Автор Гілка: Щось хочу, але не знаю що.  (Прочитано 11391 раз)

idontremember

  • Гість
Хочу підтикнути соусідТа до тирнетів. Що потрібно? Яке залізо? (але, є монунькне АЛЕ)


Що у мене: У мене Д-лінк з виходом для одного компутера.

Що я хочу (і як я хочу): Хочу придбати залізяку для роздачі тирнету. АЛЕ потрідно таку щоб можна було обмежувати швидкість клієнтів.

І що саме треба купувати: роутер, багатопортовий модем, світч\хаб???

І як його підключати? Так само як і  модем (тіки тоді буде можливість підтикнутись не тільки мені одному), чи спочатку мій д-лінк-модем, потім той провід що підтикається до системника втикати в роутер\хаб? а із _купленої залізяки_ підтик до свого компа та до інших клієнтів?
---
Мені хтось сказав, що потрібно роутер.
---

Провід utp 5e вже є.
---
По віфі - не годиться. бо сосіду потрібно антену купувати.  >:(
« Змінено: 2013-05-11 18:12:29 від idontremember »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #1 : 2013-05-11 19:31:32 »
Потрібно придбати маршрутер (роутер) типу д-лінк, тр-лінк з долаштованним комутатором портів (перважно їх тама 4). Обмеження швидкості для клієнтів не у всіх прошивках реалізована. Виходячи з типу підключення інтернет (*ДСЛ , *ФТТБ), можлива заміна вже існуючого у Вас модема на придбаний девайс. Підключення елементарне і добре описане в інструкціях.
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

idontremember

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #2 : 2013-05-11 20:15:58 »
Потрібно придбати маршрутер (роутер) типу д-лінк, тр-лінк з долаштованним комутатором портів (перважно їх тама 4). Обмеження швидкості для клієнтів не у всіх прошивках реалізована. Виходячи з типу підключення інтернет (*ДСЛ , *ФТТБ), можлива заміна вже існуючого у Вас модема на придбаний девайс. ...
Що таке *фттб?
А як взнати ч там э "долаштований комутартор портів"? Хоча... Якщо там більше одного порта, то очевидно, що тамачки є комутація.(?)
Та в магазині є і тп і д-лінк (самі прості 4 і 8 портові моделі), АЛЕ мені обовязково потрібно з обмеженням швидкості.

Якщо знаєте назвіть конкретні моделі, де є обмеження швидкості на портах. Про гуг0ль я зна  ::) :-[, Про розетку.юа також знаю.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #3 : 2013-05-11 21:23:34 »
Те, що вам потрібно, називається шейпінг трафіку і бюджетними роутерами типово не підтримується. Або вигадувати шейпінг на вашому комп'ютері, або продати нирку і купити Cisco, чи дивитися щось із цього.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #4 : 2013-05-11 21:30:20 »
Потрібно придбати маршрутер (роутер) типу д-лінк, тр-лінк з долаштованним комутатором портів (перважно їх тама 4). Обмеження швидкості для клієнтів не у всіх прошивках реалізована. Виходячи з типу підключення інтернет (*ДСЛ , *ФТТБ), можлива заміна вже існуючого у Вас модема на придбаний девайс. ...
Що таке *фттб?
А як взнати ч там э "долаштований комутартор портів"? Хоча... Якщо там більше одного порта, то очевидно, що тамачки є комутація.(?)
Та в магазині є і тп і д-лінк (самі прості 4 і 8 портові моделі), АЛЕ мені обовязково потрібно з обмеженням швидкості.

Якщо знаєте назвіть конкретні моделі, де є обмеження швидкості на портах. Про гуг0ль я зна  ::) :-[, Про розетку.юа також знаю.

Фттб - це спосіб "підведення", так би мовити, інету до Вашого дому...коротше кажучи,  коли в компутер втикається спеціально проведенний кабель витої пари і вся та радість непотребує додаткових девайсів. Детальніша інфа може бути найдена у вікі. ))  У Вас як я зрозумів ДСЛ....
--
Очевидно, якшо кількість езернетпортів більше чим один, то це десь навіть візуально "попахує" комутацією.
--
Що стосуєцця моделей: у ТП-лінк тотальна більшість моделей мають в своїх прошивка такзванний "шейпер", який дозволяє обмежувати швидкість для конкретного клієнта чи "діапазону клієнтів". В Д-лінк за відсутностні такої можливості використовують "ліві" прошивки, для прикладу http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Main_Page
За логікою викладеного вище, я думаю конкретних модей називати не треба. ^ ^



*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #5 : 2013-05-12 20:17:50 »
у мене для прикладу tp-link TL-WR340G/TL-WR340GD ніби з дешевих з віфі (мені саме віфі було потрібно, думаю існує такий же але без віфі) і дає можливість обмежувати чи забезпечувати мінімальну швидкість окремим компам. Це я до того що не потрібно продавати нирку  купляти Cisco
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #6 : 2013-05-12 22:51:48 »
Ось і конкретна модель "підтягнулась" !  8-)
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

r00t x

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #7 : 2013-05-13 00:37:49 »
я нікуди не тікаю - я набляюдаю, ой... тобто спостерігаю...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #8 : 2013-05-13 13:22:32 »
Це я до того що не потрібно продавати нирку  купляти Cisco
Поіксованому руту повезло.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #9 : 2013-05-13 18:37:51 »
Це я до того що не потрібно продавати нирку  купляти Cisco
Поіксованому руту повезло.
несмішно! пощастило не поіксртуу, а сосідТу кщще_ч. ох, як же вони мене дістали  >:(

r00t x

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #10 : 2013-05-15 20:46:48 »
у мене для прикладу tp-link TL-WR340G/TL-WR340GD ніби з дешевих з віфі (мені саме віфі було потрібно, думаю існує такий же але без віфі) і дає можливість обмежувати чи забезпечувати мінімальну швидкість окремим компам. Це я до того що не потрібно продавати нирку  купляти Cisco

мені якраз запропонували tp-link tl-wr340gd (новий)

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #11 : 2013-05-15 22:17:02 »
у мене для прикладу tp-link TL-WR340G/TL-WR340GD ніби з дешевих з віфі (мені саме віфі було потрібно, думаю існує такий же але без віфі) і дає можливість обмежувати чи забезпечувати мінімальну швидкість окремим компам. Це я до того що не потрібно продавати нирку  купляти Cisco

мені якраз запропонували tp-link tl-wr340gd (новий)

[SOLVED] ?
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

idontremember

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #12 : 2013-05-15 23:20:50 »
НІ. У ньому нема обмеження по щвидкостям. З прошивками іше не розбирався.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #13 : 2013-05-16 00:39:55 »
НІ. У ньому нема обмеження по щвидкостям. З прошивками іше не розбирався.

TP-LINK TL-WR740N (http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr740n/p156837/)
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

idontremember

  • Гість
Re: Щось хочу, але не знаю що.
« Відповідей #14 : 2013-05-16 01:06:29 »
"управлять скоростью передачи данных, пропускной способностью и т.п"
---
Потрібно точніше уточнити на сайті виробника... ну впринципі здається оце воно http://www.tp-link.ua/Resources/document/TL-WR740N%28RU_V4.20_User_Guide.pdf (82 стор.) Тільки модель трішки інша. Оце мабуть і всь0. Залишилось завершити грошозатратні домашні клопоти, а вже аж потім купувати.