Автор Гілка: Відключення kdeinit4  (Прочитано 2136 раз)

idontremember

  • Гість
Відключення kdeinit4
« : 2012-11-14 11:12:22 »
Коли у мене були треті кеди - про prelink і preload я не знав (не доводилося розганятися, тому що і так все дуже-дуже швидко літало). Захотілося встановити дистр з 3КДЕ і глянути що ж буде, якщо підкрутити систему prelinkом і preloadом???
---
Ось тут написано: "Зменшити час завантаження KDE можна виконавши попереднє зв'язування і відключивши kdeinit (після зв'язування стає не потрібний). Створити файл ~ / .kde4/env/імя_файла.sh (ім'я файлу може бути будь-яке) такого змісту: ..."

KDE_IS_PRELINKED я експортував.
---
Судячи з http://linux.die.net/man/8/kdeinit4 - kdeinit довантажує бібліотеки. Але після прелінк він не потрібен (?).
---
Питання: Як відключити kdeinit?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Відключення kdeinit4
« Відповідей #1 : 2012-11-27 09:03:37 »
http://www.posix.ru/desktop/kde_start/

Хоча нерозумію чим тобі дошкуляє kdeinit, без нього споживання пам'яті зросте, а програми для KDE стануть повільніші. Реально безглузда ідея позбавлятися від нього. Тай значної швидкості завантаження прибирання його не дасть, лиш зайвий геморой на твою дупу. Тай не розумію навіщо пришвидшувати kde, якщо система з ним і так завантажується менше півхвилини. Ну в мене 11 секунд завантажується система до авторизації, і ще 20 секунд після, це враховуючи дофіга програм в автозапуску. При цьому комп не новий, йому вже не один рік.
« Змінено: 2012-11-27 09:11:06 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Відключення kdeinit4
« Відповідей #2 : 2012-11-27 16:40:16 »
За посилання дякую. Додав до буківмаків.

Попереджаю!: тут іноземна мова.

Off-topic:
В тексті знайдіть посилання "Поэтому и появляются вот такие темы, основаные на русском переводе"
[/off]

« Змінено: 2012-11-27 16:43:55 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Відключення kdeinit4
« Відповідей #3 : 2012-11-27 19:42:15 »
Бачу всі читали man і ніхто дочитати не зміг  ;D

P.S. Найкращий спосіб прискорити завантаження KDE - взагалі його не завантажувати  ;D
P.P.S. Мені цікаво, хоч хтось з москалів мізки використовував, коли писав весь той ідіотизм.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..