Автор Гілка: Кастомний DNS сервер на С  (Прочитано 2455 раз)

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Кастомний DNS сервер на С
« Відповідей #15 : 2017-03-01 00:32:33 »
Мені теж цікаво, у чому
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Free Rick

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Re: Кастомний DNS сервер на С
« Відповідей #16 : 2017-03-01 06:20:05 »
Коли я хотів включити код до посту за замовчуванням викидало теги переставлені місцями
замість:

[Уcode]
bla-bla...
[У/code]

воно написало:
[У/code]
bla-bla...
[Уcode]

...але зараз я дивлюся що все добре_)))

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Кастомний DNS сервер на С
« Відповідей #17 : 2017-03-01 07:02:04 »
Off-topic:
А, панелька... Не знаю, я нею не користуюся, якщо чесно, і з джаваскриптом не дуже дружу. Зараз у мене і з виділенням ніби нормально вставляється, але може й є якісь нюанси у різних переглядачах. Якби вдалося якось надійно відтворити — можна було б покопатися.

Відсутній Free Rick

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
Re: Кастомний DNS сервер на С
« Відповідей #18 : 2017-03-01 08:30:14 »
Off-topic:
А, панелька... Не знаю, я нею не користуюся, якщо чесно, і з джаваскриптом не дуже дружу. Зараз у мене і з виділенням ніби нормально вставляється, але може й є якісь нюанси у різних переглядачах. Якби вдалося якось надійно відтворити — можна було б покопатися.

тут коли я в месендж вставляю текст який має формат відмінний від того що можна задати в переліку (тобто я це так зрозумів бо після того як я вставив цей текст, в полі "шрифт", "розмір" і ... і так далі було пусто, пусті форми -- тобто текст не оприділився . Хоча я вставляв текст Arial (можливо це різні Arial)). Так вот, коли текст "не оприділяє" то починає так глючити тег "Код". Я відкриваю з хрома на вінді 8 (з хрома на Ubuntu те ж саме).

Миха́йло Даниленко

  • Гість
Re: Кастомний DNS сервер на С
« Відповідей #19 : 2017-03-12 10:58:50 »
От не думав, що сам буду щось таке писати, але на роботі підкинули задачку. Дещо інший підхід до проблеми: https://github.com/uvoteam/mod_dnsrewrite . Рішення примітивне (лише повна заміна рядка на рядок, підтримки glob чи pcre немає) і заточене під конкретний випадок (gethostbyname() я не чіпав), але працює.