Автор Гілка: Моє повідомлення зовсім не містило інформації?  (Прочитано 9365 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Ех лінуксоїди, лінуксоїди...
Не знаєте, що коли щось вилучається з ext3 - відновлення цього практично дохлий номер. ext3 турбується про те, щоб стертий вами файл не потрапив до рук недобросовісного користувача. Тому чи не єдиний варіант - згадати, що саме там було цікавого, виловити його з кешу ґуґла і створити нову тему.
PS
Тепер можете не хвилюватись - адміністратор відібрав у мене модернізованого плюсомета і зараз відпилює йому оптичного приціла  ;D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Сергію, давайте без реклами btrfs. Ґуґли теж не так давно сиділи на ext2, і нічого — не банкрутують. ;)

Олександре, це не те, що шукаєте?
« Змінено: 2010-06-03 12:52:56 від Re. »

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Олександре, це не те, що шукаєте?
Саме те! Дякую! Як виявилося, нічого особливого. Так, кілька цікавих лінків, але їх можуть знову дати люди, що їх тоді давали. Так, Сергій Лисовенко флудить, але це теж можна відновити ;-)

А в Інтернет-архіві не знайшов. Чи то я не розумію, як він працює? Пишуть, що затримка складає 6 місяців. Але останнє, що там є, за Jul 31, 2008.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Сергію, давайте без реклами btrfs. Ґуґли теж не так давно сиділи на ext2, і нічого — не банкрутують. ;)
Раптове зникнення живлення Ґуґловим серверам не загрожує - могли б і далі сидіти.
Втім... зростаючі об'єми хардів просять нових ФС.

Як виявилося, нічого особливого. Так, кілька цікавих лінків, але їх можуть знову дати люди, що їх тоді давали.
Хіба оця цікава: http://eskdx.org.ua/ Та й ту розгромили як застарілу.
/me знав, що робить все правильно.
Промах плюсомета ніби теж пофіксив...

Off-topic:
Модеруючи дисертацію вилучив один з висновків як малоінформативний. Відновити можу, але лише в тому випадку, якщо це хтось крім мене помітить  ;D
« Змінено: 2010-06-03 13:55:31 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

r00t x

  • Гість
... переглядаю код у пошуках вразливості. Я також додам журнал — хто, коли і чиє повідомлення редагував чи видаляв. Це полегшить пошуки відповідальних.
1 - Хм-м, у мене журнал є, і був мій_сайт/spy/us-ip.txt.
2 - Для кого я  оце написав? Чи то просто підняли такий собі бунт, бо ббільше нічого було робити?
---

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Ваше ото тут зовсім ні до чого. Тут мова йде про одного верткого модератора дошки, який помітив, що рушію чхати на тип модератора. Деякий час було потрібно для перевірки, що це дійсно так і є  ;D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

r00t x

  • Гість
Зрозумів. Мені от цікаво: Каркас форуму було взято із якогось стандартного, а потім він (форум) дописувався, модернізовувався руками та Моском Володимира Лісівки та інших істот? Чи форум писався абсолютно з нуля?
---
Але ж щоб "покращити" життя модераторів, можливо, моє "оце" колись та й знадобиться.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Нікому не підказувати - нехай сам дізнається.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
модернізовувався руками та Моском Володимира Лісівки та інших..?

Що було з самого початку: бох, чи краплина надконцентрованої енергії, яка так шарахнула, що мало не показалось - ще спорять. Досліди на Великому Апокаліптичному Бублику підтверджують теорію краплини, яка шарахнула десь в 10100 раз сильніше за китайську петарду.

Чи форум писався абсолютно з нуля?
Звісно, форум писався при абсолютному нулі, в глибокому вакуумі (важко уявити газ при абс. нулі), повній темряві (аби абсолютний нуль раптово не перегрівся) за сферичним макінтошем.
« Змінено: 2010-06-15 16:18:15 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Зрозумів. Мені от цікаво: Каркас форуму було взято із якогось стандартного, а потім він (форум) дописувався, модернізовувався руками та Моском Володимира Лісівки та інших істот? Чи форум писався абсолютно з нуля?
---
Але ж щоб "покращити" життя модераторів, можливо, моє "оце" колись та й знадобиться.
Пане rootx, ну ви ж себе зараз повним ламером виставили. Прикро, дуже прикро спостерігати як нові бунтівні та романтичні покоління LOU втрачають довіру своїх героїв та приклади для наслідування.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Прикро, дуже прикро спостерігати як нові бунтівні та романтичні покоління LOU втрачають довіру своїх героїв та приклади для наслідування.
Пропонуєте впіймати його і примусити на ніч читати філософію GNU?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
GNU - це вже фактично мейнстрім. Краще АКМ-74. Не зважаючи на свою банальність на всесторонню дослідженість, ніколи не втратить актуальності.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
замикаю тему: тема себе вичерпала, почався флуд.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"