Автор Гілка: відео редактор kdenlive  (Прочитано 2382 раз)

Вася Пупкин

  • Гість
kdenlive позор...  :-[Я на нього втулити локалізацію?
rpm -qa | grep -i kdenlive
kdenlive-0.9.8-9.2.x86_64
rpm -qa | grep -i kernel
kernel-desktop-3.7.10-1.28.1.x86_64
kernel-desktop-3.7.10-1.32.1.x86_64
kernel-desktop-devel-3.7.10-1.28.1.x86_64
kernel-desktop-devel-3.7.10-1.32.1.x86_64
kernel-devel-3.7.10-1.32.1.noarch
kernel-devel-3.7.10-1.28.1.noarch

OpenSuse 12.3 64-bit

idontremember

  • Гість
Re: відео редактор kdenlive
« Відповідей #1 : 2014-06-02 20:18:38 »
яку вам потрібно локалізацію: нашу чи іноземну?

в бубунту все как-бе зрозуміло.

---
встановлюючи та видаляючи kdenlive у мене осьшо трапилось. Ну тобто я помітив таке. А трапилось воно раніше.
« Змінено: 2014-06-02 21:16:56 від idontremember »

Вася Пупкин

  • Гість
Re: відео редактор kdenlive
« Відповідей #2 : 2014-06-02 23:02:52 »
Бубунта, сама локалізацію підтягує,окремим пакетом. Там все простіше, в  сусі незрозуміло... деякі мовні пакети ідуть окремо, а деякі зашиті в саму програму.

Хочу натягнути українську мову, так як тяжко запам'ятати назви ефектів і переходів, на піндоській мові.

Просто вийшла нова версія, судячи по даті пакету, і в мене закрилась підозра, що локалізації ще поки немає, і коли вийде локалізація, автоматично підтягне її при оновленні сус.

І непоновна тоді логіка програми, чому в пункті "про програму" є пункт зміни мови програми, але окрім англійської, і французької. Більше варіантів нема...

Вася Пупкин

  • Гість
Re: відео редактор kdenlive
« Відповідей #3 : 2014-06-02 23:45:37 »
Бубунта, сама локалізацію підтягує,окремим пакетом. Там все простіше, в  сусі незрозуміло... деякі мовні пакети ідуть окремо, а деякі зашиті в саму програму.

Хочу натягнути українську мову, так як тяжко запам'ятати назви ефектів і переходів, на піндоській мові.

Просто вийшла нова версія, судячи по даті пакету, і в мене закрилась підозра, що локалізації ще поки немає, і коли вийде локалізація, автоматично підтягне її при оновленні сус.

І непоновна тоді логіка програми, чому в пункті "про програму" є пункт зміни мови програми, але окрім англійської, і французької. Більше варіантів нема...

Твоюж... кур... Це ж яка собачка жіночого полу,  до такого додумалась то а? В настройках програми є лише англійська, і французька. Ну я по приколу, поміняв на французьку. І як ви думаєте, яка мова стала в програмі? Програма на російській. Це ще що, за окупаційні приколи...