Автор Гілка: Проблема з OpenOffice 1.1.0  (Прочитано 4947 раз)

Відсутній True_Ash

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з OpenOffice 1.1.3
« Відповідей #15 : 2005-02-03 10:12:30 »
Щось ви хлопці перемудрили. Немає в Мандрейку таких проблем, якщо самому їх не зробити.
OK, хай перемудрили (хоча важко припустити, що декілька людей одночасно зробили одней те ж). Бо я маю ту ж проблему. Дозволю собі описати, що саме відбувається у мене:
Отже, маю Mandrake 10.1 Community, OpenOffice 1.1.3. Ніяких проблем немає, коли встановлена українська чи англійська локаль. Коли змінити локаль на російську, замість букв "є",  "ї", "і" маю псевдографічні карлючки (причому текст, набраний раніше, відображається нормально). Більше того, все нормально набирається в інших програмах - скажімо, Kwrite чи Yudit. Навіть у консолі.
В принципі, мене цілком влаштовувала українська локаль (чи англійська, як на те), але тоді не працює OmegaT (яка впізнає тільки KOI-8R, а інакше встановлює ISO-скількись там).
Отже, підкажіть, хто знає - з яким бубном треба потанцювати, щоб нормально запрацював офіс, або яким чином усю систему перевести на юнікод?
Дякую за допомогу.
P.S. - Звичайно, я шукав відповіді де тільки можна. Знаходив або інфу про "русифікацію Mandrake 8.0", або щось дуже вузькоспецифічно-програмерське.

Відсутній True_Ash

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з OpenOffice 1.1.0
« Відповідей #16 : 2005-02-03 10:36:21 »
Так вийшло, що сам собі відповідаю :) - у себе я проблему вирішив. Сподіваюся, іншим це також допоможе. Отже, що я зробив.
1) Поліз у налаштування KDE: (писатиму російською, соррі - не хочу знову міняти локаль :) ) "Центр управленія КДЕ" - "Удобство в КДЕ" - "Страна - регион и язык".
2) Там є вкладка "Локализация" - спочатку там у мене стояла тільки одна мова (українська) - я додав іще російську та англійську (США). Країну залишив без змін.
3) Зберіг зміни, перезавантажив ікси.
В результаті locale видала таке:

[alex@localhost alex]$ locale
LANG=en_US
LC_CTYPE=en_US
LC_NUMERIC=uk_UA
LC_TIME=en_US
LC_COLLATE=en_US
LC_MONETARY=uk_UA
LC_MESSAGES=en_US
LC_PAPER=uk_UA
LC_NAME=uk_UA
LC_ADDRESS=uk_UA
LC_TELEPHONE=uk_UA
LC_MEASUREMENT=uk_UA
LC_IDENTIFICATION=uk_UA
LC_ALL=


Розумію, що спосіб вирішення проблеми дещо "віндовий", але він спрацював. Отже, є час, щоб розбиратися далі

Петро Мушеник

  • Гість
Re: Проблема з OpenOffice 1.1.0
« Відповідей #17 : 2005-02-15 20:39:18 »
Може хто знає як боротися з наступною проблемою: не працює hyphenation у writer'і (тільки в українській мові). Пакет OpenOffice.org 1.1.1.