Автор Гілка: Авторозгортання бекапу  (Прочитано 1891 раз)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Вітаю, може хтось знає програму, утиліту, яку можна використати для створення та авторозгортання бекапу?

(Тобто втулив диск, а програма сама бекап накатає)

Цікавлять програми як для лінуксу так і для офтопіку (там мабуть складніше буде - бо й файлова система й оцей новий уефі - чи як там його...)

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Авторозгортання бекапу
« Відповідей #1 : 2014-04-10 17:15:14 »
Вітаю, може хтось знає програму, утиліту, яку можна використати для створення та авторозгортання бекапу?

(Тобто втулив диск, а програма сама бекап накатає)

Цікавлять програми як для лінуксу так і для офтопіку (там мабуть складніше буде - бо й файлова система й оцей новий уефі - чи як там його...)

цікаво... а приготування кави в обов’язки програми входить?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Авторозгортання бекапу
« Відповідей #2 : 2014-04-10 17:23:19 »
Взагалі я не проти, але навряд до болванки можна вчепити стік з кавою.

Я приблизно уявляю як можна це зробити на лінуксі (якщо все на різних розділах), а от для вінди...

Хоча якщо бекап архівом то цілком можна мабуть написати скрипт який би запускався при завантаженні й вказував опції.. мабуть - якби знав - не питався б...

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Авторозгортання бекапу
« Відповідей #3 : 2014-04-10 22:48:38 »
Взагалі я не проти, але навряд до болванки можна вчепити стік з кавою.

Я приблизно уявляю як можна це зробити на лінуксі (якщо все на різних розділах), а от для вінди...

Хоча якщо бекап архівом то цілком можна мабуть написати скрипт який би запускався при завантаженні й вказував опції.. мабуть - якби знав - не питався б...

ні-ні... питався я теж не трололо заради. Власне цікава додаткова інфа у вимірі бекап+ "балванка"... чи інакше.. куди "балванка" , а куди бекап... ?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Авторозгортання бекапу
« Відповідей #4 : 2014-04-11 10:20:40 »
ну ідея така, є юзер який не надто розуміється що й до чого, записати бекап на болванку й щоб він у разі чого міг просто вставити її в привід й перезавантажити комп - або щось таке - як можна зробити точно на жаль не знаю.  Навіть не знаю від чого відштовхуватись  :(