Автор Гілка: лицензування українських перекладів man  (Прочитано 2294 раз)

Andy Shevchenko(Guest)

  • Гість
Добрий день!

Перепрошую, що українською мовою, я їм досить погано володію, думаю, що набагато краще грамотна листування.

Як мені порадив Володимир Лісівка, звертаюся тут на форумі з питання ліцензування man-сторінок з українським перекладом. загальних spec-файла немає, а той, що був спочатку в ALTLinux і поточний в нас (ASPLinux) озвучено як distributable. Що ж насправді є файли перекладів з погляду ліцензії?

На додаток, яка версія перекладів, включаючи всі 5 файлів, загалом (ALTLinux видає 0.1, ми - 0.2, але з т.з. RH package guidelines має щось накшталт 0.0 з release: 0.1.2004XXXX)?

Також хотілося б побачити файл ліцензії чи посилання на нього на самої сторінці проекту.

Спасибі.

З повагою Andy Shevchenko <andriy@asplinux.com.ua>.

P.S. Для швидшого спілкування використовуйте andriy@jabber.ru.
М. Ще раз повторюю для гостя - якщо Ви не знаєте української то Вам перед постом сюди: http://pere.slovnyk.org.ua/cgi-bin/pere.cgi?l=uk_UA
« Змінено: 2006-02-22 20:33:59 від Praporshic »

dobr(Guest)

  • Гість
for dobr@ -- FDL

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
дозволяю своє під FDL
Ilya Korniyko

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Історія з ліцензіями наступна: минулої осені вирішили написати скрипти котрі автоматично збиратимуть архів українських манів (останню версію цих скриптів можнавзяти тут wiki2man-*.tar.bz; "розробка"  -- wiki2man).

При появі архіву манів я задав питання про ліцензування. Але так, як ніяких пропозицій не було то по замовчуванню всі мани на DLOU "виходять" під GNU FDL-1.2 програми генерації готового пакету манів -- під GPL-2 чи пізнішої.

Деякі з тих ~130 манів, що вже є -- незавершені, застарілі, поганої якості перекладу, тому є таке бажання/прохання, щоб виправлення помилок, уточнення, доповнення також велось саме на DLOU, так не буде зайвого дубляжу роботи.

Якщо у кого є пропозиції, щодо ліцензування то прошу... Якщо бажаєте розміщувати на DLOU свої мани під іншою ліцензією ніж GNU FDL-1.2 то вказуйте свою ліцензію десь спочатку в коментарях...

Також в мене є слізне прохання визначитись на кінець з форматом шапки манів з якої формуватиметься стрічка ".TH" для автоматичної її ґенерації з коментарів напочатку сторінки програмою wiki2man.py.

Є плани зробити два періодично поновлювальні, готові для встановлення пакети манів: звичайний manpages-uk-utf8-*.tar.bz, та для Дебіан manpeges-uk-*.deb зараз потрібно всього лиш знайти сайт для їх розміщення може DLOU???

Основна сторінка http://docs.linux.org.ua/index.php/Man:Contents
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.