Опитування

Звідки ви берете назви для нових вузлів у мережі

Чітка політика "кодування" призначення
6 (20%)
Тицяю не дивлячись у словник
1 (3.3%)
Беру імена або назви з улюбленої книжки/фільму
8 (26.7%)
Використовую географічні, астрономічні назви, тощо
4 (13.3%)
Називаю згідно якихось особливостей обладнання
3 (10%)
Перше цензурне слово, що спало на думку
2 (6.7%)
Інший варіант
6 (20%)

Проголосувало: 11

Автор Гілка: Звідки ви берете назви для нових вузлів у мережі  (Прочитано 3114 раз)

Praporshic

  • Гість
Після півгодини підбирання імені до нової залізяки стало цікаво: як колеги-адміністратори та наближені дають назви підконтрольному обладнанню.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Колись читав радянську науково-популярну пресу типу "Наука и Жизнь" (журнал живий і досі, не змінився - мінімум реклами, максимум науково-популярних статей), там було написано про вітчизняний суперкомп'ютер, по моєму "Ельбрус" і сіє чудо техніки назвали цікавим словом "чмслогриз". Тож, коли дійшла справа іменувати свій десктоп, я спробував своїми убогими знаннями англійської перекласти це слово і вийшло numberworker - такий собі числопрацівник. Так і залишилося.
Коли обжився ноутом, назва laptop дана попереднім власником мене не влаштувала, спочатку хотів назвати bunny, але словосполучення "ваш кролик написав" заставило задуматися над іншою назвою. Зрештою, зупинився на cthulhu.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Redneck

  • Гість
Перше нецензурне слово, що спало на думку=)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
в мене є лише один вузол, який я адміню, і він називається slater на честь детермінанту Слейтера — був такий американський фізик (http://en.wikipedia.org/wiki/John_C._Slater).

загалом, у фізичних лабах компи називають ібо іменами відомих фізиків чи математиків (newton, dirac, leibnitz), або якимось терміном чи явищем (photon, proton, soliton тощо).

ще зустрічав традицію називати грецькими богами — jupiter, zeus, mars, і навіть породами ведмедів — baribal, panda.

До речі, найпотужніший суперкомп’ютер в Європі (№3 в TOP500), що знаходиться в німецькому місті Юліх, називається jugene (юджін), що розшифровується як Julicher Blugene (мається на увазі його архітектура — IBM Blugene/P).
« Змінено: 2009-11-05 00:06:07 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Off-topic:
До речі, найпотужніший суперкомп’ютер в Європі (№3 в TOP500), що знаходиться в німецькому місті Юліх, називається jugene (юджін)

/me пригадав фільм Hackers року 1995  ::)


Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
грецькими богами — jupiter, zeus, mars
З них усіх лише Зевс грецький, два інших — римські.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
ну так, рація. античних богів, у такому разі :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній coirius

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 175
  • Карма: +0/-0
  • ArchLinux
Сьогодні перевстановлював систему тому виникло питання як назвати комп'ютер, а то ubuntu-desktop трохи остогид :)
зайшов у вікіпедію, нажав Random Article, мені видало якогось чувака з призвіщем Topliss, щоб підкреслити шо стоять ікси я назвав toplix  :D