Автор Гілка: Як прибити дубльпроцес , якщо....?  (Прочитано 12589 раз)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Як прибити дубльпроцес , якщо ksystemlog під рутом не запускається, а в top з консоли не знаю як це зробити? Якщо не має рішення такий шлях, то, можливо. відвантажити з нету новий реліз, бо крім вже сказаного,  неможливо налаштувати годинник і в каталозі /home всьго одна тека - Desktop. Йдеться про Sabayon з kde.
« Змінено: 2011-03-01 00:08:27 від isydor »

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #1 : 2011-03-01 01:04:30 »
1) можливо, ви мали на увазі ksysguard...
так от, ksysguard під рутом запускається... виконайте наступну команду з-під звичайного користувача:

kdesu ksysguard

система запросить пароль і запуститься ksysguard з правами root...

стосовно команди top...
також краще запустити під рутом, оскільки процес, який ви хочете вбити, вимагає відповідних прав...
top виведе в консолі усі запущені процеси... перша колонка вказує на pid процеса...
отож, набираємо k і з"явиться наступне запрошення:

PID to kill:

вводимо туди pid потрібного процесу... підтверджуємо... і voila!..


2) годинник налаштовується у Системних параметрах у розділі "Дата і час"...
теж потрібні привілеї рут, але після зміни часу система сама запросить пароль...
скоріше за все, проблема виникла через те, що ще при встановленні час не був вірно виставлений...

3) так, у багатьох дистрах у папці home знаходиться ще купа папок, усілякі так Картинки, Музика і т.д...
точно вже не пригадаю, але, здається, у Сабайоні окрім папки Desktop більше нічого і не було... і взагалі, це не суттєво...

r00t x

  • Гість
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #2 : 2011-03-01 01:16:47 »
", якщо....?" - Що якщо?
---
Off-topic:
Я  :o  :(   [smiley=17.gif]  [smiley=36.gif] - ...
Але якщо дійсно не знаєте, то (угу, що ви подумали?) я безмежно радий відіслати вас до:
man top
man top|grep -i -B10 -w kill
man ps
man kill
killall -l
man killall
---
ksystemlog - що це таке?
....неможливо налаштувати годинник і в каталозі /home всьго одна тека - Desktop
Подивіться у консолі командою:
ls -laR

r00t x

  • Гість
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #3 : 2011-03-01 01:26:55 »
1) можливо, ви мали на увазі ksysguard...
Та ні можливо користувач і не помилився - бо начебто є теке штукенція для перегляду системних логів - ksystemlog. Але я не стверджую на 100%. Але в темі повідомлення зрозуміло що мова про процеси. Ну то не критично.
стосовно команди top...
top виведе в консолі усі запущені процеси... перша колонка вказує на pid процеса...
отож, набираємо k і з"явиться наступне запрошення:

PID to kill:
вводимо туди pid потрібного процесу... підтверджуємо... і voila!..
ВІДПОВІДЬ НЕПРАВИЛЬНА!!! Я вище відповів правильно, тому що по тому як ви відповіли наступним запитанням користувача стане "А як поренайсити процес?" - (Змінити приорітет).

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #4 : 2011-03-02 14:40:30 »
Якась вкушена система. Нічого їй не допомагає, бо, використовуючи вказані прийоми "прибивання" процесів. я без проблем встановив інший Лінукс, якому рік тому не міг дати раду. Так що методика правильна.Щодо Sabayon’у підкажіть надійне та перевірене посилання для того, щоб пригутувати інший диск, бо той, з якого я встановлюю і перевстановлюю вже давній і достаньо вживаний :'(

Як під рутом запустити Системні параметри? Бо отримую не запит увести пароль, а повідомлення - НЕ вдалось знайти/виконати дію 4.

В Сульфурі. запущеному під рутом, спробував встановити довільно обраний пакунок.
Система повідомила: Деякі залежності не можуть бути знайдені:вони або замасковані, або їх не має в жодному з активних репозитаріїв.

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #5 : 2011-03-02 15:16:53 »
Цитата
Як під рутом запустити Системні параметри?

$ kdesu systemsettings


Цитата
Щодо Sabayon’у підкажіть надійне та перевірене посилання для того, щоб пригутувати інший диск, бо той, з якого я встановлюю і перевстановлюю вже давній і достаньо вживаний

наскільки знаю, недавно вийшов Сабайон 5.5...
вантажте з офіційного сайту, все має бути гаразд...
якщо самому не вигадувати проблем, то з Сабайоном легко і просто працюється...

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #6 : 2011-09-13 22:07:53 »
 Зірвалось оновлення системи: перевантажити неможливо і запустити Ентропі неможливо - система повідомляє. що запущено інший Ентропі. Запустив під рутом top а як прибити зайвий процес не знаю. Йдеться про Сабайон+Гном.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #7 : 2011-09-14 00:33:21 »
натискаєте клавішу "k"... з"явиться запис "pid to kill:
вводите туди pid процесу, потім двічі "enter"... все...
можливо цей процес має ще якусь назву, бо ні сулфур, ні ентропі в переліку немає, тому встановити pid процесу неможливо?
або...
запускаєте під рутом системний монітор:
kdesu ksysguard

kdesu ksysguard не запускається.



Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #8 : 2011-09-14 19:32:18 »
відразу якось і не дійшло, що це Гном...
гадаю, такі пакунки як gksu та gnome-system-monitor в Сабайоні вже встановлені...
виконайте команду:

$ gksu gnome-system-monitor

Відсутній karlos

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #9 : 2011-09-15 09:35:17 »
натискаєте клавішу "k"... з"явиться запис "pid to kill:
вводите туди pid процесу, потім двічі "enter"... все...
можливо цей процес має ще якусь назву, бо ні сулфур, ні ентропі в переліку немає, тому встановити pid процесу неможливо?
Це тому що значна кількість процессів просто не поміщається на екрані. top, якщо не помиляюсь, відображає процесси за завантаженням процессора, рекомендую відсортувати їх (процесси) за пам’яттю - shift+>.

П.М. Натискаючи shift+> або shift+< змінюється порядок сортування по стовчикам відносно колонки завантаження процессора.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Як прибити дубльпроцес , якщо....?
« Відповідей #10 : 2011-09-17 22:11:03 »
Дякую, панове. Зайвий процес прибив, але виникла інша проблема, з gnome 3...