Автор Гілка: зносимо зайві gcc  (Прочитано 1548 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
зносимо зайві gcc
« : 2010-10-23 23:49:02 »
Переглядав дерево портів (в /var/db/pkg) - глип, а там ціла купа gcc сидять ну виніс ртійку зайвих - палудіс матюкався за таке, але що для справжнього джентушника думка палудіса ;)
Цікаво, що зносити довелось двіччі - з першого разу згадки про них з /var/db/pkg не зникли.
Найцікавіше почалось, коли gcc перестав працювати (що для справжнього джентушника якась колекція компіляторів  ;D)
глип, а крім компілятора і палудіс стартувати не хоче - довелось підшукати бібліотеки в тому gcc, що залишився і дати на них посилання, звідти, звідки їх хочуть бачити. І найцікавіше: неробочий gcc.
В /usr/bin/ перейменував gcc на gcc-old, зробив символьне посилання gcc на gcc-4.4.3 всі файли з однаковими md5 сумами з gcc-old зробив символьними посиланнями на gcc. (бінарники валялись ще з 2008 року  :o )
Запрацювало, але через моє ще деяке шаманство з видалянням дублюючих пакетів система залишилась не зовсім справною - пробую відремонтувати.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: зносимо зайві gcc
« Відповідей #1 : 2010-10-24 02:31:42 »
Ех... буває ж таке...
gcc-config -f платформа-версія
і все само на місця стає  ;D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: зносимо зайві gcc
« Відповідей #2 : 2010-10-24 13:06:00 »
Тихо сам з собою я веду бесіду???
Казали мені, що дженту зла річ, але я не думав, що вона аж ТАКЕ з людьми робить.  :o


М.: З розумними людьми Сергій розмовляє  :)
А вам * за флуд.
« Змінено: 2010-10-24 22:06:02 від Piktor »