Автор Гілка: Hangouts від гугла  (Прочитано 3018 раз)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Hangouts від гугла
« : 2014-06-23 20:06:20 »
Вітаю, не так давно на я дізнався про  Hangouts.  Цікаво чи хтось користується? Які ваші враження?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #1 : 2014-06-23 20:35:44 »
Класна штука, був би ще клієнт з ним на лінукс то ціни не було би. Плюси що можна у відеочат додавати до 25 людей.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #2 : 2014-06-23 21:09:41 »
так ніби пропонують під хромом, який є й для лінкса, цікаво, а як контакти шукати - чи лише з контактів пошти?

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #3 : 2014-06-24 10:19:37 »
Нормальна штукенція я за допомогою цього сервісу проводив вебінар на 6 користувачів. Пошук користувачів я проводив через браузер. Шукав по обліковому запису Google.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #4 : 2014-06-25 13:27:56 »
Навіщо клієнт для лінукска, якщо можна запустити оглядач.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #5 : 2014-06-25 19:33:06 »
Навіщо клієнт для лінукска, якщо можна запустити оглядач.
Навіщо мені постійно запущений трьох тонний браузер замість зручного і легкого клієнта з автозапуском при старті системи?
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #6 : 2014-06-26 11:16:09 »
Щодо легкого... навіть не знаю, для андроїд клієнта гіг - це малувато - до речі гуглтолк(талк?) досі працюють, навіть через джабер - чомусь усі про нього забули :(

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #7 : 2014-06-26 11:34:03 »
Ну Hangouts використовує той самий плагін що і GTalk, бо при встановленні плагіну для браузера yum відмовився через ідентичність вмісту пакунків Gtalk і Hangouts.
До речі, на лінукс є лише плагін до браузера, а окремого клієнта немає. Так це було за часів Gtalk, а тепер за часів Hangouts здається окремого клієнта вже не для кого немає, окрім Android.
А через Jabber можна лише чат використовувати від Hangouts, а мені треба відеоконференції також.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Hangouts від гугла
« Відповідей #8 : 2014-06-26 16:43:55 »
не певен, але здається традиційний джабер підтримує.. принаймні у піджіні відео є