Автор Гілка: Деміфізація відкритих програм  (Прочитано 15897 раз)

uranium

  • Гість
Re: Деміфізація відкритих програм
« Відповідей #60 : 2004-08-03 13:49:25 »
То ти хотів сказати, що для якісного продукту потрібно багато ресурсів? Я теж так думаю, але у вільних програм ресурсів більше. Тільки їх залучення займає значно більше часу.

І ресурси ці сильно розпорошені, а вони мають бути зконцентровані. Це, як на війні. Можна мати мільйон бездарного війська без керівництва. А можна мати батальон, зате добре вишколений, озброєний, добре вмотивований, морально і психологічно підготовлений, плюс чудового командира і чітко поставлене завдання.

Війна в Чечні - чудову тому підтвердження.

Тому, на мою думку, Mozilla ліпше за IE (хоч грошей значно більше витрачено на останній), Devhelp ліпше за MSDN тощо.

Чому ж тоді GIMP гірше за Photoshop?


Можна довго сперечатися що є якісне, чи неякісне. Зате статистика, хто і що використовує говорить сама за себе.
І не треба називати переважаючу хмару людей "лохами" за те, що використовують "неякісний", на вашу, надіюсь, скромну думку, товар.

Yuriy Syrota

  • Гість
Re: Деміфізація відкритих програм
« Відповідей #61 : 2004-08-03 14:10:55 »
І ресурси ці сильно розпорошені, а вони мають бути зконцентровані.
Я цього не зрозумів.

Можна довго сперечатися що є якісне, чи неякісне. Зате статистика, хто і що використовує говорить сама за себе.
І не треба називати переважаючу хмару людей "лохами" за те, що використовують "неякісний", на вашу, надіюсь, скромну думку, товар.
Ти в кожному дописі виставляєш новий критерій оцінки якості. Я особисто не вважаю популярність ознакою якості (можемо порівняти BASIC з Ada, CocaCola з соком, VHS з Betacam, Шевченка з Подерев'янським, Земекіса з Кравеном тощо), але, навіть якщо й так, то що це доводить?

uranium

  • Гість
Re: Деміфізація відкритих програм
« Відповідей #62 : 2004-08-03 14:20:40 »
Ти в кожному дописі виставляєш новий критерій оцінки якості. Я особисто не вважаю популярність ознакою якості

Ні, критерії якості я не міняю.
Я теж не вважаю популярність критерієм якості.
Але скидувати зі шальок терезів факту популярності не можна. Інакше будеш мати супер-якісний продукт, який нікому не потрібен.
А це все разом - наз. маркетинг, якого в ОО немає, або він в зародковому стані.

Yuriy Syrota

  • Гість
Re: Деміфізація відкритих програм
« Відповідей #63 : 2004-08-03 14:29:29 »
Ні, критерії якості я не міняю.
Я теж не вважаю популярність критерієм якості.
Але скидувати зі шальок терезів факту популярності не можна. Інакше будеш мати супер-якісний продукт, який нікому не потрібен.
А це все разом - наз. маркетинг, якого в ОО немає, або він в зародковому стані.
Ну все, тепер я вже не знаю, про що ми говоримо. Пора вже завершувати дискусію :-)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Деміфізація відкритих програм
« Відповідей #64 : 2004-08-03 14:31:12 »
Але скидувати зі шальок терезів факту популярності не можна. Інакше будеш мати супер-якісний продукт, який нікому не потрібен.
А це все разом - наз. маркетинг, якого в ОО немає, або він в зародковому стані.

Як -- нікому? А мені? ;)