Автор Гілка: AALib - Just For Fun? :)  (Прочитано 4041 раз)

Відсутній Ivan Daniluk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 30
  • Карма: +0/-0
  • software engineer
AALib - Just For Fun? :)
« : 2003-06-07 19:24:37 »
Недавно був приголомшений проектом AALibhttp://aa-project.sourceforge.net/. Ця бібліотека дозволяє рендерінг на звичайному терміналі(Linux чи xterm) за допомогою ASCII-символів. Наприклад останні релізи MPlayer'а вміють виводити відео через AALib - виходить дуже забавно :) Матриця ридає та стогне ;=)

Так ось в README автори пишуть, що збираються портувати під свій проект усі найважливіші програми - такі, як XWindow (!!!), Doom %) тощо. А саму бібліотеку портувати на усі платформи! Звучить грандіозно, але питання - чи потрібно? Все одно переглядати таким чином відео, зображення, чи грати в Квак, та працювати в Х-ах ніхто не буде. Чи це просто приклад ідеології Just For Fun(Доречі, хто прочитав книгу? %)?

Брр.. А ще вони прохають IBM почати знову випускати MDA-відеокарти :)))
« Змінено: 2003-06-07 20:25:44 від divan »
This is like TV. I don't like TV.

Відсутній curt

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 76
  • Карма: +0/-0
  • Пінгвіни кажете?
Re: AALib - Just For Fun? :)
« Відповідей #1 : 2003-06-07 22:01:13 »
Ні я книжку не читав :( Якщо маєш посилання на неї десь в неті кинь, почитаємо :)
LCA - Lab of Computing Art - Лабораторія Мистецтва Обчислень

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: AALib - Just For Fun? :)
« Відповідей #2 : 2003-06-09 16:18:48 »
Я читав, в російському перекладі (коли буде український?):

http://lib.ru/LINUXGUIDE/torvalds_jast_for_fun.txt

PS.
Хлопці з AALib просто приколюються, але коли треба подивитися що за кіно лежить у товариша на протилежному кінці міста, а тягнути кіно ліньки (все одно декілька метрів треба витягнути), то mplayer з AALib часом стає у пригоді.  :) В xterm-і, запущеному на весь екран, розібрати про що йдеться можна (особливо з субтитрами), а пропускна задтність для цього вимагається на два порядки менша (якщо запускати ssh з параметром -C (компресія)).
[Fedora Linux]

Відсутній Ivan Daniluk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 30
  • Карма: +0/-0
  • software engineer
Re: AALib - Just For Fun? :)
« Відповідей #3 : 2003-06-09 18:34:50 »
але коли треба подивитися що за кіно лежить у товариша на протилежному кінці міста, а тягнути кіно ліньки (все одно декілька метрів треба витягнути), то mplayer з AALib часом стає у пригоді.   В xterm-і, запущеному на весь екран, розібрати про що йдеться можна (особливо з субтитрами), а пропускна задтність для цього вимагається на два порядки менша (якщо запускати ssh з параметром -C (компресія)).

Цікавий варіант :) Ніколи таким чином не юзав MPlayer :)))


А щодо книги - я теж прочитав, мені сподобалась :) Така собі лінуксова патріотична книжка. Намагався прочитати "Шлях в майбутнє" Білла Г. - там одна реклама та пропаганда його розуму :) Фє.  ::)
« Змінено: 2003-06-09 18:40:48 від divan »
This is like TV. I don't like TV.