Автор Гілка: Жахливо повільна робота Firefox, Opera  (Прочитано 1667 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Жахливо-жахаюче повільно працюють ті бра[о]узери що в заголовку теми. Оскільки мені не хочеться витрачати дорогоцінні лімітовані мегабайти інтернет-трафіку для того щоб записати цей кошмар у відеофайл, я для демонстрації, використаю це  відео — http://www.youtube.com/watch?v=vPv6MrvGJdo (трохи перемотайте). Якщо словами, то це схоже на слайдшоу,  або гру в комп. відеоцяцьку з FPS на рівні 17 — 20. Ще до цього додається високе навантаження на CPU (навіть відображення простого alert (з JavaScript), Firefox’ом, призводить до того шо, цей самий Firefox викор. 30% ЦП). Навіть без розширень Firefox якийсь загальмований тим часом як його (чи її) собрат (чи сестра) під Windows працює швидко. Нарікань немає на Epiphany, Konqueror, Lynx, Elinks, Dillo (ну і переглядач від Google ще так-сяк), але ж одні текстові а інші без оберемку додатків (а Google то слідкує, а реклама! Та й Vimperator гарна штука). Що робити? Мене ця ситуація дуже бісить і останнього разу я тіршки руками поламав клавіатуру.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Жахливо повільна робота Firefox, Opera
« Відповідей #1 : 2013-01-26 13:59:36 »
Що у вас за система?
Який відеоадаптер і який драйвер встановлено?
Якої версії флеш-плеєр використовуєте в лисиці-опері?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Жахливо повільна робота Firefox, Opera
« Відповідей #2 : 2013-01-26 16:38:02 »
Наразі Linux MINT 14. До цього була Mageia 2. До Mageia 2 була Fedora 17. Ше була Xubuntu 11.10. Ше був Arch. Ще в Debian 4 мене коробила швидкодія Fiorefox.
Відеокарта NVIDIA 9600 GT. Версія драйвера 304.43. За виключенням Xubuntu 11.10 всі дистрибутиви x86_64.
Flash: 11.2. r202
« Змінено: 2013-01-26 16:39:35 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?