Автор Гілка: Допоиожіть з ядром Лінукс  (Прочитано 9879 раз)

Роман

  • Гість
Не можу конфігурувати ядро бо вибиває що щлях до вихідних файлів ядра вказано невірно , і справді в папці usr/src немає файлу config.in і взагалі немає папки arch , як мені вказати шлях до цього файлу.В мене Mandrake 9.1

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #1 : 2004-11-20 22:52:42 »
У теці /usr/src має бути тека linux, у якій і мають бути сирці ядра. Зокрема і тека arch.  Сирці ядра мають бути десь на інсталяційному диску. Мають назву типу linux-2.4.27.*
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Роман

  • Гість
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #2 : 2004-11-21 23:23:44 »
Та ні в теці \usr\src\ немає ніякої теки крім rpm тека \arch є в \lib\modules\ але це не те.

Praporshic

  • Гість
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #3 : 2004-11-22 01:25:35 »
Завантаж сирці з Мережі ті розпакуй їх туди. Або продивися мс рпм-ки з назвами схожими на kernel чи linux там можна знайти куди що встановлюється.

Відсутній V

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #4 : 2004-12-09 17:57:25 »
але ви, чуваки, і олені! arch - це каталог дистрибутива, до сирців ядра він не має НІЯКОГО відношення. має бути тільки link linux на сирці поточного ядра. індєйци!

Відсутній uj

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #5 : 2004-12-10 21:40:19 »
але ви, чуваки, і олені! arch - це каталог дистрибутива, до сирців ядра він не має НІЯКОГО відношення. має бути тільки link linux на сирці поточного ядра. індєйци!

часом краще читати ніж говорити :) Якого "дистрибутиву"? :))

Відсутній andrej_w

  • Новачок
  • *
  • дописів: 43
  • Карма: +0/-0
  • Елвіс - живий!
Re: Допоиожіть з ядром Лінукс
« Відповідей #6 : 2004-12-20 01:17:36 »
Спробуй поставити пакунок kernel-source з компакт диску дистрибутиву, здається в цій версії він є.