Автор Гілка: Моє повідомлення зовсім не містило інформації?  (Прочитано 9366 раз)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Хочу запитати пана модератора, чи моє останнє повідомлення в цій темі зовсім не містило корисної інформації? Сергій Лисовенко цікавився, як перевірити, чи аргумент команди є порожнім. Вчора я дав посилання на ЧаПи, які він не міг переглянути через технічні проблеми на сервері. Сьогодні я мав натхнення на пальцях розповісти, як працює шматок коду, який я наводив раніше. Зараз дивлюся — мого повідомлення немає, тему порізано з формулюванням.

Може, там було забагато непотрібних емоцій. Не заперечую. Прошу пробачення. Так буває, коли пишеш про те, чим цікавишся. Але хіба там зовсім не було інформації? Я відповідав на поставлене раніше запитання.

Чому модератори не ставлять підписів? Я був би звернувся безпосередньо до того, хто там модерував.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
У нас тут бардак з модерацією, до того ж у коді є дюрка, якою дехто користується. :-(

Дуже перепрошую за цей бардак. Я зараз переглядаю код у пошуках вразливості. Я також додам журнал — хто, коли і чиє повідомлення редагував чи видаляв. Це полегшить пошуки відповідальних.
[Fedora Linux]

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Попереднє повідомлення від початківця про проблеми з безпекою трохи того... здивувало... :-)

Дякую за відповідь! Зрозумів.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Ну власне, це моя помилка :(
повторно виконав код видалення власного повідомлення, а номери ж посунулись...
На щастя Той ресурс вже запрацював.
Суть способу перевірки порожніх параметрів наче зрозумів.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Ну власне, це моя помилка :(
повторно виконав код видалення власного повідомлення, а номери ж посунулись...

І як це тобі вдалося, без прав модератора?  [smiley=27.gif]
[Fedora Linux]

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Я також додам журнал — хто, коли і чиє повідомлення редагував чи видаляв.
І треш для видалених повідомлень: не завжди дюркою користуюсь навмисно, модератори -новачки теж вміють поцілити на "видалити" замість "цитувати".
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
О, знайшовся й хуліган! :-) Оскільки той, кому повідомлення призначалося, встиг його прочитати перед тим, як вилучив, то питання можна вважати закритим.

Але пропоную хулігана, який користується своїми модераторськими інструментами в іншому розділі (чи що він там зробив), покарати. Щонайменше накладанням латки на дюрку. Щоб більше такого не робив. [Я не злий. Кожен може зробити помилку. Але за свої помилки треба відповідати.]

Питання про підпис залишається актуальним. Бо там написано: «М: щось зробив», а хто це зробив — немає. Я не здогадався, що це сам Сергій і напакостив. Можливо, можна зробити, щоб до зауважень модератора автоматично додавалося його псевдо? Бо правила якраз рекомендують проблеми з модераторами обговорювати приватно. То треба знати, з ким.

За зміну назви дискусії — дякую. Мені попередня назва так муляла своє кострубатістю... Можна було б уточнити: «Використання LaTeX для підготовки наукових кваліфікаційних робіт, зокрема дисертацій». Але це дуже довго. :-)

За вилучений початок дуже прикро. Я б міг на форум ніколи й не потрапити, якби колись випадково не наґуґлив початок цієї теми. Я так розумію, вилученого вже не повернути?
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

someone else

  • Гість
Oh shi, експлойт в студію.

В мене є підозра, що треба рити код з визначенням груп. Тобто причина має бути десь така ж, як і в неробочому стані деяких акаунтів (динамічний бан де-факто без присвоєння імені групи). У yabb afaik кривизна цього функціоналу закладена в генах.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
За зміну назви дискусії — дякую. Мені попередня назва так муляла своє кострубатістю... Можна було б уточнити: «Використання LaTeX для підготовки наукових кваліфікаційних робіт, зокрема дисертацій». Але це дуже довго. :-)

За вилучений початок дуже прикро. Я б міг на форум ніколи й не потрапити, якби колись випадково не наґуґлив початок цієї теми. Я так розумію, вилученого вже не повернути?
Спочатку намагався зробити довгу назву теми, але там обмеження на кількість літер - форум же не науковий  ;)
Початок видаляв теж для підгонки, думаю, зараз тема не менш ґуґлябельна  :)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Oh shi, експлойт в студію.
Нема ніякого експлойта. Зараз і мій не працює  ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Початок видаляв теж для підгонки, думаю, зараз тема не менш ґуґлябельна  :)
Не про Ґуґл я турбуюся. Початок теми містив цікаву і корисну інформацію (тоді щось змусило мене зареєструватися на форумі й своє повідомлення написати). Тобто початок був цілком читабельний, а не вилучабельний :-)
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Уточніть, яку саме корисну інформацію. В будь - якому разі можна створити нову тему і викласти її повторно, але вже систематизовано.
http://docs.linux.org.ua
так і проситься на якусь книжку з LaTeX - може й туди цю інформацію скинути...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Уточніть, яку саме корисну інформацію.
Жартуєте? :-) Хіба я вже пам'ятаю зараз, що саме там було.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Уточніть, яку саме корисну інформацію.
Жартуєте? :-) Хіба я вже пам'ятаю зараз, що саме там було.
Гадаю, якщо гарно попрохати адміністратора, то він зможе знайти або відновити потрібні повідомлення.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Гадаю, якщо гарно попрохати адміністратора, то він зможе знайти або відновити потрібні повідомлення.
Та я вже змирився з втратою. Що пропало, те пропало. Хоча це не заважає мені висловлювати жаль з приводу втрати. В адміністратора, мабуть, вистачає клопотів і з латанням дірки. Через яку один наш товариш якраз і пошматував ту тему. Але якщо пан адміністратор матиме час і натхнення, це було б суперово!
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»