Автор Гілка: Чому інсталятори перестали автоматично "знаходити" ін  (Прочитано 2024 раз)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Замінив провайдера, який надає доступ до Нету. Тепер, якщо хочу встановити, перевстановити, відновити якусь Лінукс ОС, мушу кожен раз налаштовувати з’єднання з інтернетом. За три роки, що я живу з Лінуксом, встановив, перевстановив, відновив думаю не менше 200-т раз, але такого не було. Який би Лінукс не встановлював, інсталятор сам знаходив інтернет.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
що за провайдер?
Хм... Я за 3 роки перевстановлював лінукс... 0 раз.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
що за провайдер?.

Місцева локальна мережа, на горищі будинку встановили якесь обладнання, завели кабель у помешканя, модем не потрібен. Де вони, провайдер, беруть Інтернет не знаю, при нагоді запитаю, але швидкість дають в рази більшу ніж монополіст Укртелеком.
Хм... Я за 3 роки перевстановлював лінукс... 0 раз.
Даруйте, друже, на колір і смак товариш не всяк.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Я просто думаю, що вони через VPN дають доступ. Чи я не правий?

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Не скажу чи VPN, бо я налаштовував методом спроб і помилок. Редагував вже недіюче (дротове ) модемне налаштування: вставляв айпі адресу, маску, шлюз та DNS.
Але виникла вказана поблема.
« Змінено: 2012-06-06 23:19:28 від isydor »

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Я думаю, що провайдер не по DHCP видає інтернет, а статичною адресою. Тому лінукс сам не можу зловити інтерент.
Я думаю, що ви можете раз налаштувати оце
http://www.ebay.com/itm/NEW-150Mbps-Wireless-N-Broadband-AP-Router-Range-Extender-802-11b-g-n?item=180832878380&cmd=ViewItem&_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D8959409545395540728
і не морочити собі голови.