Автор Гілка: framebuffer + DVI  (Прочитано 1482 раз)

Відсутній XsID

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
  • ****x
framebuffer + DVI
« : 2004-11-10 01:34:10 »
Доброї ночі!
Я маю графічну картку GeForce4 ti4200, яка окрім аналогово вихіду ще мае DVI, саме до якого і під'едноно мій монітор. Та коли я використовую  framebuffer, то сигнал з'являеться лише на аналоговому. Може хтось знає як мені отримати сигнал на DVI? Коли я не використовую framebuffer то я одержую картинку на обох вихідах.
Дякую!
Цікава річ - man'уальна терапія

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: framebuffer + DVI
« Відповідей #1 : 2004-11-10 23:24:48 »
Доброї ночі!
Я маю графічну картку GeForce4 ti4200, яка окрім аналогово вихіду ще мае DVI, саме до якого і під'едноно мій монітор. Та коли я використовую  framebuffer, то сигнал з'являеться лише на аналоговому. Може хтось знає як мені отримати сигнал на DVI? Коли я не використовую framebuffer то я одержую картинку на обох вихідах.
Дякую!


Я не знаю, в мене Radeon 9200, але я знайшов таке для Radeon-а:

http://thesapphirecat.iwarp.com/present/program/radeonfb.html

In 2.4.20 and 2.4.21, using the Radeon with a DVI cable will cause the display to lose signal and go blank when the framebuffer is initialized. This is because the timings are copied from the (unconnected and off) VGA/CRT monitor, instead of being calculated from the new mode parameters. Patches are available. Also note that in these versions, the "noaccel" option is forced on.

Скоріше за все з іншими драйверами аналогічна проболема. Можливо латку можна перевикористати і для nvidiafb?
[Fedora Linux]