Автор Гілка: Проблеми з відтворенням відео в Етчі  (Прочитано 2463 раз)

Відсутній D00M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Ставив колись на тестовий розділ диску Етч з вибором пакетів "Десктоп". По дефолту став Гном, потім я через Сінаптік установив КДЕ, Амарок, Кафеїн і т.д. Нормально вся ця компанія разом уживалася і працювала.
Потім я поставив Етч як основну систему - зразу базові пакети, а потім КДЕ. І от при програванні будь-яких відеофайлів будь-яким плеєром (всі на ксайні) відео систематично впадає у "фрізи" - заморожується картинка на секунду, і потім все повторююється знову і знову... Драйвер стоїть аті (Радеончик 9600). Вирішив для есперименту поставити Гном. В ньому відео відтворюється нормально ВСІМА плеєрами. В кедах ситуація не змінилася. Хоча в тестовій системі працювало всьо ОК.... З дивних речей можу відмітити постійну загрузку проца не менше 30% (Семпрон 2200+ сокет А) процесом xorg  :o
Хто-небуть стрічав такий баг? Знає як вилікувати?
Debian GNU/Linux фанат

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Можливо, це не баг. Перевірте, який драйвер для виводу відео у вас використовується. Якщо стоїть gl, при вимкненому direct rendering (на HDTV і з ним=) подібні симптоми можливі.

Також рекомендую зібрати mplayer і подивитись, чи проблема проявляється і з ним і за яких умов (наприлад, опцій -vo).

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Зайдіть в консолі під рутом, запустіть htop (або top, але htop значно зручніший) і вбивайте процеси, які використовують X-и один за одним поки завантаження процесора не зникне. Коли будете знати що за процес генерує навантаження тоді можна буде щось порадити (найпростіша порада - обновити пакет який містить цю програму - можливо проблема вже вирішена).
[Fedora Linux]

Відсутній D00M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Вирішено!  ;D
Трабла з Карамбою - при запущеному сабжі навіть без аплетів, просто сама прога - ікси починали хавати ресурси процесора... Тормозило відео етс...
Вирубив я Карамбу нафіг і запустив Gkrellm - тепер максимум 20% загрузка проца при перегляді відео  :)
Debian GNU/Linux фанат