2024-05-08 01:07:16
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Ви не отримали листа підтвердження?

Лоу оновився до SMF!

Автор Гілка: ППЛ: зберігання LOU на Github  (Прочитано 5928 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Пропоную створити копію коду сайту LOU на github, подібно до https://github.com/onuk/archlinux.org.ua .

Як є зараз:

Код сайту зберігається на самому сайті та у приватних копіях Михайла Даниленка (основна версія) та Володимира Лісівки (резервна копія).

Як буде:

Код сайту буде зберігатися на Gihub. На сайті буде виконано git checkout, і потім буде регулярно виконуватися git pull, для підтягування свіжої версії.

Переваги для LOU:

* Можна буде створювати локальні копії LOU, з використанням обрізаної копії бази даних, для розробки та покращення LOU.
* Код LOU буде збережений в надійному місці та буде завжди доступний.

Потрібні ресурси та план дій:

* Потрібно створити рахунок для LOU, як організації, на сайті Github, та надати повні права адміністраторам і обмежені права іншим членам.
* Потрібно створити проєкт для коду, та внести туди код LOU.
* Потрібно створити проєкт для обрізаної БД LOU (без паролів та адрес) та внести туди БД.
* Потрібно виконати git clone на сайті LOU.

Власник пропозиції: Володимир Лісівка.
Помічники: Михайло Даниленко.
(Або навпаки).
[Fedora Linux]

Axmed

  • Гість
Re: ППЛ: зберігання LOU на Github
« Відповідей #1 : 2021-12-18 21:37:14 »
Чи не краще використовувати GitLab замість GitHub?
(я постійно гублю токени до GitHub)

Тим більше багато лінуксових проєктів, як Debian, ArchLinux, Emacs… використовують саме GitLab для своїх «кузень».

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: ППЛ: зберігання LOU на Github
« Відповідей #2 : 2021-12-18 21:55:55 »
Підтримувати свій власний GitLab наступні 20 років тільки додасть мороки Михайлу. Не думаю що у нас є ПОТРЕБА у власному сервері для GitLab, якщо і GitHub і GitLab пропонують якісний і безплатний хостинг для відкритих проєктів. Для понтів, можна було б.
[Fedora Linux]

Axmed

  • Гість
Re: ППЛ: зберігання LOU на Github
« Відповідей #3 : 2021-12-18 22:41:48 »
Для початку підійде хостинг який надає GitLab, а на майбутнє можна планувати і власний сервер.

Серед переваг GitLab
- open-source (тоді як GitHub не open-source)
- не підпорядковується Microsoft
- безплатні закриті репозиторії
https://about.gitlab.com/devops-tools/github-vs-gitlab/

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: ППЛ: зберігання LOU на Github
« Відповідей #4 : 2021-12-20 00:17:16 »
Для початку підійде хостинг який надає GitLab, а на майбутнє можна планувати і власний сервер.

Серед переваг GitLab
- open-source (тоді як GitHub не open-source)
- не підпорядковується Microsoft
- безплатні закриті репозиторії
https://about.gitlab.com/devops-tools/github-vs-gitlab/

Я думаю, що краще буде якщо ви зробите власну ППЛ, і тоді вже Михайло вибере, що нам більше підходить. Я думаю, що так буде краще тому що можна буде потестувати більше дій в процесі постійного покращення, а саме — відбір пропозицій (голосування).

Я, відповідно, буду відстоювати свою ППЛ, ви свою, і хто переможе, того пропозицію і будемо реалізовувати. Нас тут небагато, тому великих дебатів не передбачається.

На захист своєї пропозиції: багато ВПЗ вже є на Ґітгабі, тому більшість розробників з ним знайомі та знають як створити власну гілку та запропонувати зміни.
[Fedora Linux]