Опитування

Чи потрібно збільшити максимальни розмір аватарів на форумі?

Ні, нехай лишається 65х65
17 (53.1%)
Так (у будь-якому разі), нехай буде 100х100
12 (37.5%)
Так (у будь-якому разі), нехай буде 120х120
3 (9.4%)

Проголосувало: 30

Автор Гілка: Зміна максимального розміру аватарів на форумі.  (Прочитано 3924 раз)

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Дане опитування - логічне продовження обговорення, яке знаходиться тут.
Ось малюночок для наочности:


Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
проголосував за 100x100. Хоча при ширині колонки 140 (принаймні у темі, яку я використовую) логічно було б дозволити навіть 120x120.

на кількість стягнутих кілобайтів трафіку це не вплине, що очевидно :)
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Ну, не в кілобайтах справа - а чи є технічна можливість обирати, якого розміру відображатимуться аватарки?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Ну, не в кілобайтах справа - а чи є технічна можливість обирати, якого розміру відображатимуться аватарки?
В даному опитуванні керуватись технічною можливістю сенсу немає (хоча упевнений, що технічно це не дуже складно). Важливо встановити, чи це комусь потрібно. Якщо ні - то адміністраторові й сенсу немає копатися в коді, щоб з'ясувати технічну можливість.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
є :)
Раз є така можливість - так нехай буде, кожен обере розмір аватарок для себе і опитувати нікого не треба.
Off-topic:
Іше один маленький аргумент адміністратору це зробити - Tales of Earthsea, яку можу дати.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Дитячий сад. Аватарки взагалі непотрібні — вони на професійність форуму не вплинуть, але сервер навантажують + користувача трафік користувача. IMHO.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Дитячий сад. Аватарки взагалі непотрібні — вони на професійність форуму не вплинуть, але сервер навантажують + користувача трафік користувача. IMHO.
якщо ви сидите з телефона, вимкніть малюнки. у всіх інших випадках трохи смішно говорити про трафік. і аватарки у більшості знаходяться на віддалених серверах (що не є ґуд, ліпше зробити можливість аплоаду власної аватарки на сервер ЛОУ).

зрештою, якщо когось так нервують малюнки, браузерів lynx та links ніхто не скасовував.
« Змінено: 2009-06-03 20:45:39 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Дитячий сад. Аватарки взагалі непотрібні — вони на професійність форуму не вплинуть, але сервер навантажують + користувача трафік користувача. IMHO.
А на моє імго, Ваші твердження про навантаження на сервер і трафік (при теперішній-то ситуації, коли по суті обмеження на вагу фотки немає) - дитячий сад.  ;)
Про професійність форуму - теж не туди. Хочете, щоб ваші слова сприймали сер'йозно - не перекручуйте чужі.

Відсутній dector

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 269
  • Карма: +0/-0
  • Deb'user
Даєш народу 100х100
А то і 120х120  :)
Debian Wheezy + Asus Eee PC 901 + Awesome 3

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Це суто моя думка. Я лишень не розумію, навіщо вони взагалі? Окрім аргументів на кшталт красивіше-цікавіше.
браузерів lynx та links ніхто не скасовував.
xv також. :)

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Аватари не мають бути дуже великими, щоб не заважати читання форуму.
Краще б їх зменшити до розмірів стандартних аватарів, якщо не помиляюсь таку аватарку використовує Володимир Лісівка.
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
Це суто моя думка. Я лишень не розумію, навіщо вони взагалі? Окрім аргументів на кшталт красивіше-цікавіше.
Ні, абсолютно не тому. От коли ви спілкуєтесь з людиною в реалі, то маєте змогу бачити її обличча, зачіску, одяг і т.п., чуєте її голос, інтонацію... В сукупності у вас у свідомості складається певний образ цієї людини, що є унікальним і відрізняється від тисячі інших знайомих. Форум - теж місце для спілкування. Усі ці аватарки, підписи, юзербари, іншу приватну інформацію не дарма придумали. Аватарка символізує собою _вибір_ певного користувача у певний момент, а по вибору людини вже можна відрізнити її від тисячи інших. Звичайно, головне - її думки, як вона їх викладає і т.п. Але ж це ніхто не збирається відміняти. От ви, наприклад, відписались тут під Гостем, то до вас і ставлення як до тимчасової людини, яка пробігала повз.

Справа не в тім, щоб когось до чогось примусити, а у тому, щоб дати вибір. Подобається - візьміть собі маленьку аватарку, або взагалі її не беріть. Це чудово характеризуватиме вас як тру-лінуксоїда. Та нехай буде видно, що то ваш вибір, а не обмеження форуму.

До речі, усі такі мінімалісти, а у багатьох на аві величезна картинка, зменшена форумом до 65х65. Це гуд?

Аватари не мають бути дуже великими, щоб не заважати читання форуму.
ОМГ, ну як, як аватарка сто на сто завадить вам читати форум, якщо колонка, в якій ця аватарка знаходиться, шириною 140?!

Краще б їх зменшити до розмірів стандартних аватарів, якщо не помиляюсь таку аватарку використовує Володимир Лісівка.
Самий стандартний аватар зберігається у паризькій палаті Мір і Ваг, і її розміри 100х100 ;)

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Завадить, якщо буде виділятись на сторінці (як-то колір, контраст, ін.).
Було б добре, якби і колонку зменшили, але це ж не тема цього опитування.

P.S. Коли ви говорите про свободу обирати аватарки, не забувайте про свободу інших ;) Хочете збільшити розмір аватарок - додайте можливість фіксувати розмір, i.e. масштабувати (та вимикати взагалі) аватар при перегляду.
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Moses

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
  • Наша рросповідь...
P.S. Коли ви говорите про свободу обирати аватарки, не забувайте про свободу інших ;)
Повірте, не забуваю. Я за те, щоб кожен для себе обрав те, що йому подобається.

Хочете збільшити розмір аватарок - додайте можливість фіксувати розмір, i.e. масштабувати (та вимикати взагалі) аватар при перегляду.
Так вимкніть! Ну невже проблема?