор же має слідкувати за змістом повідомлення. І якщо він уважає доцільним, то має право його редагувати.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
А, власне, де я редагував ваш допис?  ;D
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.