Автор Гілка: Розробка дистрибутиву на базі Debian  (Прочитано 2699 раз)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Маю проблему з subj'ем   >:(
Намагаюсь за допомогою debian-cd здублювати netinstall.iso, але нажаль не вдається. Роблю приблизно так: створюю pool на базі існуючого за допомогою apt-move, копіюю debian-installer, створюю список пакунків, які хочу включити до cd (власне, простий перелік файлів з pool), копіюю файли override в теку indices і намагаюсь зібрати все це докупи за допомогою debian-cd.

Не хоче...
З незрозумілих причин включає до збірки лише близько половини пакунків з пулу. Відмовляється робити диск завантажувальним.

Можливо, хтось мав справу з debian-cd та знає про наявність якихось "підводних каменів"? Чи може порадити щось інше. Сподіваюсь на плідну співпрацю, котра виллється у створення декількох сторінок документації українською.  :)
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Loof

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 77
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Розробка дистрибутиву на базі Debian
« Відповідей #1 : 2005-09-14 16:29:41 »
Як я зрозумів ви хочете створити власний дистрибутив з тільки необхідними пакунками... Цікава ідея, мені теж таке може згодитись...

Ось знайшов доволі детальну статтю про створення такого дистрибутиву за допомогою debian-cd:
http://wiki.debian.net/?DebianCustomCD

Ще один варіант - simple-cdd, але це ще дуже молода програмка.

Якщо буду мати час, то почитаю і проведу декілька експериментів  :)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: Розробка дистрибутиву на базі Debian
« Відповідей #2 : 2005-09-14 16:45:45 »
Як я зрозумів ви хочете створити власний дистрибутив з тільки необхідними пакунками... Цікава ідея, мені теж таке може згодитись...
Власне, так... Взагалі-то є бажання створити "полегшений" українізований дистрибутив з надспрощеним процесом встановлювання. Або зробити більш розширену базову систему, яку буде легко розширити до власних потреб.

Ось знайшов доволі детальну статтю про створення такого дистрибутиву за допомогою debian-cd:
http://wiki.debian.net/?DebianCustomCD
Нею я й користувався. Як бачите, не зовсім вдало. Можливо, просто не звернув увагу на деякі важливі, але недостатньо описані моменти  :(. Ось і прошу поради. Хоча, звісно, і сам не припиняю колупатись, але, можливо, стежина вже протоптана...
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Розробка дистрибутиву на базі Debian
« Відповідей #3 : 2005-09-22 17:28:25 »
cd /var/tmp/
mkdir -p iso/boot/grub
Зливаєте все що хочете у директорію /var/tmp/iso
cp /boot/grub/stage2_eltorito iso/boot/grub
cp /boot/grub/grub.conf iso/boot/grub
поправляєте grub.conf, заміняєте hd -> cd
mkisofs -R -b boot/grub/stage2_eltorito -no-emul-boot -boot-load-size 4 -boot-info-table -o livecd.iso iso
Пропалюєте диск і бутаєтесь. :)

Під /var/* зробити ramdisk, а весь / на LiveCD тільки одна проблема: диски малі, щоб повну систему записати потрібно ~2Gb з LiveDVD ця проблема зникає.
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.