Автор Гілка: python2.4 vs python 2.3  (Прочитано 2016 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
python2.4 vs python 2.3
« : 2005-02-25 01:47:34 »
Нещодавно я встановив інтерпретатор python 2.4 з додатком PyGTK 2.4.1. До цього ніяких проблем з пітоном і написаними на ньому програмами не виникало. Після такого апгрейду половина програм, написаних на 2.3 взагалі перестала працювати через Deprecation error-и, а інша половина на кожному кроці видає такі ж warning-и. Власне, причина цьому очевидна(дрібна зміна стандартів), але я не можу знайти спосіб виправити ситуацію, не займаючись колупанням в коді програм. Повертатись до 2.3 бажання теж нема. Існують які-небудь загальні методи виправлення ситуації?
(Для довідки: мій досвід програмування на пітоні - півтора місяці, тому можливо, що я пропустив щось дуже очевидне. Прошу вказати, що:)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: python2.4 vs python 2.3
« Відповідей #1 : 2005-02-25 03:43:11 »
Деякі підказки щодо портування з 2.3 у 2.4:
http://python.org/doc/2.4/whatsnew/node15.html
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: python2.4 vs python 2.3
« Відповідей #2 : 2005-02-25 12:19:58 »
Власне, це вже знайомі мені ;) підказки для кодування - розбирати ж код усіх потрібних програм я не збираюсь - життя не вистачить. Мене ж цікавить, чи існують якісь загальні методи заставити (грубо кажучи) інтерпретатор 2.4 працювати як 2.3 - не встановлюючи 2.3. Хоча дякую за пораду звернутись до манів.