Автор Гілка: Перспективи вільного ПЗ в Україні  (Прочитано 8370 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #45 : 2004-06-17 21:13:01 »
JaFd: коли вже mini-howto по CoLinux-у буде? :)
[Fedora Linux]

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #46 : 2004-06-17 22:47:42 »
JaFd: коли вже mini-howto по CoLinux-у буде? :)
Коли вже клонують динозаврів ;D
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #47 : 2004-06-18 13:37:40 »
vitalis: зірочку за наїзд хочеш?

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #48 : 2004-06-18 15:46:52 »
Дай йому, дай - а то в нього дві а в тебе п'ять. ;)
[Fedora Linux]

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #49 : 2004-06-18 20:18:03 »
vitalis: зірочку за наїзд хочеш?
Якби ще до зірочки премію долучали ;)

До речі, здається мені, що Ґейтс взявся (чи його взяли :) ) за голову, бо до 2003-го офісу є укр. МУІ і, цілком ймовірно, десь є повністю україномовний Офіс 2003.
Якщо Майкрософт піде такими кроками в сторону української локалізації, то можна сподіватись виходу укр. Лонґхорна та МУІ до нього. Коли так, то це забирає ще один плюс у поширенні Лінакса на теренах України.
Плюс, щодо безпеки ПК Біллі теж починає робити реальні кроки у цьому напрямку - http://programy.com.ua//news/index.php?newsdate=2004-06-17%2021:37:43 (про WinXP SP2)
« Змінено: 2004-06-18 20:20:58 від vitalis »
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Praporshic

  • Гість
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #50 : 2004-08-09 09:18:30 »
MacOS X значно інтуїтивно-зрозуміліша за Win (якщо взагалі є така інтуіція до ПЗ). Чому ж MacOS досі не взяла гору?

Я звісно перепрошую, але на мою думку єдиний інтуітивно зрозумілий нтерфейс - це жіночі груди для немовляти.

Щодо Маків то вони значно дорожчі через особливості апаратури (я працював з Дарвіном та ін. та з Самою MacOS - небо та земля)

Praporshic

  • Гість
Re: Перспективи вільного ПЗ в Україні
« Відповідей #51 : 2004-08-09 09:37:06 »
До речі, здається мені, що Ґейтс взявся (чи його взяли :) ) за :'( :'( голову, бо до 2003-го офісу є укр. МУІ і, цілком ймовірно, десь є повністю україномовний Офіс 2003.
Якщо Майкрософт піде такими кроками в сторону української локалізації, то можна сподіватись виходу укр. Лонґхорна та МУІ до нього. Коли так, то це забирає ще один плюс у поширенні Лінакса на теренах України.
Плюс, щодо безпеки ПК Біллі теж починає робити реальні кроки у цьому напрямку - http://programy.com.ua//news/index.php?newsdate=2004-06-17%2021:37:43 (про WinXP SP2)
Зараз я працюю у передвиборчому штабі В.Ющенка в Дніпропетровську, на роботу взяли саме мене бо я запропонував те чого в них не було - україномовну ОС (викорстав те що було під рукою АСП9)
покищо лінукс стоїть лише на моїй робочій залізяці але можливо скоро стане на всіх (бо кнопікс 3.4 їм сподобався є лише єдина проблема - Canon LBP-800/810:'()

Щодо пана БГ то він є тим кого не вистачає в нашому співтоваристві для поширення Лінукса