Автор Гілка: убунту і ноутбук з проектором  (Прочитано 5298 раз)

Відсутній Nickispeaki

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 84
  • Карма: +0/-0
  • Бог поможе! ;-)
досить паршиво працює убунту на ноуті Делл Сентріно 256мб більше відомостей не маю.
Основна проблема - машина намертво висне через 5-10 хв простою. Паур-оф-он. СТРЛ+АЛТ+стрілочка теж не допомага.
В чому може бути причина?

Проектор нек не бачить. Вінда, здається, без драйверів бачить.... звичайний кабель - SVGA D-Sub,
Стану досконалим! :-)

Praporshic

  • Гість
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #1 : 2007-02-25 15:30:25 »
Стосовно висне, нічим конкретно допомогти не можу, а от стосовно проектора:
як я зрозумів він чипляється до виходу на зовнішній монітор. В мене той вихід теж не працював дуже довго - доки я не натиснув кнопку що його вмикає ;).

Відсутній Nickispeaki

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 84
  • Карма: +0/-0
  • Бог поможе! ;-)
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #2 : 2007-03-01 14:11:55 »
Стосовно висне, нічим конкретно допомогти не можу, а от стосовно проектора:
як я зрозумів він чипляється до виходу на зовнішній монітор. В мене той вихід теж не працював дуже довго - доки я не натиснув кнопку що його вмикає ;).
опа! а під віндою він працює!  :o
 ;D
Стану досконалим! :-)

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #3 : 2007-03-01 14:39:32 »
стосовно проектора:
як я зрозумів він чипляється до виходу на зовнішній монітор. В мене той вихід теж не працював дуже довго - доки я не натиснув кнопку що його вмикає ;).
опа! а під віндою він працює!  :o
 ;D

Я так зрозумів, що мається на увазі апаратна комбінація клавіш, що відповідають за те, куди йде відео на вихід. В мене на IBM T21 - Fn+F7. Можливі варіанти роботи:
  • LCD
  • Зовнішній вихід
  • LCD+Зовнішній вихід
А під віндою воно й програмно може працювати.
Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #4 : 2007-03-01 15:53:20 »
опа! а під віндою він працює!  :o ;D
Не знаю - не перевіряв. Я вбив ліцензійну вінду як тільки мені доставили придбаний ноут.

Відсутній knedlyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 99
  • Карма: +0/-0
  • Archlinux форева!
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #5 : 2007-03-05 17:32:40 »
Треба дивитися настройку Х сервера. В таких випадках я б спочатку завантажив графіку, почекав поки зависне, ребутнув, завантажився б зразу в консоль, і подивився на логи Х сервера і решта системних. Щодо проектора, то треба в настройках Х сервера виставити другий скрін на композит, якщо його не виставлено по замовчуванню при ініціалізації Х сервера. Тоді є можливість переключання на другий скрін, на проектор.

Відсутній Nickispeaki2

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 86
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #6 : 2007-03-11 19:40:02 »
Треба дивитися настройку Х сервера. В таких випадках я б спочатку завантажив графіку, почекав поки зависне, ребутнув, завантажився б зразу в консоль, і подивився на логи Х сервера і решта системних. Щодо проектора, то треба в настройках Х сервера виставити другий скрін на композит, якщо його не виставлено по замовчуванню при ініціалізації Х сервера. Тоді є можливість переключання на другий скрін, на проектор.

це типу я б людині, яка із математикою справи не має і косинус від синуса не може відрізнити сказав би : ... ну береш отут інтеграл, далі диференціюєш і отримуєш розвязок.

Будь-ласка докладніше.
консоль ясно. а де дивиться логи х сервера? і ЯК? найстройки х сервера? це як?


Відсутній knedlyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 99
  • Карма: +0/-0
  • Archlinux форева!
Re: убунту і ноутбук з проектором
« Відповідей #7 : 2007-03-12 11:10:18 »
Завантажуватися зразу в консоль - ясно? Це щоб Х сервер не запустився і не прописав вже нові логи (що не копатися де які є з якої сесії). Не чекати поки графічна оболонка запуститься, а в грубі прописати init=/bin/bash чи init=/bin/sh і тоді запустити.
Логи Х-сервера дивитися  тут: /var/log/Xorg.0.log -це лог з останньої або теперішньої сесії. Ну і уважно дивитися що там є, чи нема там Error, що пише на Warning, взагалі що там запускається, чи є щось про другий скрін, якщо є то який він - композит? і т.д. - звичайний аналіз. І взагалі, було б добре, якщо б можна було глянути на ваш файл /etc/X11/xorg.conf, а саме кусок де є Section "Device" і Section "Monitor".

Веселої забавки ;)