Автор Гілка: Звук лише на одну колонку  (Прочитано 1816 раз)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
маю лептоп HP nx7300 i Ubuntu 7.04. Звук чомусь іде лише на праву колонку (точніше, на правий вбудований спікер лептопа). Коли вставити навушники або зовнішні колонки - то все ок.
я спершу думав, що це колонка не працює, але ні - під віндою пашуть обидві колонки.
« Змінено: 2007-04-21 15:27:19 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Звук лише на одну колонку
« Відповідей #1 : 2007-04-21 17:28:58 »
ви не повірите, але проблема зникла сама по собі  ;D
що я зробив? ntfs драйвер не хтів мені монтувати диски на запис, бо у вінди було записано unclean shutdown. Зайшов у вінду, вона запропонувала перевірити диск на помилки, після того я не знаю, що вона знайшла, бо відійшов, і потім побачив логін скрін Убунту  - комп сам перезавантажився. Чудово, сказав я, але нтфс диск не змонтувався - цього разу сказав, що у вінди якісь там шатдаун логи нечисті і треба ще раз туди піти. Перезавантажився у вінду - цього разу попереджень не було. Перезавантажився назад в лінукс і на своє здивування почув , що вітальний барабанний дріб Убунту звучить в обох колонках!
Ну і розділ нтфс теж чекав мене змонтований на робочому столі. хммм...
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Звук лише на одну колонку
« Відповідей #2 : 2007-04-22 00:07:48 »
Фігня якась. Я б швидше повірив, що десь залізяка відходить.
Бачив я колись ноут, в якого вилітало живлення, якщо біля нього по столу рукою плеснути  :(
Roman Suprotkin

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Звук лише на одну колонку
« Відповідей #3 : 2007-05-05 02:23:44 »
Бубен? :-?
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Звук лише на одну колонку
« Відповідей #4 : 2007-05-09 18:56:20 »
Бубен? :-?
who knows. Я реально нічого не робив, крім того, що написав вище. А проблема більше не повторюється.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"