Автор Гілка: KDE4  (Прочитано 32475 раз)

Відсутній alius.miles

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #15 : 2010-06-03 14:36:18 »
1) думаю вам варто порівняти колишній профіль з тим, на який перейшли, а саме які USE  змінилися. Хоча я недавно здійснив аналогічний перехід і все працює. (однак у мене ~amd64)

2) в мене в принципі без policykit та consolekit все працює + немає по 50 демонів *kit

3) спробуйте чи працють комбінації Ctrl+Alt+Del Ctrl+Shift+Alt+PgDown/PgUp

4) власне, є вже kde-4.4.3, як щодо оновлення?
vanitas vanitatum et omnia vanitas

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #16 : 2010-06-07 16:14:35 »
Оновився, проблема аналогічна....
Комбінації клавіш, про які ви говорили не працюють взагалі :(
« Змінено: 2010-06-07 16:15:45 від wosh »
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #17 : 2010-12-15 11:27:57 »
Привіт!!! В мене зараз KDE 4.5.4 і є проблема з тим, що коли в композитному режимі включаю OpenGL, а не XRender, то не завжди відображаються менюшки, вони стають прозорими раз через раз, якшо хтось щось може порадити, допоможіть...
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній Romio

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 70
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #18 : 2010-12-20 12:58:39 »
Привіт. У мене теж проблема з монтуванням розділів від користувача. Поставив polkit-kde, i з того все почалось. В системних параметрах взагалі немає розділу policykit. Нагадайте, може я щось недоставив чи пропустив?

Відсутній Romio

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 70
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #19 : 2010-12-29 18:43:47 »
так, перезібрав consolekit і пішло)

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #20 : 2012-10-04 17:16:44 »
Привіт! Не знаю чи точно в той розділ пишу, але така проблема... Є декілька серверів з підтримкою технології Intel AMT KVM. Проблема в тому що не можу знайти для KDE прогу аналогічну до RealVNC Plus Viewer, для віддаленого керування серваком. Може хтось щось порадити?
P. S. Можна заходити через Web-інтерфейс, але там дуже обмежене керування системою
« Змінено: 2012-10-04 17:18:12 від wosh »
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: KDE4
« Відповідей #21 : 2012-10-04 20:27:48 »
А що ssh тепер відмінили для віддаленого адміністрування Юнікс систем

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #22 : 2012-10-04 21:12:03 »
А що ssh тепер відмінили для віддаленого адміністрування Юнікс систем
Я перепрошую, але до завантаження системи, так званий pre-boot, ssh працювати не буде і якшо в вас на віддаленому сервері щось стається з системою чи з залізом і вам треба доступ до BIOS, то тоді дуже допомагає дві речі, ILO інтерфейс або Intel AMT KVM, але не через Web. Тому й логічне питання чи якась прога для лінукса аналогічна до  RealVNC Plus Viewer в вінді
« Змінено: 2012-10-04 21:15:20 від wosh »
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #23 : 2012-11-05 02:07:54 »
Тому й логічне питання чи якась прога для лінукса аналогічна до  RealVNC Plus Viewer в вінді

А пошукати VNC-клієнт у улюбленому середовищі ні? [sarcasm]Хоча так звідки у сучасному Linux`і з’явиться клієнт до технології, яка була у його предках, коли про RDP ще пішки під стіл ходив...[/sarcasm]
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #24 : 2012-11-09 22:29:01 »
А пошукати VNC-клієнт у улюбленому середовищі ні? [sarcasm]Хоча так звідки у сучасному Linux`і з’явиться клієнт до технології, яка була у його предках, коли про RDP ще пішки під стіл ходив...[/sarcasm]

Я дуже перепрошую, але вся проблема в тому, що не можу знайти VNC-клієнта для KDE, який би працював з технологією  Intel AMT KVM. Я спершу гуглю, а потім питання на форумах задаю. А якраз RealVNC Plus Viewer в вінді гарно працює з цією технологією і інтел радить його використовувати, от тіки стосовно лінукса там не сказано, що використовувати, хіба що SDK є для розробки
« Змінено: 2012-11-10 11:45:27 від Re. »
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #25 : 2012-11-11 01:43:26 »
Під KDE існує лише один клієнт — KRDC. А гуглите ви таки не дуже: https://bugs.freedesktop.org/show_bug.cgi?id=45336
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #26 : 2012-11-12 09:12:04 »
Під KDE існує лише один клієнт — KRDC. А гуглите ви таки не дуже: https://bugs.freedesktop.org/show_bug.cgi?id=45336
Це дуже добре, що є баги в тому житті, але все ж таки наскільки я зрозумів, що клієнтом виступає VNC, а VNC не працює з Intel AMT. Тобто вернулися до того з чого починали....
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #27 : 2012-11-12 16:59:53 »
Угу. До кривого VNC-серверу у Intel AMT
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній wosh

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 66
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #28 : 2012-11-12 22:38:59 »
Угу. До кривого VNC-серверу у Intel AMT
Не знаю, як щодо кривості amt, але там інший порт використовується і тому далі актуальне питання, який viewer використовувати?
Та й суть питання не в тому чи Intel AMT криво працює чи ні, одне єдине цікаво чи є лінуксовий viewer, який коректно працює з Intel AMT в графіці, бо SOL не зовсім підходить
« Змінено: 2012-11-12 23:34:27 від wosh »
Не люблю "страну совєтов", краще конктретно і по суті, а все решта знає гугл...

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: KDE4
« Відповідей #29 : 2012-11-14 18:13:22 »
krdc вміє зачепитись до будь-якого порту. Як, власне, й інші vnc-клієнти. Якщо там справді VNC-протокол, без «покращення» то воно буде працювати завжди.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.