Опитування

Який дистрибутив лінукса Ви порекомендуєте початківцю?

Mandriva
30 (22.7%)
Suse
21 (15.9%)
Debian (Ubuntu)
28 (21.2%)
Fedora (RedHat)
10 (7.6%)
Gentoo
6 (4.5%)
Slackware
8 (6.1%)
Той, що встановлено в знайомого гуру
25 (18.9%)
Інший
4 (3%)

Проголосувало: 97

Автор Гілка: Який лінукс Ви порекомендуєте початківцю?  (Прочитано 13220 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
людина, молодша за 30 років, що не знає української — це ганьба для України, а зараз таких людей немало, особливо на Донбасі...

Українська мова краща за англійську в 100 разів!

noddeat - ви троль чи янкофіл?
Ой, і дурню ж, вибачте, написали!
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Цитата
Ну навіщо так категорично?
категорично, але ж правдиво. під «знанням англійської» я, звісно, не мав на увазі оцінку «А» з екзамену Cambridge Advanced English, а лише вміння написати листа Лінусу Торвальдсу, читати мануали без перекладу та розмовна мова на рівні «замовити пива». Це не є аж так складно, а тим паче, не може бути перепоною для нового користувача лінукса: всі колись починали з того, що перекладали англомовні тексти слово за словом, аби зрозуміти зміст. Звісно, якщо ви француз, ви можете собі, в принципі, дозволити таку розкіш, як незнання англійської. Але і у Франції є люди, які перекладають документацію англійською та пишуть листи до Лінуса Торвальдса (ті, хто здатні написати листа цьому пану його рідною шведською чи фінською, а пріорі вільно володіють англійською).


Цитата
людина, молодша за 30 років, що не знає української — це ганьба для України, а зараз таких людей немало, особливо на Донбасі...

Українська мова краща за англійську в 100 разів!

noddeat - ви троль чи янкофіл?
знання англійської не суперечить необхідності володіння іншими мовами, включно зі своєю рідною. Поза тим, англійська мова є офіційною не лише у США, а також в Британії, Канаді, Австралії, багатьох країнах Африки (ПАР, наприклад), Індії, Новій Зеландії, Гонконзі. Англійська є головною офіційною мовою ООН, Ради Європи та Європарламенту. Світові наукові журнали — Nature, Science, Physical Review виходять лише англійською. Вона ж є офіційною мовою на майже усіх міжнародних конференціях, симпозіумах тощо. Англійською мовою говорять усі диспетчери польотів у світі, пілоти та стюардеси. Крім того, саме цією мовою португалець знаходить спільну мову з японцем, а кореєць — з китайцем. У найближчі 100 років нічого не зміниться, зокрема в ІТ, треба вчити.
« Змінено: 2009-06-15 22:43:14 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Що таке рюшечки, і для чого вони призначені?
Зверху шпалер клеяться такі смужки з зазубринками. Це для краси робиться.

Тьху, так це ж кант. Сам колись такого клеїв --- всю хату під стелею облазив.
Обклеїти кантом периметр монітору - оригінальна ідея, але до чого тут дистрибутив?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Як казав Тарас Григорович - "І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь." Так-то. Щодо написання листа Лінусу Торвальдсу - цікава ідея, треба спробувати, чи здатен я на таке. От тільки що йому писати...
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Анонім

  • Гість
А якщо користувач нібельмеса не тямить в англійському - є середньо статичним користувачем, і йому подобаються рюшечки?
В мене знайомий віндузятник нібельмеса не тямить в англійській (в школі офранцузився ;) ) і всеодно щось намагається навчитись  :P

Що таке рюшечки, і для чого вони призначені?

Я теж французьку вчив - вчитися хочу але ж треба практика і хоч якись грунт - я неказав що нетреба вчитись просто почина в з мандріви потім почав лазити в конфігах (перший редагував в вінді - портабельний глам він - оболонка для глам ав),
так от що я зкажу з досвіду - спочатку треба зрозуміла і проста система - а потім зявиться бажання пізнавати її більше - саме зараз читаю "Лінукс  - библия пользователя + карманний справочник команд"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Я теж французьку вчив - вчитися хочу але ж треба практика і хоч якись грунт - я неказав що нетреба вчитись просто почина в з мандріви потім почав лазити в конфігах
А що - у Мандріви конфіги франукзькою?  :D
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Анонім

  • Гість
Ні але настроювати легше (принаймі менше на псикіку тисне), коли конфіги правляться лише час від часу а не постійно.
Потрошку так привчаєшся... Плавненько.