Опитування

Якою збіркою Linux ви користуєтесь?

Ubuntu
51 (42.1%)
SuSE Linux
13 (10.7%)
Debian
37 (30.6%)
Fedora
9 (7.4%)
Mandriva
11 (9.1%)

Проголосувало: 109

Автор Гілка: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?  (Прочитано 39711 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #30 : 2009-12-08 09:37:40 »
о_О. Я просто хотів потролити Лисовенка.
ScientificLinux --- він в мене на роботі стоїть  :)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #31 : 2009-12-08 09:48:56 »
ScientificLinux --- він в мене на роботі стоїть  :)
І він допоміг дописати дисертацію?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #32 : 2009-12-08 09:55:59 »
Смієтесь? Він же -- просто стабільне ядро і набір програм. З яких це раптом пір машини почали дисертації писати? Знав би що туди писати - міг би це зробити і в офтопіку.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #33 : 2009-12-08 12:18:34 »
Смієтесь? Він же -- просто стабільне ядро і набір програм. З яких це раптом пір машини почали дисертації писати? Знав би що туди писати - міг би це зробити і в офтопіку.
Сьогодні всі вкрай неуважні. Мої студенти робили купу помилок в HTML, незважаючи на те, що перед ними лежали роздруковані приклади. Сергій Лисовенко не прочитав один із моїх попередніх дописів, де написано "дистрибутив, що дозволяє дописати дисертацію", а не "пише дисертацію".
А тепер порахуйте, скільки часу ви потратили на клеїння дурня, про яке самі писали і що буде, якщо його витратити на корисну справу?
« Змінено: 2009-12-08 12:19:01 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #34 : 2009-12-10 18:56:51 »
Нічого не буде. Клеїння дурня генерується невдачами корисних справ.
Потім щоб робити корисну справу - треба знати що саме робити. Тож замість того, щоб робити що попало - можна просто поклеїти дурня :)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #35 : 2009-12-10 20:00:24 »
А яким клеєм ви користуєтеся? І скільки його витрачається на одного якісного дурня? А дурні клеються із пап’є-маше, картону чи фанери?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #36 : 2009-12-15 13:19:50 »
Зі звичайного друкарського паперу.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #37 : 2009-12-15 21:17:05 »
Нічого не буде. Клеїння дурня генерується невдачами корисних справ.
Не завжди. Інколи просто на певний час треба відволіктись від основної роботи, щоб потім "свіжим" поглядом подивитись на проблему. ::)
Потім щоб робити корисну справу - треба знати що саме робити. Тож замість того, щоб робити що попало - можна просто поклеїти дурня :)
+1
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній V_for_Vendetta

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #38 : 2009-12-18 21:50:07 »
У мене виникло ось таке цікаве питання, Лінукс та інші програми котрі для неї створені, є безкоштовними. А як ви думаєте, коли лінукс буде захоплювати хоча б 30% ринку ПО, вона не стане платною і таке інше?
І ще одне, скачав Убунту, на віртуальній машині почав куштувати, смачно)) Дуже сподобалось, але є проблема, на залізо не ставиться. Ні відразу установка ні завантаження з Лівсіді не проходіли, доходило до половини, висло і перезапускався ПК. Ближче до діла, проблема в відеокарті Радеон9250 128РАМ. Вийняв її геть (благо є старенька інтеграшка Інтелівська 64РАМ частота 133 бо така у материнки частота), скажімо мій ПК древнюватий. Отож, вийняв Радеонку і все. Запустилось все. От тільки боюсь одного, знищу вікна, поставлю Лінукс, впіхну карту і робити не буде(( А жити на 64 по естонсько повільних мегабайт, недуже хочеться.

Praporshic

  • Гість
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #39 : 2009-12-18 22:03:07 »
У мене виникло ось таке цікаве питання, Лінукс та інші програми котрі для неї створені, є безкоштовними. А як ви думаєте, коли лінукс буде захоплювати хоча б 30% ринку ПО, вона не стане платною і таке інше?
1. Не плутайте вільне та безкоштовне.
2. Linux займає вже більше 30% реального ринку серверних систем та понад 80% суперкомп’ютерних систем.
3. Комерційні дистрибутиви та комерційне ПЗ існують давно, і нікого це не лякає.

