Автор Гілка: Автоматичний перехід між робочими столами в KDE4  (Прочитано 3445 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Є Debian Wheezy з KDE 4.8.4. На ньому налаштовано дві робочі стільниці — одна практично порожня (тільки стандартна панель знизу), а на іншій — купа віджетів — іконки запуску часто вживаних програм, контакти, інформери та інше. Перемикання між стільницями клавішею Win.
За допомогою опції типу kstart --desktop 1 krusader у властивостях іконок домігся, щоб програми, запущені з другої стільниці, відкривалися на першій. Суть цього мавпування у відтворенні роботи стартового екрану Windows 8 — натиснув Win, потрапив на екран, запустив програму. Детальніше зі скріншотами тут: http://piktor.org.ua/similar8
Але коли програма запускається на першій стільниці, я залишаюся на другій і треба знову тиснути Win, щоб повернутися. Чи є якась команда у kwin, яку можна прописати у властивості іконок, щоб після запуску програм, KDE автоматично перемикалося назад на першу стільницю?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Фокус… ПКМ по заголовку бажаного вікна/Налаштувати поведінку вікна…/Фокус (збоку)/Поведінка/фокус точно під мишкою (або Рівень запобігання викрадення фокусу: відсутній) і буде як хочете. Або, може ще є якісь засоби автоматизації для KDE. Принаймні в Knoppix 6.2 щось таке було.
Ще пограйтесь із ПКМ по заголовку бажаного вікна/Додатково/ Спеціальні параметри вікна… або Спеціальні параметри програми…

А взагалі, для чого такий ізврат? Віджет "Керування задачами за допомогою пікторгам" або Ctrl+F12, або клавіатурні скорочення.
« Змінено: 2013-01-01 15:12:48 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
А взагалі, для чого такий ізврат?
Бо так мені хочеться.  :) Чи ви не в курсі, що серед лінуксоїдів повно збоченців в силу того, що платформа до цього спонукає гнучкістю налаштувань.
Я пройшовся по тих налаштуваннях, у вкладці "Додатково" виставив, щоб примусово виставляло стільницю 1, проте перекидає на неї не завжди. З фокусом не вийшло нічого. Якщо можна — детальніше.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Про фокус: в системних параметрах, в розіділі поведінка вікон, переходимо на вкладку Фокус. Потрібно виставити параметр Рівень запобігання викрадення фокусу в значення "відсутній". Якщо вищевказаний параметр, має значення "відсутній", то після виконання команди
kstart --desktop 1 dolphin відбудеться автоматичний перехід на той робочий стіл на якому запустилася програма.Такого ж ефекту можна досягти надавши параметру Поведінка значення "фокус точно під мишкою" (та ж вкладка за тією ж адресою).
« Змінено: 2013-01-01 18:36:41 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Справа у тім, що значення "відсутній" там типово. Коли я запускаю першу програму, то воно так і робить — перескакує на першу стільницю. Але коли не першу — нічого не відбувається.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Як у мене. Без проблем запускається і переходить на 1-шу стільницю декілька екземплярів konsole, dolphin, FBReader. З якою програмою проблеми?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Нічого в Спеціальних параметрах вікна чи Спеціальних параметрах програми не змінював. Дистрибутив Mageia 2.
Платформа розробки KDE: 4.8.5 (4.8.5)
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Зробив як на малюнку, всі інші зміни, зроблені мною, скинув. Не працює.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Тоді не знаю. Можливо ми один одного погано розуміємо.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Уточню — програмі треба не тільки запуститися на стільниці 1 (в цьому проблеми то немає), а-й KDE має автоматично мене туди перекидати, тільки но я клацну по іконці.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Іще один спосіб: Встановлюю Рівень запобігання викрадення фокусу в значення "відсутній". Запускаємо програму для якої таке треба (пробував на VLC), потім ПКМ по заголовку вікна, потім пункт меню додатково, далі Спеціальні параметри програми… . Див. скріншот
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Так, у мене це спрацювало для Kopete — зокрема, для вікон із чатами. Але прописувати для кожної програми... що поробиш, збочення вимагають жертв.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Це добре.
Цитата
Справа у тім, що значення "відсутній" там типово. Коли я запускаю першу програму, то воно так і робить — перескакує на першу стільницю. Але коли не першу — нічого не відбувається.
Дивно, що працює не однаково.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?