Автор Гілка: Допоможіть встановити amarok-1.1.1  (Прочитано 3117 раз)

ZeVS

  • Гість
Люди допоможіть я в Лінуксі зовсім недавно і от сьогодні мені закортіло спробувати поставити amarok-1.1.1.tar.bz2 а як його встановити я незнаю будласка якщо неважко напишіть покроково як це зробити.
p.s. З архіву я ці всі файли витягнув що далі??????
:(

k_ilya

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #1 : 2004-11-19 19:17:09 »
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=problems;action=display;num=1098030375
а в архіві мають бути файли з інтригуючими назвами - README, INSTALL

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #2 : 2004-11-19 19:38:02 »
Незнаю я проробив це все но прога по моєму нак і не встановилась  :( може тут потрібно ще щось зробити чи може при встановленні amarok-1.1.1 є якісь нюанси і взагалі хтось знайомий з цією прогою?

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #3 : 2004-11-19 19:42:37 »
Люди допоможіть я в Лінуксі зовсім недавно ...З архіву я ці всі файли витягнув що далі??????:(
Так найперше необхідно прочитати README та INSTALL. Та оскільки ви новачок в Лінуксі і невідомо наскільки добре знаєте англійську, то ось вам крок-за-кроком:
1. Відкрийте термінал командної оболонки і перейдіть у теку розпакованого архіву, напр., cd /home/user/downloads/amarok-1.1.1
2. Виконайте команду ./configure --prefix=`kde-config --prefix`
3. Тепер команду make
4. Перейдіть в режим адміністратора su - root і введіть пароль
5. Знов перейдіть у теку програми cd /home/user/downloads/amarok-1.1.1
6. Тепер введіть make install
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #4 : 2004-11-19 22:01:26 »
Програма так і непроінсталювалась команда  ./configure --prefix=`kde-config --prefix` запускається тільки під рутом так що ці всі процедури я під рутом і проробляв після закінчення всіх цих процесів програми так я і непобачив в чому справа в чому тут річ в мене Mandrake linux 10.0

Відсутній uj

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #5 : 2004-11-19 22:22:56 »
новачку важко встановлювати проги з тарболів. Краще спробуй знайти rpm-пакет, наприклад, на rpmfind.net, тільки вибирай пакет, сумісний з твоєю версією libc, KDE, etc. Найкращий варіант -- для твоєї дистрибуції.

Коротко про проблему -- для цієї програми потрібні деякі ліби. Щоб дізнатися, які саме, тобі потрібно _уважно_ прочитати README, INSTALL, там повинна бути ця інфа. Інакше, тобі треба дивитися configure.log/config.log, розбиратися, де він видає помилку і виправити ії :)
« Змінено: 2004-11-19 22:23:52 від uj »

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #6 : 2004-11-19 23:14:56 »
... після закінчення всіх цих процесів програми так я і непобачив ...
Якщо вам помилок не видало, то мабуть й справді ви її просто не знайшли. :) Подивіться в каталог bin у вашому KDE або, за допомогою програми пошуку файлів, пошукайте за amarok (файл програми з правами виконання) і тоді зробіть до нього посилання десь на стільниці.
« Змінено: 2004-11-19 23:18:04 від iip »
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #7 : 2004-11-20 17:20:52 »
Шукав і знайшло тільки доки, нічого іншого воно так і не встановило :(
Може хтось встановлював цю штуку на Mandrake 10.0.
І ще одне коли я дивився на той список різної інфи яку видавало після команди ./configure --prefix=`kde-config --prefix` то там писало навпроти багатьох пунктів no чи означає це що йому жизненно важні ці пункти і що без них воно не встановиться?

