Автор Гілка: Компіляція: в консолі повільніше ніж з chroot?  (Прочитано 2205 раз)

Відсутній alius.miles

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Ставлю gentoo вперше ;) базову систему, ядро та ікси поставив, (включно з fglrx). тепер хочу поставити KDE 4.3 але зіткнувся з дивною поведінкою emerge.
коли я запускаю emerge kdebase-meta з під убунти (попередньо mount /dev/sda7 /mnt/gentoo/ && mount -t proc none /mnt/gentoo/proc && mount -o bind /dev /mnt/gentoo/dev), компіляція йде значно швидше, ніж коли я завантажую саму дженту і копмілю з консолі. вчора поставив на ніч, зранку дивлюсь - застрягло на kdelibs на 93% і так повіільнoо компілює.
причому завантажене на всі 2000 Мц лиш одне ядро з двох, друге відпочиває на 500. перервав компіляцію, запустив ще раз - знов дуже повільно. перезавантажив ноут - пішло швидше, але все одно якось повільно. щойно з під убунти поставив ті ж kdelibs за 15 хв.
в чому може бути причина? адже з консолі мало б швидше компілювати, там ні графіки ні DE? і чи могло вплинути, що в параметрах ядра типова частота процесора - ondemand?
vanitas vanitatum et omnia vanitas

romi

  • Гість
Зачекайте, вам emerge каже на скільки % уже скомпільовано пакет? Ого! В мене такого немає. В мене у відсотках показує тільки завантаження вихідного файлу з віддаленого серверу.
« Змінено: 2009-08-22 16:09:21 від romi »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Наскільки я розумію, це cmake, воно має таку властивість. Ніби воно використовується кедами, хоча я можу помилятися.

Відсутній olex

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • $ dd if=/dev/zero of=/dev/null
перевірте кількість пам'яті яку використовує система при компіляції з консолі

при компіляції з консолі swap використовуєте?

порівняйте результат команди
emerge --info

в обох випадках

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Єдина різниця між джентою чрутнутою та запущеною як така --- різні ядра (в чрутнутої -- убунтівське  :P) перевірте конфігурацію ядра (моє, наприклад налаштоване на одноядерний проц, бо він в мене такий і є  ;) )
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.