Автор Гілка: Wifi web camera  (Прочитано 4980 раз)

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Wifi web camera
« : 2011-02-21 21:58:16 »
Цей, вони можуть працювати на пряму з компом, чи тільки через wifi роутер.  :'(

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Wifi web camera
« Відповідей #1 : 2011-02-21 22:17:08 »
"Напряму з компом" називається ad-hoc. Пошукайте %cameraname% + ad-hoc. Або, принаймні, поділіться моделлю свого щастя, про LAN камери чув, а от WiFi - лише одного разу в КПІ-Сервіс.
P. S. Є така софтина, SmartCam зветься, може перетворити ваш телефон у WiFi вебку.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Ubuntu_Linux

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 275
  • Карма: +0/-0
Re: Wifi web camera
« Відповідей #2 : 2011-02-21 23:17:17 »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Wifi web camera
« Відповідей #3 : 2012-07-01 01:09:29 »
piktor дякую, за SmartCam.. колись юзав її, але загубив, а назву забув.. :) якщо ще назвеш програму для отримання зображення з фотоапарата через usb під час зйомки, тобто копію зображення з дисплею фотоапарата бачити на моніторі під час зйомки, буду безмежно вдячним..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Wifi web camera
« Відповідей #4 : 2012-07-01 17:44:03 »
Це треба щоб фотоапарат таке підтримував (режим веб-камери у деяких є), бо самою програмою тут не зарадиш. Як варіант — плата для захоплення відео, до якої фотоапарат підключиться через A/V — тоді взагалі не проблема.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Wifi web camera
« Відповідей #5 : 2012-07-01 19:06:33 »
Хм.. просто бачив одного разу фотоапарат, він при підключені до компа як картрідер працює, але після запуску спеціальної програми переходить в режим вебки.. але програма була під Windows і автор не хотів нею ділитися.. також не знаю, як виявити фотоапарат з такою можливістю.. бо мало на якому знайдеш інформацію про те що він це може..
Можеш детальніше розповісти - як називають виробники подібні режими (здається PTP, але деякі їх називають інакше) і які програми є на Linux що використовують фотоапарати як вебку..
« Змінено: 2012-07-01 19:09:48 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Wifi web camera
« Відповідей #6 : 2012-07-01 21:23:09 »
Хм.. просто бачив одного разу фотоапарат, він при підключені до компа як картрідер працює, але після запуску спеціальної програми переходить в режим вебки.. але програма була під Windows і автор не хотів нею ділитися.. також не знаю, як виявити фотоапарат з такою можливістю.. бо мало на якому знайдеш інформацію про те що він це може..
Можеш детальніше розповісти - як називають виробники подібні режими (здається PTP, але деякі їх називають інакше) і які програми є на Linux що використовують фотоапарати як вебку..
Не перевірялося через те, що фотоапарата немає (достатньо того, що працює зі смартфоном у digiKam), але десь так: http://gphoto.org/doc/remote/

Далі
gphoto2 --capture-movie --get-file 1і спрямувати дані до якогось /dev/video. Звичайно ж, фотоапарат має підтримувати такий режим.

Потім просто вказати це /dev/video у будь-якій програмі (Kopete, KTP, Empathy, Skype там, чи що?). Якщо просто треба фотографувати кімнату і надсилати знімки кудись або зберігати їх, все ще простіше (див. довідку з gphoto2).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Wifi web camera
« Відповідей #7 : 2012-07-01 22:49:59 »
Дякую... реально те що шукав..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..