Автор Гілка: розрішення монітора полетіло.  (Прочитано 8796 раз)

Відсутній Nickispeaki2

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 86
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: розрішення монітора полетіло.
« Відповідей #15 : 2007-04-18 00:58:10 »
саме цікаве. що розрішення монітора на місце стало. так що до конфіга, мабуть наступного разу полізу! ::)

а тим часом доліз до var/log/fsck

Log of fsck -C -R -A -a
Tue Apr 17 19:05:09 2007

fsck 1.39 (29-May-2006)
/dev/hda3: clean, 104898/384000 files, 726825/767103 blocks (check in 2 mounts)
fsck.ext3: Unable to resolve 'UUID=0a0d4d1c-de37-4dfc-afea-e36694a0bc65'

fsck died with exit status 8

Tue Apr 17 19:05:09 2007
----------------

і що з тим робити? :-/
так мабуть скоро мені набриднуть всі ті невідомі повідомлення, візьму товстий мануал по лінуксу, прочитаю і стану гуру!

а на запитання початківців як змінити розрішення екрана буду відповідати так: (холівар
набери під рутом те (як у тебе там не знаю - в мене інший дистр), потім підредагуй в текстовому редакторі (не знаю який в тебе) конфіг і все МАЄ запрацювати (у мене тільки так і працює, бо мишою я не користуюся принципово! та й іксами теж! все в консолі, щоб не гальмувало! )

холівар
/
 8-)
« Змінено: 2007-04-18 00:59:36 від Nickispeaki2 »

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: розрішення монітора полетіло.
« Відповідей #16 : 2007-04-18 11:24:00 »
так мабуть скоро мені набриднуть всі ті невідомі повідомлення, візьму товстий мануал по лінуксу, прочитаю і стану гуру!
Читайте мануали. Вони рулять!

а на запитання початківців як змінити розрішення екрана буду відповідати так: набери під рутом те (як у тебе там не знаю - в мене інший дистр), потім підредагуй в текстовому редакторі (не знаю який в тебе) конфіг і все МАЄ запрацювати

Настроювання ти х же X-сів через пряме редагування вже згенерованого xorg.conf ДУЖЕ ЧАСТО НАЙШВИДШИЙ спосіб вирішення проблеми.

Тицяння пацюком в самих же X-сах не веде до навчання користувача.

Ось скажіть мені, шановний NickispeakiX, чи зрозуміли ви причини проблеми і чи відомі Вам шляхи її усунення в разі повторного виникнення?

ІМХО, Linux відрізняється від Windows тим, що тут дурним самотиком щось зробити інколи дуже важко. Тут треба читати мануали й переймати досвід інших людей. В різних дистрах конфіги можуть лежати в різних місцях, а про пошук інтуїтивно зрозумілих gui'в в дистрибутиві X, що мені так сподобалися в дистрибутиві Y в загальному випадку можете просто забути.
« Змінено: 2007-04-18 11:25:06 від rangel »
Roman Suprotkin