P.S. Ще раз вибачаюсь якщо мої питання здадуться вам безглуздими!

k_ilya

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #8 : 2004-11-20 17:40:59 »
Можливо. Треба поставити всі залежності, для компіляції з сирців потрібні також пакети для розробки. Іноді потрібні новіші версії уже встановлених пакетів

Взагалі рядки з Error повідомляють про причину проблеми, коли їх нема то мабуть встановилось, а нам здогадатись, які на вашій конфігурації видає помилки неможливо
« Змінено: 2004-11-20 17:44:22 від k_ilya »

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #9 : 2004-11-20 19:33:50 »
Я вирішив не 'мордуватися' і закачав цю ж програму тільки в rpm форматі але не все так гладко як би хотілось ця штукенція зпочатку видала таке  
"Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити:
amarok-1.1-1mdk.i586 (через незадоволеність libgstreamer-0.8.so.1)
Ви впевнені? "
ну да ладно знайшов я в неті цей злополучний файл закачав а він
"Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити:
libgstreamer0.8-0.8.5-2mdk.i586 (через незадоволеність gstreamer-tools
  • [>= 0.8.5-2mdk])

Ви впевнені? "
це вже сновилось цікаво но і цей файл я знайшов так і на цьому все так і незакінчилось
"Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити:
gstreamer-tools-0.8.5-2mdk.i586 (через незадоволеність libgstcontrol-0.8.so.1)
Ви впевнені? "
А от цей файл мені знайти не вдалось так от до чого я це веду встановити ць програмуліну вже стало ділом принципу для мене, так от що я прошу по перше сказати що воно ще захоче якщо хтось з таким стикався (маю на увазі цей амарок) по друге скажіть де мені знайти файл libgstcontrol адже його пошуки так і нічим добрим не закінчились. Доречі ця програмка входить в пакет Мандрейк 10.1 так що якщо в когось він є то якщо не тяжко сказати які залежності має цей амарок бо в мене нерви теж не безмежні :)


k_ilya

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #10 : 2004-11-20 19:51:50 »
в Mandrake є утиліта urpmi - аналог Дебіанового apt-get, що сама скачує всі залежності, і до нього графічний інтерфес встановника.

я оновлювався саме з сирців, через те що їхня суміснісність набагато більша. Якщо бінарник скомпільовано з новішою версією якоїсь бібліотеки, то вам доведеться і її качати, і так може бути дуже багато.

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #11 : 2004-11-20 21:45:45 »
З якою долею іронії ви оцінете ті слова які я зараз напишу я незнаю але я таки поставив цей амарок правда не так як би того хотілось, а точніше я просто відкрив цей файл rpm як архів і скопіював в ручну всі ті файлики по відповідним папкам та тут винекла нова проблема він то запускається але грати нехоче тому що aRts незапускається а вибиває помилку  
"KLibLoader не удалось загрузить модуль:
libamarok_artsengine_plugin
Сообщение:
/usr/lib/libamarokarts.so: undefined symbol: _ZTv0_n28_N4Arts16SynthModule_stub11autoSuspendEv"
xine після застосування цієї системи програма вилітає взагалі, а от GStreamer просить
"Выберите модуль вывода GStreamer в диалоге настройки движка."
Але нажаль там так нічого і нема тобто пусто там де мали би бути модулі виводу.
Тепер питання які там мають бути модулі виводі (які файли) і якщо вони в вас є або ви можете тепер вже запропонувати щось "дієвіше" тоді кажіть.

k_ilya

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #12 : 2004-11-20 23:31:22 »
нормально встановити  :D

Відсутній uj

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #13 : 2004-11-21 09:46:38 »
2 ZeVS: а навіщо тобі саме цей амарок? Невже у мандрейковських стандартних пакетах його немає? Бо ми так будемо довго думати, що ж там в тебе за помилки (щоб знати це, треба дивитись configure.log, а потім config.log) :)

ZeVS

  • Гість
Re: Допоможіть встановити amarok-1.1.1
« Відповідей #14 : 2004-11-21 11:01:21 »
Цей амарок входить лише в Mandrake 10.1 а в мене mandrake 10.0 та що тут такого нема встановити нормально цікава пропозиція тоді скажіть де мені взяти (
"Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити:
gstreamer-tools-0.8.5-2mdk.i586 (через незадоволеність libgstcontrol-0.8.so.1)
Ви впевнені? " ) цей libgstcontrol бо в неті я його так і не знайшов.