Автор Гілка: Флешки (файл більше 2 гб)  (Прочитано 1782 раз)

idontremember

  • Гість
Є такі флешки, що на них файл більше 2 гб (або 4 гб) на запишеш. Це повязано з фс які можуть бути на флешці.

Там може бути exFAT або іще шось, шо не підтримує великі файли (відносно великі). І якщо навіть обєм флешки 64 гб то користі з такої флешки мало. Бо хтось був в шоці - місця на флешці багато, а кіно не записується... ай карамба!, віруси-віруси...  ;D

Я колись купив на 8 гб - то мені пощастило. Увага питання: Як за зовнішнім виглядом (маркування чи іще щось) дізнатись чи підтримує флешка файлові системи, що дозволяють зберігита файли більше 2 або 4 гб?

Про те з чим повязані такі обмезення я трішки знаю - примітивне  ::) знання ассемблера та 16річної системи числення допомагає жити.

---

Точно вже не помню але "галіму" флешку форматуванням у вінді невдавалось виправити, бо її неможливо буо форматнути в  нтфс. У лінуксі не форматувалась - не втому сенсі, що не хотіла форматуватись, ф її просто не форматували в лінуксі, бо у власника тої флешки нема лінукса.
---

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Флешки (файл більше 2 гб)
« Відповідей #1 : 2014-12-12 20:14:24 »
fat32 підтримує до 4гіг один файл, переформатуйте в ntfs чи ext4  і буде вам щастя і не важливо який зовнішній вигляд флешки

в мене навіть старі 256мб форматувались в ntfs і ext4 незнаю що ви не так робили
« Змінено: 2014-12-12 20:15:39 від tarasian666 »
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?