Автор Гілка: Запис живого потоку .ram у файл mp3  (Прочитано 1608 раз)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
     Чи знає хтось програму або спосіб записування жививого потоку ram (RealPlayer) у файл mp3, wav, тощо.
     Ситуація така: скажімо я слухаю радіопрограму або музику в живому ефірі через Інтернет і мені забажалось записати якийсь уривок передачі; я натискаю на кнопку запису і записую; під час реклами вживаю кнопку паузи, а закінчую запис кнопкою стоп. Програма створює файл у місці і форматі вказаних в її параметрах.
     Мої спроби добитись подібного за допомогою Audacity та Kaffeine закінчились невдачею. Kaffeine має функцію запису живого потоку, але відмовляється записувати потік ram.
     Чи хтось знає ще якісь шляхи або програми, що надають цю можливість? Заздалегідь вдячний.
« Змінено: 2004-10-22 01:15:49 від iip »
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Запис живого потоку .ram у файл mp3
« Відповідей #1 : 2004-10-21 03:16:22 »
    Чи знає хтось програму або спосіб записування жививого потоку ram (RealPlayer) у файл mp3, wav, тощо.
На Маку я це колись робив. AudioHijack називається. Повинно бути на versiontracker. Крім того для мака є зараз StreamRipper прямо націлений на запис радіопрограм. Ще трохи далі на шляху розвитку буде podcast -- вигрібає з програм радіостанцій RSS, вибирає потрібні радіопередачі і скидає їх на iPod. Кожного ранку слухаєте новини по дорозі на роботу.

Перепрошую, нічого не знаю в цьому плані про лінакс.

Більшість *hijack'ів і *rip'ерів на маку пишуть в AIFF файли, але вже їх закодувати в mp3/aac нема проблем -- той же iTunes зробить.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Запис живого потоку .ram у файл mp3
« Відповідей #2 : 2004-10-21 04:14:09 »
На Маку я це колись робив. AudioHijack називається. Повинно бути на versiontracker. Крім того для мака є зараз StreamRipper прямо націлений на запис радіопрограм. Ще трохи далі на шляху розвитку буде podcast
На Маку я користуюсь програмою WireTap, яка записує будь-що незалежно від джерела програвання: RealPlayer, QuickTime, iTunes, ...
Та справа в тому, що я більше часу проводжу на Лінуксі, де й слухаю радіо і часом попадається щось варте запису. Отже хотілось би знайти щось для Лінукса.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Fotokor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 90
  • Карма: +0/-0
  • Он воно як....
Re: Запис живого потоку .ram у файл mp3
« Відповідей #3 : 2004-11-09 04:14:46 »
я інколи записую РеалАудіо на МП-3 але то під Вінд2000
На СуСе 9/1 ще не пробував..... але є така Планета Карма  CD-rom
http://ccrma.stanford.edu/planetccrma/software/packages.html
там безліч прогарм Мультимедійних  - я колись викачав собі трохи застарілу
версію під RedHat 7.3  але затраз ви знайдете собі найновішу версію
Work Less - Live Longer