Автор Гілка: установка "пакетів" вручну...  (Прочитано 4693 раз)

Відсутній ussr1k

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • [team Linux] KPI
От в мене є таке питанн
в мене є тарбол програмки Screenlets, а в репозиторії її неиає! і мені її треба встановити... але мені не хочеться мусорити в системі...
Чи можна якось встановити так програму з сирців без мережі щоби потім можна було ту програму видалити(тобто чи можна встановити тарбол подібно як за допомогою emerge)
просто старий метод
./configure
make
make install
мабуть це не зовсім портаговський

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #1 : 2008-01-28 16:48:44 »
З тонкостями гентушної системи пакетів не знайомий, але, думаю, загальний шлях такий: написати єбілд, прописати локальний репозиторій і поставити з нього.

Або ще один варіант - відвести каталог для брудних інсталяцій і ставити все туди. Особисто я подібні речі (якщо зовсім дінь робити пакет) валю або в /opt, або в ~.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #2 : 2008-03-09 17:44:52 »
На федорі теж брудна інсталяція проходить :)
Власне там колись тільки так і ставив (навіть при наявності відповідної ерпеемки перевагу надавав тарболу) як правило брудні пакети - хвостові і від них нічого не залежить - не варто перейматися з додаванням є - білду.


В гентушці мене так приколов слакоподібний процес преінсталяції: початкова система ставиться шляхом розпакування тарболу в корінь рутового розділу (з лайф-диску, в момму випадку - з лайф - Федори), портейдж також ставиться шляхом розпакування тарболу в директорію /usr а от вже після цього починається і сама гентушка: качаєм, компілим. От мені і цікаво, чи зможе користувач слаки розпакувати в /usr portage і почати гентушне життя?
« Змінено: 2008-03-09 18:00:51 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #3 : 2008-03-09 21:30:17 »
В гентушці мене так приколов слакоподібний процес преінсталяції: початкова система ставиться шляхом розпакування тарболу в корінь рутового розділу (з лайф-диску, в момму випадку - з лайф - Федори), портейдж також ставиться шляхом розпакування тарболу в директорію /usr а от вже після цього починається і сама гентушка: качаєм, компілим. От мені і цікаво, чи зможе користувач слаки розпакувати в /usr portage і почати гентушне життя?
Враховуючи що команди emerge в Слаці немає то доведеться ще-й ставити її. Далі - в Слаці немає (Точніше в слакоподібному МОПСі) команди rc-update, якою я скажімо користувався при налагодженні Генту до роботи. Ну і ще немало важливих дрібниць.
Ну і відповідь - МОЖНА, оскільки Слака та Генту це є конструктори і дозволяють все. Але це скільки геморою що краще просто взяти "живчик" Генти і не наближатися до кролика за кольором очей.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #4 : 2008-03-10 01:45:06 »
емержом його і доставити.
тілько ж ікнфліктів воно натворить в слаці  :D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #5 : 2008-03-10 19:30:42 »
емержом його і доставити.
тілько ж ікнфліктів воно натворить в слаці  :D
Я колись так хотів поставити якийсь пакет, що був відсутній у MyLinux. З інтернету я його тоді закачати не здогадався, та-й не мав доступу, а от знайшов такий пакет в Ubuntu 5. Там-же знайшов alien - який по ідеї може конвертувати пакети між форматами. Що, власне, і зробив. Таких матюків наслухався від MyLinux.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній olex

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • $ dd if=/dev/zero of=/dev/null
Re: установка "пакетів" вручну...
« Відповідей #6 : 2008-07-31 09:46:19 »
встановлення бінарних пакетів (rpm deb і навіть tar.bz2 в gentoo) на інші дистрибутиви або інші версії дидтрибутивів - справа невдячна
краще вже користуватись сирцями і компілити усе руцями