І ще одне, скачав Убунту, на віртуальній машині почав куштувати, смачно)) Дуже сподобалось, але є проблема, на залізо не ставиться. Ні відразу установка ні завантаження з Лівсіді не проходіли, доходило до половини, висло і перезапускався ПК. Ближче до діла, проблема в відеокарті Радеон9250 128РАМ. Вийняв її геть (благо є старенька інтеграшка Інтелівська 64РАМ частота 133 бо така у материнки частота), скажімо мій ПК древнюватий. Отож, вийняв Радеонку і все. Запустилось все. От тільки боюсь одного, знищу вікна, поставлю Лінукс, впіхну карту і робити не буде(( А жити на 64 по естонсько повільних мегабайт, недуже хочеться.
Спробуйте щось не таке нове. Наприклад, стабільний Debian або CentOS. Воно на такому залізі краще за модернову бубунту.

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #40 : 2009-12-21 22:20:17 »
Цитата
У мене виникло ось таке цікаве питання, Лінукс та інші програми котрі для неї створені, є безкоштовними. А як ви думаєте, коли лінукс буде захоплювати хоча б 30% ринку ПО, вона не стане платною і таке інше?

Вчора був у фокстроті і побачив два ноутбуки в одному стоїть - сімка а в другому федора.
/me Таке відчуття що всі 50%
 Як ви думаєте що купляють? Ноут з федорою в 400 грн. дешевший.Тепер багато потужних і дорогих ПК в магазинах вже з предустановленою ОС на базі ядра Лінукс. АМД особливо... А вибір за покупцем залишати чи ОС чи ставити піратку (у мене вкрадена ліцензія,диск і коробка віндовса) ;)
Ви говорите про те що і є на посейдень філософія вільного ПО є й не тільки в Лінукс системах , а й у вікнах(тільки вона не така масова). Чи скажете що у вас все ліцензійне? А може у вас стоїть вдосконалений і змінений ХР (я маю на у вазі зборки ОС ХР які є на всіх варезниках), скопійований чи взятий у друга комерційний софт. Підтримка онлайн - це типу пеустановити систему за пляшку пива і чіпсів. Піратство комерційного софту у вінді  і є боротьба за вільне ПО . Якщо ядро Лінукс стане комерційним появиться інше ядро яке її замінить з вілиним ПО-хоча життя показало що і на цьому можна заробити гроші...
P.S. Нахаляву і оцет солодкий...

M.: Вітаю, пан має вже + за нехтуванням третього пункту чинних правил.
« Змінено: 2009-12-21 22:49:18 від Re. »
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Pops

  • Гість
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #41 : 2009-12-21 22:40:28 »
А пан не пробував заходити в магазин, а не в Фокстрот? Та-й кінець семестру на носі, якось би про оцінки думав замість постачати ЛОУ філософським флудом.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #42 : 2009-12-21 22:48:59 »
Чи скажете що у вас все ліцензійне?
/me перевіряє і дивується, що у нього насправді все ліцензійне, навіть, коли його це не має хоч якось хвилювати.

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #43 : 2009-12-22 10:34:41 »
Цитата
А пан не пробував заходити в магазин, а не в Фокстрот? Та-й кінець семестру на носі, якось би про оцінки думав замість постачати ЛОУ філософським флудом.

1. - Я заочник мені ще пів року сидіти...
2. - Магазин заходив там те саме...
3. - Оцінки шминки в мене й так два дипломи, а оцінки нічого не говорять
4. - Карантин в україні знову обявили на 3 тижні (ну принаймі в мене в місті)
« Змінено: 2009-12-22 11:01:22 від Re. »
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній OAntey

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 75
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Re: Якою збіркою Linux ви користуєтесь?
« Відповідей #44 : 2010-08-09 01:35:08 »
Як на мене для початківців, для ознайомлення з системою підійдуть Mandriva, Ubuntu, OpenSuse, Alt Linux.

Можу також порадити спробувати пройти тест на вибір системи:
http://www.zegeniestudios.net/ldc/index.php

Можна також почитати тут:
http://citforum.ru/operating_systems/linux/distro-select/
http://posix.ru/distro/distro_select/

Обговорення дистрибутивів, для старого ПК:
http://forum.lafox.net/index.php?showtopic=18185

Сам власне користуюсь Fedora 8. Поки що повністю мене влаштовує. ::)